Strona 47 z 476
Pokaż wyniki od 461 do 470 z 4755

Majówki 2017

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Yelina to idziemy łeb w łeb chyba mnie bolały jajniki właśnie 30 sierpnia i mówię albo idzie okres albo owulacja, i raczej to było to drugie a wizytę mam tego 7.10. więc jeszcze kupa czasu, ale wytrzymać muszę bo wcześniejszego terminu nie było. I tak idę nie do mojej lekarki wyjątkowo bo ona dopiero mogła 28.10

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

2. dzieckozakupy.pl
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    aha i któraś z Was pisała o stanie podgorączkowym, w ciąży temperatura do 37,5 jest zupełnie normalna, po prostu w ciąży może być większa ze względu na zmiany zachodzące w organiźmie i nic z tym nie robić (o ile nie ma jeszcze innych objawów). Przypomniało mi się bo było mi chłodno, zmierzyłam i mam 37,3, ale to znaczy że wszystko ok

22.10.2016(*)6tc

Member Awatar jaronia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-10 zobacz kalendarz
    O stanie podgorączkowym też czytałam, tylko że u mnie dodatkowo jest straszny kaszel, ból gardła i powiększone węzły.
    Właśnie wróciłam od internistki i gardziołko czerwone, dostałam zwolnieniel4 do końca tygodnia i prenalen syrop, isla clasik do ssania, paracetamol wyjątkowo jak będzie temp. powyżej 38 i sól do inhalacji.
    Wiec czeka mnie tydzień w domu
    A jeszcze w tym tygodniu miałam zrobić badania (krew, mocz itp-te podstawowe, pierwsze), bo w pon mam następną wizytę u ginekologa, ale w takim stanie to sama nie wiem czy robic, moze ewentualnie wstrzymam się i poczekam do piątku.
    Trzymajcie kciuki

Pozdrowionka majoweczki.

Junior Member Awatar rozetka-a
    Mieszka w
    Kęty
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-20 zobacz kalendarz
    Data
    26.05.2012
    Cześć dziewczyny Chce się dołączyć, termin 15-20 maj

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Jaronia to wracaj do zdrowia. A co do badań krwi to faktycznie poczekaj. Jak w pt będzie Ci lepiej to najwyżej wtedy. A lekarzowi na wizycie powiesz ze byłaś chora. Najwyżej każe Ci powtórzyć.

Witaj Rozetka To Twoja pierwsza ciąża? Jak się czujesz?
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Powiedzcie mi dziewczynki czy Wasi partnerzy wchodzą z Wami do gabinetu na tych pierwszych wizytach? Teraz gdy jest to dopochwowe usg? Ja chciałabym żeby mój mąż wszedł ze mną ale on nie bardzo chce. Nie będę go namawiała to musi być jego decyzja ale chciałabym żeby może się tak otworzył. Może bardziej by przeżywał to ze mną. Niech widzi że jego dziecko tam już jest i ze przypomina człowieka na razie pokazuje mu w necie jak może wyglądać nasze dziecko jutro jak juz zdjęcie dostane to w końcu zobaczy NASZE dziecko
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    Dzięki Asia, podobnie myślę co do dzieciaczków. Ja i jedna z moich sióstr (właśnie 1,5 roku starsza) mamy świetny kontakt całe życie. Mam nadzieję, że moje dzieci też będą dla siebie przyjaciółmi

Jaronia zdrówko! Popijam z Tobą herbatkę malinową (bo lubię).

Rozetka cześć! Opowiedz coś więcej

Kasia mój chciałby wejść i zobaczyć, ale akurat jak będę w środę miała wizytę to zostaje dłużej w pracy ha ha ha pojadę ze szwagrem, żeby mi Dzidzia przypilnował A tak szczerze to nie bardzo lubię jak wchodzi na to dopochwowe, bo nie jest to dla mnie komfortowa sytuacja. jeszcze ten lekarz USG robi na samolocie! jakoś nie bardzo mam ochotę, żeby mój Mąż oglądał mnie z tej perspektywy kiedy jakiś inny facet grzebie tam jakimś ustrojstwem o dziwo w poprzedniej ciąży mi to w ogóle nie przeszkadzało :P przy porodzie też był, bo chciał. Ale jeśli Twój sam z siebie nie wykazuję takiej inicjatywy to może nie wie, że ma taką możliwość albo jeszcze nie jest na to gotowy. Pozazdrości Ci. Na prenatalne możesz Go namówić, bo tam się bada wszystkie narządy. Ja się tez ostatnio dowiedziałam płci

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Mój mąż był pierwszy raz w 12 tyg na dopochwowym i na poczatku był w szoku ale potem juz normalnie do tego podchodził. Podchodził do tego, że to lekarz i tyle. Był skoncentrowany na monitorze i naszym synku.

U mnie będą 3 lata różnicy. Dokładnie tyle co chciałam. Ja mam z bratem 2,5 roku różnicy i super sie do dzis rozumiemy.

Już się nie mogę doczekać jutra. Do tej 11:15 to chyba będę sekundy odliczać

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Czesc dziewczyny,

jestem w szoku, w Stanach nikt nie robi USG dopochwowego! Tylko brzuszne. Co do facetow, to moj byl przy pierwszym usg pierwszego dziecka (mielismy wtedy od wieczora wielka klotnie, wiec nie bylo to takie przezycie jakie mogloby byc ), a teraz powiedzial, ze nie jest zainteresowany. Ach Ci faceci!

Rozetka, witaj na forum!

Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    witaj Rozetka

haha Himcia, nie jest zainteresowany on to Ci się udał!

W pierwszej ciąży wzięłam na wizytę mojego męża, ale zawsze przed usg robił badanie na fotelu i niby byłam za parawanem, ale mówił, że głupio mu było i tak. Więc potem wchodził tylko na samo usg przez brzuch. A teraz powiedział, że później też będzie chodził jak już będzie dziecko większe i usg przez brzuch. Myślę, że małego też weźmiemy, czemu nie

Yelina niecała godzinka do wizyty, czekamy na dobre wiadomości

miłego dnia ciężaróweczki

22.10.2016(*)6tc

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów