Strona 471 z 476
Pokaż wyniki od 4,701 do 4,710 z 4755

Majówki 2017

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Kurczę dziewczyny, ja jakoś nie umiem znaleźć czasu na ćwiczenia (może to wymówka ) a przydałoby się, ale w ramach diety pociążowej nie jem słodyczy

Mam za to dni płodne teraz, powiem Wam że jeszcze nigdy przed ciążą takiej owulacji nie miałam, tyle śluzu płodnego w dodatku lekko zabarwionego krwią nigdy nie miałam! Zawsze miałam wyraźne dni płodne, ale żeby aż tak?! Aż się boję miesiączki... poza tym, zaliczyliśmy swój "pierwszy raz" po ciąży muszę powiedzieć, że bardzo mnie to zrelaksowało i było całkiem całkiem a Wy już wróciłyście do słowa na "S"?

Anabella Martusia już dość długo wypija 150 ml co około 2-3 godziny, ale ona lubi sobie pojeść za to w nocy budzi się tylko raz około trzeciej godziny i wypija około 100ml

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

2. dzieckozakupy.pl
    Dzisiaj Kamil zaczal siegac do zabawek. Szturcha, traca próbuje swoich sił w zlapaniu ale nie wie jak to sie robi smieszne kiedy tak się skupia a jak mu sie uda poruszyc zabawka wiszaca na ramie łóżeczka to sie cieszy sam z siebie jest dumny! A ja z niego

Senior Member
    Karo90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2016
    Madzia ja tez nie chciałam na razie tabletek anty, jakoś sobie poradzimy co do słowa na s;p to te próbowaliśmy, ale dla mnie to nie było nic przyjemnego, może nie to że bolało, ale dość duży dyskomfort czułam, więc na razie odpuściliśmy;( co do kupek to u nas raz na 4-5 dni i to po czopku;/ wiem, że nie można dawać często, ale jak Marysia zaczyna się drzeć wniebogłosy bo ciśnie i ciśnie a wycisnąć nie może, to nawet moja mama się łamie i dajemy tego czopka;/ jutro idziemy na szczepienie na pneumo to zapytam co z tym zrobić.
    Anabella Marysia też próbuje sięgać i też dość pokracznie jej to wychodzi.

Podziwiam Was, że znajdujecie czas na ćwiczenia, mi pomaga mama, a ja i tak na nic czasu nie mam;/ Marysia prawie nie sypia w dzień, spacerów nie lubi, drze się strasznie, na samą myśl o spacerze jestem chora. ehhh powiem Wam, że mam mega kryzysy jak ona tak cały dzień płacze i nie daje chwili wytchnienia... Czasami obie z moją mamą nie mamy już ani siły ani cierpliwości...

Karo Byc moze to przez kupki. Kamil robi co 2 dzien. A kiedy ten dzien nadchodzi to noc marna i ranek rozdarty aż zrobi kupasa i jest mega szczesliwy!
    Karmisz mm czy piersia? Jesli mm to spróbuj mieszanki mleka na zaparcia. Albo podawaj rumianek.

Jesli chodzi o S to M juz bardzo chce...a ja tak srednio:/ troszke sie boje. Bo tkliwa rane mam nadal... I to moje cialo-fuj ! A cwiczyc mi sie w ogole nie chce!
    No i nadal czekam na okres....

Senior Member
    Karo90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2016
    Anabella no właśnie karmię piersią...

No tak..piątek weekendu początek i cisza na forum...

U mnie do polowy dnia tropiki a potem ulewa! Przez co M nieżywy...a Kamil marudny i dopiero teraz padl (od 11)
    A ja przy garach
    Jeszcze odkurzanie,zmywanie,pranie i prasowanie :/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Właśnie nasze forum jakby ostatnio mało aktywne

Ja zauważyłam że kiedy przy tych upałach wychodzimy z Martą na wieczorny spacer to potem szybciej zasypia i lepiej i dłużej śpi

Ostatnio cofnęłam się o kilka stron wstecz i to nie do wiary że jeszcze dwa miesiące temu rozmawiałyśmy o przygotowaniach do porodu, o naszych perypetiach z tym związanych i potem o noworodkach. Ten czas jest nieubłagany, aż mi się łezka w oku zakręciła. Mimo CC i bólu to był (i jest do tej pory) najpiękniejszy czas w moim życiu <3

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    agucha89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-03-26 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny!
    U nas pogoda taka sobie, czyli raczej byle jaka - coś nie rozpieszcza nas to lato w tym roku ;/ Dzieciaki rosną i rozwijają się jak szalone, tak samo niestety ucieka czas...
    W ogóle jestem w szoku, bo Mała przespała mi dwie nocki z rzędu od 21 do 6 rano (tfu, tfu, tfu), ale za to w dzień sobie więcej marudzi. Zrobiła się mega kontaktowa. W środę czeka nas druga dawka szczepień: 6w1 i pneumokoki na nfz, dam znać jak bedziemy po.
    Umawiałyście dzieciaki już na wizyte do okulisty?
    AnabellaTo cały zestaw prac domowych sie wczoraj czekał :P

A jeżeli chodzi o ćwiczenia to miałam ambitne plany chodzic z kijkami ale na planach sie skończyło - może od poniedziałku rusze

Member Awatar Justinne
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-20 zobacz kalendarz
    Agucha89 Możemy sobie przybić piątkę! Adam od 2 nocy śp;i od 21 do 5-6 (tfu, tfu, tfu)

Mój Maluch ostatnio podczas tych upałów mniej je - z 120 ml je teraz po 90 nadrabia za to wodą Jest coraz bardziej kontaktowy ale martwi mnie że nie wyciąga rączek do zabawek Ja mam 7 kg mniej niż przed ciążą ale to przez tą chorobę jelit 27 lipca kolonoskopia - trzymajcie kciuki Dziewczyny!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów