Strona 462 z 476
Pokaż wyniki od 4,611 do 4,620 z 4755

Majówki 2017

Justinne u mnie otulacz sie nie sprawdza bo raczki wychodza i mlody dalej bryka. Mam ze smyka motherhood. Ja zawijam w cienki kocyk i Kamil spi spokojnie do polowy nocy. Pozniej mu za goraco.
    Zastanowcie sie czy chcecie inwestowac w kolejny gadżet czy lepiej zawijac w dużą pieluche skoro Adasiowi odpowiada...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-28 zobacz kalendarz
    Justinne, ja z kolei polecam w 100% otulacz tulik; jest ciasny, a jednocześnie nie krępuje ruchów- u nas wybawienie; zakładam go nie tylko na noc ale też na drzemki w dzień i sprawdza się genialnie; kupiłam na stronie producenta jeszcze w ciąży; polecam, u nas też malutka uwielbia być spetana

Senior Member
    Kawi

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Justinne ja nie pomogę, wprawdzie mam te otulacze z motherhood bambusowe, ale używam ich jako kołderek w ciepłe dni. Nie krępujemy Małej, bo mam wrażenie, że się spoci. Generalnie to taka duża pielucha typu tetra jest.
    Anabella ratuj! Przestałam gubić wagę. Myślę, że metabolizm mi zwolnił, muszę go jakoś przyśpieszyć. Jakie ćwiczenia zaczęłaś robić w 6 tyg po cesarce? Jakieś gotowe zestawy z youtub'a? Na chodakowską chyba jeszcze za wcześnie po cc, ale mam jeszcze kilka kg do zrzucenia. Muszę coś zrobić, bo oszaleję.. zamówiłam sobie dietę zbilansowaną dla karmiącej u dietetyka i czekam jeszcze na maila.

Kawi ja od kilku lat cwicze z mel b. Na youtub sa gotowe cwiczenia na kazdy dZien. Robie rozgrzewke a potem abs na brzuch. Ale taki delikatny zeby na poczatku sie nie przeforsowac. Zreszta od ciaglego noszenia Kamila kregoslup mnie okrutnie boli;(
    I wczoraj wybralam sie na basen. Cudnie sie zrelaksowalam. I bede chodZić na wodny aerobik.
    I.nie denerwuj sie! U mnie tez waga zastopowala;( to chyba normalne.
    Ja mam.świra na punkcie mojej figury i usiluje te oponke jakos.zmniejszyc... I oczywiscie mam mile kolezanki które chetnie wytykaja mi wystający brzuszek;(
    Chyba nigdy nie zgubie tych 4 kg!

A do tego mój M ma angine. A Starszak zielony katar .... Az sie boje o Kamila;(

Senior Member
    Kawi

O mnie
    Anabella to trzymam kciuki za te nasze nadprogramowe kilogramy. Niech jak najszybciej znikają... Chociaż ja mam ich dwa razy tyle, co Ty. ehhhh....
    Moje koleżanki trochę bardziej łaskawe Mąż też, twierdzi, że mam czas..
    A z tą anginą to niefajnie. Miejmy nadzieję, że się Kamil nie zarazi.

Member Awatar Justinne
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-20 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny!
    Dziękuję Wam za rady, co do otulacza, kupiliśmy w smyku 2 muślinowe, Adaś zachwycony Jutro mamy szczepienie i ja już mam mega stresa Wczoraj skończyliśmy 8 tygodni i mamy nowe umiejętności - śmianie się na głos hehe Powoli zaczyna się obracać z plecków na boki ale to jeszcze nie to co ma być

Mam głupie pytanie do Was Czy jak otwieracie okno w pokoju w którym jest maluszek to zakładacie mu czapeczkę? W ogóle na spacery zakładacie? takie na uszka czy tylko zakrywający czubeczek głowy przed słońcem? Jak to u Was jest? My nie śpimy przy otwartym oknie odkąd się pojawił Adam, jakoś boję się że go zawieje, albo będzie bolało gardełko, no sama nie wiem:/ w ogóle powiem Wam że do tej pory mam rozkminę jak wychodzimy na spacer czy odpowiednio go ubieram

Mam wiadomości o tej naszej dzielnej Zosi - skrajnym wcześniaczku Otóż Zocha waży 2200 i szykuje się na wyjście do domku! 4 miesiące spędzone w szpitalu, co prawda mnóstwo kłopotów zdrowotnych i lata rehabilitacji przed nią ale jest największym szczęściem rodziców! Aż łzy się kręcą! Wygrała Zosieńka!

Senior Member
    Kawi

O mnie
    Justinne u nas okno cały dzień prawie otwarte. Zosia jest bez czapeczki. Oczywiście przeciągów nie robimy. W nocy zamykamy okno, czasami włączamy klimę, ale nie na całą noc. W wózku czapki nie zakładam. Jeśli już, to opaskę. Czapkę zakładałam Zosi ostatnio, jak była z nami po południu na tarasie bez wózka i wiało. Mam wrażenie, że w czapce w wózku się spoci w takiej pogodzie i będzie chora. Jak będzie chłodniej to czapka do wózka jak najbardziej, ale w domu nawet po kąpieli nie zakładamy.
    Super, że nasza imienniczka ma się dobrze. Zośki to dzielne babki są .

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Kawi

O mnie
    Z tym ubieraniem, to chyba każda z nas ma. Ja też się zawsze zastanawiam, czy odpowiednio ubieram Małą.

Kamila ubieram jak siebie. Czapke mial z 5 razy na glowce od urodzenia... W domu okna otwarte caly czas. I w nocy tez mam uchylone bo bysmy sie ugotowali.

Zosia Brawo Ty trzymamy kciuki za prawidlowy rozwój!!!

Dzis byla ostatni raz położna. Kamil waży 5160 . a szczepienie mamy 3.07.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów