Strona 463 z 476
Pokaż wyniki od 4,621 do 4,630 z 4757

Majówki 2017

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny! Strasznie zaniedbałam forum, bardzo mi przykro z tego powodu niestety brak czasu żeby nadrobić Wasze wpisy, przeczytałam tylko ostatnią stronę. My nie mamy otulacza, od samego początku owijałam ją w kocyk, mama mówiła mi jak
    My dzisiaj po szczepieniu, Malutka średnio to zniosła, cały dzień niespokojna, wcale nie spała tylko takie drzemki, jeszcze ten upał daje w kość, za to zasnęła już o 9 i śpi tak że nawet ręka nie drgnie Biedulka, strasznie mi jej było szkoda, więcej dziś piła niż jadła... waży już sobie 5300g! Waga słuszna i jest już co ponosić, za to już teraz świadomie do.nas się uśmiecha, głuży i rozrabia, w dzień ciężko u niej o sen
    Powiedzcie czy Wasze dzieciaki trzymają już tak dobrze główkę gdy leżą na brzuszku?
    Jutro jedziemy na bioderka i znowu cały rytm dnia ulegnie zmianie, dobrze że póki co to już ostatnie badania.
    Ja na wizytę wybieram się dopiero 12 lipca, bo nie było mojej ginekolog... a czy my po CC możemy już zacząć ćwiczyć, albo nosić pas sciągający? Bo został mi się brzuszek, który strasznie mi przeszkadza chociaż waga już wróciła do tej sprzed ciąży, przydałoby się jednak zrzucić jeszcze parę kilo więcej

Uff... to tak mega w telegraficznym skrócie to co u nas. Postaram się częściej tu zaglądać i być bardziej na bieżąco, bo wiele tematów ucieka, a przyznaję że brakuje mi rozmów tutaj

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

2. dzieckozakupy.pl
    Madzia myslalam dzis o Tobie i ściagnelam na forum jak widać!
    Kamil slabo glowke trzyma. Troszke mnie to niepokoi.
    Nie lubi lezec na brzuszku chyba ze na moim.... Skonsultuje to na wizycie 3.07.... A do tego bardzo ciagnie go na prawą strone. I glowka sie odkształca od lezenia na bokach. Staram sie prostowac mu główkę kiedy spi ale on uklada sie od razu na prawo ... Wrrr

Ja juz ćwiczę. A u gin. Jeszcze nie bylam:/
    Nogi mi dokuczaja. Bolą i nie mogę chodzic.

Madzia a jaką szczepionke wybralas?

O mnie
    Anabella szczepiliśmy Hexą 6w1 i do tego państwowe Pneumokoki, Rotawirusów nie szczepiliśmy, następne za 8 tygodni. I tak jest dzisiaj taka bidulka, senna, rozdrażniona, mało je... całą noc przespała, taka była wymęczona. Tyle że z bioderkami wszystko w porządku, następna kontrola jak Martusia będzie miała pół roczku czyli za 4 miesiące.

Pytam o tą główkę bo moje dziecko jest takim troszkę leniuszkiem i też tak słabo tą główkę trzyma, chociaż jak lekarka bierze ją za rączki to ciągnie tą główkę i trzyma ją trochę, na brzuszku trochę gorzej ale zdarza się że ją weźmie do góry.

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek

Madzia ja mysle ze to 'lenistwo" u naszych szkrabow jest spowodowane wczesniejszym urodzeniem... Jakby nie bylo to jest 2 tygodnie!
    Kamil za to ladnie sie odpycha nóżkami i przewraca sie na bok -oczywiscie prawy.
    Kamil przespal noc prawie idealnie. Jadl tylko o 2 i potem o 6. Za to od 2do3 bawil sie

A ja mam jakiegos pecha dzisiaj. Wczoraj wymienilam grzalke w piekarniku a dzisiaj w mak poszła szyba w tymże piekarniku;(
    A do tego jest potworny upal (przy oknie juz mam 40 st.) śniadania nie moge zjesc bo Kamil wyczuwa instynktownie ze podchodzę do kuchenki i zaczyna wyć.... Wiec spalilam juz warzywa... A prasowanie leży i czeka. Bo to podobna sytuacja jak ze sniadaniem....

Jak Wasze dzieciątka reagują na upały?
    Kamil cały czas spi. Ubrany tylko w body krótkie. Wentylator pyrka na 1.... A to dopiero poczatek upałów:/

Member
    SylwiaJ

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-04 zobacz kalendarz
    Hejka mamusie u nas jeszcze niema upałów więc nie jest źle ale w domu mamy bardzo ciepło więc mała już dłuższy czas w samych bodach na krótki w domu

Wynik z kleszcza wyszedł na szczęście ujemny jeszcze jutro na tą bilirubinę pójdziemy i na razie koniec stresów natury medycznej

Co do stresów innego rodzaju- czyli mojej wagi heheh pociązowej to jest tak sobie, 3 tygodnie po porodzie było 12,5 kg mniej czyli 2,5 kg do wagi wyjściowej...potem przeprowadzka jakoś nie miałam motywacji do dbania o dietkę i na dzień dzisiejszy znów 2 kg do przodu czyli 4,5 do wagi wyjściowej niby nie dużo ale jednak...no ale jak się żre 2 paczki ciastek z masłem orzechowym (wykukałam w biedronie-pychaaa) na dzień + jeszcze lody itp,itd to nie dziwota

Ale od wczoraj zero słodyczy i już uskuteczniam ćwiczenia Mel B po trochu...wcześniej długo ćwiczyłam z chodakowska, biegałam, rower a w ciąży zero większego ruchu
    czyli prawie od roku nie ćwiczyłam

Jutro może wskoczę wieczorkiem na rower....chyba już można jak myślicie?

SylwiaJ suwaczek nieaktualny

Mysle ze rowerek chyba juz moze byc... Ale nie jestem lekarzem i wole nie doradzac. Ja jestem umeczona upalami i na razie nie cwicze. Ale slodyczy unikam wiec waga stoi w miejscu. Ale wzdęta jestem i brzuszek wywalilo mi:/

Dzis zakupy byly dla Kamila (chlopak nie znosi sklepów i za kazdym razem placze) 2x body, spodenki i 2x rampersy na 62/68cm ...a zaczynalismy od 50cm !!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar Justinne
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-20 zobacz kalendarz
    Hej Mamuśki!
    My zaliczyliśmy wczoraj szczepienie, szczepionką Infanrix Hexa 6 w 1 Adaśko się uśmiechał podczas wkłucia a temperaturę miał od wczoraj 36,6 - 36,8 Dziś rano szukaliśmy z mężem miejsca wkłucia, i ledwo znaleźliśmy kropeczkę! Żadnego marudzenia, w nocy pięknie spał Także u nas na szczęście szczepienie bezproblemowe
    Adam waży..... Uwaga: 6050... Ale ma 65 cm długości i nie jest w ogóle gruby! Pediatra wczoraj zmierzyła mu główkę i klatke i rośnie idealnie symetrycznie z tym, że zapowiada się facet 2 - metrowy :P U nas wszyscy faceci w rodzinie są zbudowani i mają od 185 do 200 cm także jest moc Jutro wybieram się po ubranko na chrzest, może 68 obskoczy jeszcze

Kupkę mamy co ok 2 dni także też świętujemy dzień kupy . Adaś główkę trzyma już długo, w symetrii ciała i dosyć pewnie. Głuży i śmieje się na głos, obraca się tylko w prawo i niestety lubi na tej stronie spać co poskutkowało powolnym odkształcaniem się główki. Dużo też zezuje, więc pediatra kazała nam usunąć karuzelę i zero aty edukacyjnej Trochę mnie martwi ten częsty zez.... u Was też tak mają dzieciaczki?

Poza tym przez te upały, Adam ma na buzi i rączkach potówki, dostaliśmy do smarowania MUPIROX Leży w samych bodach niczym nie przykryty, ale jednak jest gorąco
    A ja mam niestety dalej problem z jelitami od połowy ciązy... 27 lipca czeka mnie kolonoskopia, na samą myśl mi słabo...

Justinne Kamil raczej juz nie zezuje. Chyba ze skupia wzrok na rączce od fotelika. A to jest i tak bardzoooo rzadko.
    Ja sie juz nie moge doczekac wizyty u lekarki zeby powiedziala czy z Mlodym wszystko ok. Bo moj z kolei ciagle zaciska rączki w piastki i tak ciagle trzyma! I bardzo sie spina przy dotykaniu go.
    I tez mamy potowki na ciele. Cala buzia w kropeczkach.
    I ciagle spi!

O mnie
    Justinne u nas poskutkowała maść Vitella Ictano, barszo ładnie zeszło wszelkie uczulenie i krosteczki. Ale co kraj to obyczaj i każdy pediatra ma swoje sprawdzone sposoby. Martusia też na szczęście nie zezuje, a karuzelkę rzadko zakładamy, chyba że już bardzo marudzi

Anabella ciesz się że śpi, bo moja córcia w nocy śpi bardzo dobrze za to dzień jest bardzo trudny, nic nie mogę zrobić bo tylko drzemki wyrywa i jak tylko wózek przestaje się kołysać, albo jak odkładamy ją do łóżeczka to natychmiast się budzi i to mimo tych upałów. Nic nie mogę zrobić w domu, gdyby nie mama to nie wiem jak by było bo najprostsze rzeczy przy jej spaniu to wyzwanie

A jakie macie patenty na usypianie Waszych maluchów? Może się dowiem czegoś co poskutkuje na mojego nieśpiocha

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów