Strona 465 z 476
Pokaż wyniki od 4,641 do 4,650 z 4755

Majówki 2017

Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    Witam Was drogie Mamusie. Cieszę się, że jesteście i że dalej tu piszecie, bo podczytuje Was na telefonie jak karmię. I właśnie dlatego się nie udzielam, bo mi tam ucina posty a na kompie rzadko mam okazję siedzieć. Przepraszam Was za to! Szczególnie, że często już aż mnie kusiło, żeby którejś odpisać a tu klops. Wstawać się nie chciało, szczególnie, że zwykle to noc i komputer wyłączony. Wybaczcie i bądźcie, bo jesteście moim oparciem :*

Ja już po wizycie popołogowej. Wszystko OK, ale wg mojego lekarza połóg powinien trwać pół roku a nie 6 tyg. Nakazał wstrzymać się z aktywnością i sportową i seksualną do końca 8 tyg. No i spoksik, ćwiczyć mi się jeszcze nie chce, chociaż 6 kg na plusie. Nie przeszkadzają mi, a wręcz mogłoby tyle zostać, bo przed ciążą wyglądałam jak kościotrup (48,5 kg) tylko ten brzuch taki wystający. I to niestety nie tłuszcz tylko taki jakby efekt jo-jo. Też tak macie? A co do stosunków to w ogóle nie mam ochoty!!! ratunku.... Mąż też nie wykazuje chęci i tym bardziej mnie to dołuje

Mój Oskarek rośnie jak na drożdżach. Na początku 8 tyg. ważył 5600 g a urodzeniowa przypomnę 3350. Także je sobie ostro. Karmię tylko piersią, ale przyznam się Wam, że czasem mam ochotę to porzucić. Szczególnie jak zje z 2 cyców i dalej płacze albo jak mi się pręży przy cycu albo ma gazy. Pediatra też nie wsparł, bo jak spytałam o krostki na buzi to spytał tylko czy piersią karmiony i powiedział, że normalne! Zaszczepiliśmy na 6w1 i refundowane pneumokoki, za 2 tyg. rota. Gorączkował mi trochę i spał niespokojnie przez 2 noce. A tak to budzi się co 2 -4 h. W dzień też jeszcze sporo śpi i czytając Was chyba nie powinnam narzekać. Na gazy kupiłam BioGaię i widzę poprawę. A przyznam, że zawsze byłam przeciwniczką podawania czegokolwiek takim dzieciom. Chyba po prostu przy drugim jest inaczej.... Człowiek pragnie trochę spokoju. cdn.

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    Jestem mamą
    Podsumowując mój wywód: chciałabym karmić wyłącznie piersią 6 miesięcy i później wprowadzę jedną butlę dziennie MM chyba. 2 razy w tyg. odciągam mleko i podaje laktatorem, żeby butelkę umiał. Oj jakie było moje zdziwienie przy starszaku, że nie chce butli! Także trzymajcie za mnie kciuki jak i ja za Wasze wyzwania trzymam

O mnie
    Jestem mamą
    Oskarowi katar odciągam 2 razy dziennie katarkiem + do odkurzacza. Niby nie katar, ale przeszkadza mu w oddychaniu. Solą morską Marimer baby pryskam. Śpimy też przy otwartym oknie. na spacery nawet w takiej pogodzie wychodzimy 2 razy dziennie. U nas deszcz od kilku dni. Dziś spotkałam znajomą to powiedziała, że oszalałam w taka pogodę dzieci wyciągać. Ale cóż. Chcę hartować jak były upały to otulałam Lodger Bundler otulaczem i jest super, ale nawet na mojego grubaska za duży. Także ja polecam muślinowy kwadrat 100x100 do otulania.

Kaaamiii ja też nie tęsknię za ciążą. Pomimo pięknego stanu i tego całego oczekiwania ciężko jest i przyznaję to na pewno. Chciałam, żeby wszyscy traktowali mnie jak jajko jak przy pierwszej, ale niestety nie uraczyłam przywilejów a swoje trzeba było znieść co wszystkie wiemy najlepiej.

Anabella ja też lubię ćwiczenia z MelB. Kręgosłup czuje jak się schylam. Dlatego zamierzam zacząć od ćwiczeń wzmacniających odcinek lędźwiowy. ewentualnie wrócę do biegania. Ale mam czas

Justinne my zakładamy czapeczkę tylko jak jest wietrznie + deszczowo. A ostatnio sama wychodzę w bluzie i wiatrówce, więc tak. lato nie rozpieszcza. Ogólnie ubieram Oskara w tyle samo warstw co ja jestem ubrana. Ależ Ci Adasio urósł! My też już 68 rozmiar nosimy A co do Zosieńki to ja w nią wierzyłam. Silna dziewczyna jest i gratuluję serdecznie rodzicom. Nie muszę chyba dodawać, że cieszę się ogromnie i takie wieści pomagają jakoś znieść ból. Mój starszy zezowal troszkę, ale z upływem miesięcy samo przeszło. Jeszcze przy drugim szczepieniu pediatra mówiła, że normalne a przy trzecim nie było śladu także nie martw się na zapas.

Madzia_Q89 Oskar trzymany na prosto sam trzyma główkę, ale mimo wszystko dalej asekuruję. Na brzuszku jak ma dobry humor to wytrzyma z podniesioną te książkowe 10 sek. parę razy a czasem wcale nie chce. Przekręcił się z brzuszka na plecki 3 razy w życiu, ale to chyba dzięki sprężynowemu podłożu. Ogólnie nie raz to usłyszysz, ale każde dziecko rozwija się w swoim tempie i trzeba być zawsze z niego dumnym i w ogóle się nie zamartwiać.

agucha89 ja już nie zmieniam w nocy pieluszki, bo tylko Go to wybudza. nad ranem jest pełna siku i kleks kupki, ale odparzeń żadnych, więc moje lenistwo wygrywa

Ania_88 u nas tata pomaga w dzień ile może a w nocy niestety wstaję sama. Mówię niestety, bo do starszego wstawaliśmy oboje. Człowiek przyzwyczaja się do dobrego a teraz oboje zmęczeni jesteśmy drugie tyle bardziej i tak jak himcia, chyba to zasługa starszego a nie młodszego dziecka. Myślę, że będzie lepiej, ale ten okres ok. 2 lat jest okresem pełnym wyzwań

WAZNA SPRAWA !!
    Kamil mial dzisiaj szczepienie 6w1 hexa. Pojawily sie krotkotrwale drzenia nozek. Takie jakby strzepywanie. Czy mialyscie podobne objawy u swoich dzieci?

I sie pojawila temperatura. 38,5st
    Za duzo sie naczytalam o powiklaniach poszczepiennych i sie wpatruje w moje dzieciatko! Bede starsza o 10 lat po tym dniu!

Senior Member
    Kawi

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Anabella nie pomogę. U nas szczepienie dopiero jutro. Ja bym skontaktowała się pewnie z pediatrą, gdyby nie przeszło. Daj znać, czy już lepiej jest.

Senior Member
    Kawi

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Ja też się stresuję tym szczepieniem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Najlepiej zapytac lekarza. Wszystkie NOPy powinny byc zglaszane lekarzowi. Trzymaj sie i nie stresuj.
    My mamy szczepienie pod koniec miesiaca dopiero.

Po syropie temp.spadla. kamil zjada juz druga porcje mleczka. Kiedy nie jest spiacy to ladnie sie śmieje jest kontaktowy i w ogole ideał drżenie wiecej sie nie pojawilo ( przypominalo to otrzepywanie wody z psiej łapy). Dzwonilam do przychodni, niestety pediatry juz nie bylo. A gdyby cos sie dzialo to mam śmigać do szpitala.
    Puki co nie panikuje!
    A Goraczka jest normalnym objawem.

Noc przespana. Suropek raz podany. Mleczko pite regularnie.
    Wtulony Kamilek calutenka noc we mnie.
    Teraz znow goraczka ale juz tylko do 38st. Marudny chlopczyk. I spokojny jest tylko w foteliku samochodowym-koniecznie bujac trzeba....

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów