Strona 466 z 475
Pokaż wyniki od 4,651 do 4,660 z 4748

Majówki 2017

Member Awatar Justinne
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-20 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny!
    Anabella Mam nadzieję, że z Kamilkiem wszystko w porządku i już zapomnieliście o incydencie szczepienia O ile ta gorączka jest normalna po szczepieniu, tak drżenie nóżek chyba pasowałoby zgłosić pediatrze. Na pewno następnym razem będzie już dobrze! Nie martw się!

Mam do Was pytanie. Czy Wasze dzieciaki też mają wieczorem problem z zaśnięciem tak jakby bały sie zasnąć? Nasz Adaś jest często marudny wieczorami i nie wiadomo o co mu chodzi od ok 19 do 23 Na dodatek nie może zasnąć a jak już zaśnie to po kilku minutach zaczyna nieregularnie i płytko oddychać, nagle otwiera oczy, łapie bezdech i zaczyna przeraźliwie płakać po kilku sekundach tak jakby coś mu się przyśniło Martwię się, niby w ciągu dnia nie dzieje się nic takiego, żeby się bał albo miał za dużo bodźców. Wzięłam go dziś do siebie do łóżka to wtulił się i otwierał co minutę oczy czy na pewno jestem....Co o tym myślicie?

Dajecie dzieciakom jakieś herbatki rumiankowe/koperkowe? Zastanawiam się nad taką herbatką,może go trochę uspokoi i pomoże zasnąć...Kupiłam taką do zaparzania w torebkach koperkowo-rumiankowa dla niemowląt ale nie pisze od kiedy można podawać. Te z Hippa są po 4 miesiacu

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Kawi

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Anabella jak Kamil? My też już poszczepieniu. Na szczęście obyło się bez gorączki i innych przygód. Młoda tylko spała cały dzień. I nareszcie się do nas uśmiecha na początku raz dziennie, a teraz, to już częściej.
    Nie wodzi jeszcze oczami za ruszającymi się przedmiotami, ale Lekarz stwierdziła, że jeszcze jest czas.

Senior Member
    Kawi

O mnie
    Justinne Zosia też czasami daje nam w kość wieczorami. Trzeba ją nosić, bo inaczej płacze. Tłumaczę to jej zmęczeniem. Dziecko chyba jeszcze sobie z tym nie radzi i płacze, bo jest jej źle. Tak sobie to tłumaczę. Nic bym na to nie podawała.

Od wczoraj od 3 w nocy jest juz w porządku Kamil czuje sie bardzo dobrze
    Wczoraj zauwazylam ze zaczyna sledzic oczami za umykającym kotem ach jak go wolał żeby wrócił i jak nóżkami manewrował żeby do niego się zbliżyć...a kotek taki nie koleżeński i sobie poszedł:/
    Justinne u mnie tez po kapieli (21:30) Kamil zje. Niby juz śpi-ale na rączkach trzymany. A jak go odkladam to wrzask i tak do 23 sie nosimy... Mysle ze to ciagle potrzeba bliskosci i poczucia bezpieczenstwa. Jednak na wieczor wszystko sie wycisza, jest zmiana i dziecko potrzebuje ciepla rodzica. A ja mojej kruszynce daje 120% siebie! nosic moglabym caly czas...tylko rece i plecy bolą:/ i uwielbiam kiedy spi wtulony we mnie!
    Ach sie rozpisalam....
    Wczoraj mialam dziwny dzien-duzo energii i taka nabuzowana chodziłam...nawet jednego goscia okrzyczalam! Bo mi smrodzil autem pod oknem! Łobuz!

Senior Member
    Kawi

O mnie
    Anabella to na pewno hormony
    A wracając do tematu wagi któraś z Was pisała, że chudnie 0,5kg na tydzień. Ja też od jakiegoś czasu i to obojętnie, czy próbuję sobie ograniczać kalorie, czy nie. Metabolizm chyba się dostosowuje, bo szybciej chudnąć nie jestem w stanie.
    Czy Wasze dzieciaczki wodzą już oczami za przedmiotami w odległości 20-30cm?

Senior Member
    Karo90

O mnie
    Data
    19.05.2016
    My wczoraj byłyśmy na szczepieniu, załapałyśmy się na 5w1 w związku z tymi naszymi historiami szpitalnymi, także bardzo się cieszę. Swoją drogą to jest chore, że nie można nawet za pieniądze wykupić najlepszej szczepionki dla dziecka. Mała i tak ciężko to znosi, wczoraj stan podgorączkowy i coś ją bolało, ale daliśmy paracetamol noc w miarę spokojna. Wczoraj przy każdym przewijaniu/rozbieraniu histeria na maksa, chyba biedulka miała traumę po tych ukłuciach.

Wczoraj kupilismy dla.Kamila lezaczek-bujaczek, bo Mlody uwielbiał byc bujany w foteliku samochodowym i tam najlepiej sie mu spalo. Prosty sprzęt ale sliczny z kinderkrafta. Ma melodyjki i wibracje i rożek do zawijania dzieci i karuzelke zdejmowaną (wiec oszczedzam na lozeczkowej)
    Kamil obudzil sie w fatalnym humorze- dzis odstawia Księcia !!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar Justinne
    O mnie
    Hej dziewczyny!
    Kawi Adam wodzi za przedmiotami odkąd skończył 6 tygodni, ale myślę że każde dziecko zaczyna to robić w swoim tempie i nie ma się czym martwić!
    Wiecie co dziewczyny? Miałam dziś niecodzienną i w sumie przykrą sytuację z happy endem....

Wybrałam się na zakupy i odstresowanie, bo małżonek został z Adasiem a w niedzielę chrzciny więc trzeba jakoś wyglądać Idę sobie ulicą obładowana zakupami i widzę: (na zewnątrz 27 stopni) Mamusia ubrana w gruby swetr, na szyi komin owinięty 5 razy i wózek: Nałożony malutki foteliczek na którym wiszą uwaga: 3 pieluchy!!!!!!! I to nie tetrowe tylko te duże flanelowe, i wystający kawałek ogromnego grubego koca frotte... Przeszłam obok i uszłam może 10 kroków i nie wiem co mnie naszło ale postanowiłam do baby zagadć... Z natury nieśmiała jestem więc tym bardziej dziwi mnie ten impuls no ale wróciłam się i sugeruję kobiecie że jest naprawdę gorąco a dzieciaczek nie ma ani małego otworku.... Ona mówi że maleństwo ma 2 tygodnie i boi się żeby go nie przeziębić bo to pierwsze dziecko itd... Ale posłuchała i odsłoniła pieluchy... A tam szaro- sine dziecko! Wyciągnęłyśmy je z wózka a malutka miała tak słaby oddech że masakra! Po paru sekundach zaczerpnęła powietrze i zaczęła powoli nabierać kolorów... Babka w płacz, mnie roztrzęsło ale jakoś ogarnęłam to dziecko.... Kobieta zadzwoniła po męża i powiedziała że pojadą do szpitala na badania czy nic się nie stało Maleństwu....

Dziewczyny, do tej pory mnie trzęsie!

Ręce Boże Ciebie postawiły na drodze tej kobiety. Trzeba nie miec wyobrazni zeby powietrza dziecku nie dac! Fotelik i pieluchy .... Ehhh!
    Justinne BRAWO TY !
    Warto sie wtrącić!

Kamil od godziny jest mega niespokojny. Plakal... A raczej zachodzil sie od płaczu wiec w akcie desperacji zawinelam go ciasno w nocyk -cieniutki. I sie uspokoil... Spi ale tez niespokojnie. Rzuca sie. Zwija w kulke. Tuli do mnie. Juz sama nie wiec co mu sie dzieje:/

Member Awatar Justinne
    O mnie
    Anabella Adam ma tak od dwóch tygodni.... Podobno mija końcem 3 miesiąca i jest to niepokój niemowlęcy lub ,,wieczorne odrykiwanie niemowląt" Musimy tulić,nosić i całować i być cierpliwym! Ciumki i siły dla Was! :*

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów