Strona 460 z 476
Pokaż wyniki od 4,591 do 4,600 z 4757

Majówki 2017

Kamil zaczyna sie slinic i wkladac raczki do buzi. Jak to smiesznie wyglada kiedy próbuje sobie trafic hihihi
    Noc srednio przespana. Za to wczoraj byla kupa cale mieszkanie smierdzialo! Ale jaka radosc! Skakalam jak dziecko! Zycie wokół kup sie kręci!

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Anka38

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Anabella Zobacz posta
    Kamil od wczoraj swiadomie sie do nas usmiecha ale tylko rano. Wtedy jest wyspany i reaguje na wszystko. A na wieczor to marudny i tylko na raczkach siedzi ostatnio z rak nie schodzie-a spi coraz mniej wiec na rekach jest coraz wiecej a ja jestem coraz bardziej zmęcZona;( a dzisiaj juz w ogole zmeczenie mnie rozwala. Fizycznie i psychicznie. Chce mi sie płakać! ;(

Starszak daje mi tez w kość. Ma chyba bunt 9 latka;(
    juz nie mam sił!
    A do tego akurat dzis Kamil ma gorszy wieczor! I od 2 godzin placze i jeczy i ciagle trzeba go na rekach trzymac;( spina sie i pręży wiec podalam espumisan do mleczka moze baczki ruszą....
    Ciezki dzien i ciezki wieczor
    Anabella ja też mam w domu 9-latka hehhe No i niemowlaka Oj jak różne te dzieci mają potrzeby Ja nie wiem jak ja mu zorganizuję czas przez wakacje.Najchętniej to by grał na kompie... Na żaden obóz nie chce jechać ...a my nie wiem czy wyruszymy nad morzę bo daleko mamy 9 h jazdy....

Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-28 zobacz kalendarz
    Marteczka...Ja też o kp słyszałam wiele fajnych tekstów od znajomych i rodziny, ale babcia Twojego męża - the best! Niestety z takimi "radami" musimy się liczyć prze całe kp, choć i tak wydaje mi się, że to raczej ze strony starszego pokolenia....
    No i u nas niestety pojawił się katar:/ bidulka męczy się .... Nie wiem skąd złapała bo wszyscy zdrowi, może przewialo ja w nocy, bo śpimy przy otwartym oknie, ale ze starszą też tak robiliśmy i było ok.... u Waszych malenstw ten katar już minął? Co robicie oprócz zakrapiania soli? Stosujecie coś do odciągania? Kurczę, takie maleństwo a już pierwszy katar.,...:/
    A co do ciąży, to i ja nie tęsknię za tym stanem niby źle nie było, ale nie jestem z tych "stworzonych do rodzenia dzieci" jeśli chodzi o przechodzenie ciąży itp.... Wolę być po i tulić maleństwo w ramionach

Kaaamiii ja uzywam katarek+ do odkurzacza bo Mlody miał straszne gluty i go dlawily. I uzywalam aromactiv masc.

Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    O dzięki Annabella za odp., mi położna mówiła, żeby nie stosować takiemu maleństwu zadnych frid itp ewentualnie gruszkę, ale nie wyobrażam sobie nie odciągać tego kataru bo jej po prostu zalega i przeszkadza w oddychaniu :/ my też mamy katarek do odkurzacza, ale póki co próbowałam tylko fride, zobaczymy.... A ile ten katar trwał u Kamila? Już jest ok?

Senior Member
    Karo90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2016
    Marteczkaa ja się pokłóciłam z teściową o kp. Bo jak tylko mała płacze to od razu to wina mojego pokarmu, w zależności od tego co jej akurat pasuje do objawów to mój pokarm jest za słaby/ za szybko leci/ za wolno leci/ za tłusty/ za mało/ za dużo co akurat pasuje Także już jej powiedziałam, że mój pokarm jest dobry i ma sie od niego odczepić, ale ona tylko szuka rozwiązania... w moim pokarmie... eh szkoda gadać, jak się z nią całkiem dobrze dogadywałam przed urodzeniem Marysi tak teraz masakra, mogłabym nie jeździć tam wcale... Sama nie karmiła bo była po cesarce i nie miała pokarmu i w ogóle nie docenia kp, najchętniej już dawno wprowadziłaby Małej butelkę i mm.

My znowu wylądowałyśmy w szpitalu. Powtórka z rozrywki czyli zachłyśniecie z utratą oddechu. Zrobili nam usg brzuszka, główki, w brzuszku znaleźli powiększony jajnik i musimy to skontrolować za 6 tygodni. Ale z pozytywów jesteśmy pod kontrola u gastrologa z tym ulewaniem.
    Co do kp to laktacja mi zwalnia przez te akcje Małej, dopiero wróciła po ostatnim wypadzie do szpitala i znowu to samo.

Kaaamii Kamil mial tydzien kataru takiego gestego- do 6 razy na dobe musialam odciagac -ja mam odkurzacz z regulacja mocy dodatkowo i pediatra nie miala zastrzezen. Ani polozna... A potem okolo 3 dni że raz góra 2 razy odciagalam. Teraz czyszcze nosek tylko po ulewaniu. Bo sie wtedy kózki robia.
    I tez sobie nie wyobrażam jak mialabym np. Tym ustnym te glutki wyciągnąć?
    Katar u maluszka to kropna sprawa bo takie dzidzi nie oddycha buzią i moze sie nawet udusić. My mielismy akcje ze sie dlawil flegmą to w srodku nocy z odkurzaczem siedzialam! Koszmar!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Karo90 trzymam kciuki za Was! Oby wiecej takich akcji nie bylo!!!

Ja z kolei mam problem z bezdechem u Kamila. Jakby zapominal ze trzeba oddychac. Trwa to 2-4 sekundy. Najczesciej przy karmieniu. Ale tez jak spi to zauważyłam ze czasami lapie gwaltownie powietrze! Az sie odgona caly taki mostek robi!

Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    Karo90, współczuję przeżyć, mam nadzieję, że wszystko jest ok, i że to tylko taka uroda Twojej Marysi, ale niestety strach o dziecko będzie nam towarzyszył chyba już zawsze....

My się karmimy, w nocy jedna pobudka ok.2, więc mimo kataru Hania jakoś spała, ale bidulka ma nos zatkany i się męczy....
    Moczu jeszcze nie pobierałam, ale dam znać jak mi się uda;
    Miłego dnia mamusie !

My mamy dzien kupy kamil robi ją co drugi dzien...i taki dzien jest jak święto!
    I tez zycze miłego dnia

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów