Strona 46 z 476
Pokaż wyniki od 451 do 460 z 4755

Majówki 2017

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Asia moi tesciowie do tej pory nie wiedzą mąż boi się powiedzieć. Powiedział ze powie po wtorkowej wizycie. Nie dziwie mu się.

Nastroje to normalne dlatego się nie przejmuj ja też czasami mam gorsze dni a zaraz wszystko ok

Miałam dziś sama siedzieć cały dzień bo wszyscy do pracy ale przyjedzie moja bratowa z córeczką wiec nie będzie mi nudno
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    Oj Asia aż mam ochotę kliknąć lubię to! Mam tak samo z mdłościami teraz (nasilają się wieczorem), z nastrojami i tymi chwilowymi zastrzykami energii. A jak dzwonią do mnie rodzice to aż mnie korci i często się muszę w język gryźć, bo chcemy im powiedzieć osobiście. Także dopiero na Wszystkich Świętych tam pojedziemy. Muszę wytrzymać!

A dziś zadzwoniła do mnie sąsiadka i nie dość, że mówi do mnie na wstępie "ciężarówa" to jeszcze mi biadoli jak to będzie mi ciężko, bo starszy Synek, będzie wymagał jeszcze dużo poświęcenia i że sobie nie dam rady! No tak mnie wku***! My planowaliśmy drugie właśnie teraz, chciałam, żeby się razem wychowywały dzieciaczki. Myślicie, że na prawdę będzie tak strasznie? Widzę, że nie ja jedna mam niewielki odstęp między dzieciaczkami. Jak tam Mamusie już po porodzie? Damy radę?

Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    Kasia zazdroszczę również dorosłego towarzystwa Ale też nie będzie tak najgorzej, bo w tym tyg. ma przyjechać szwagier na parę dni to mi dzieciątko zabierze a ja dom odszczurzę A wieczorami pewnie Mąż go na ryby wyciągnie, wiec dla odmiany będę miała wieczory z Synkiem. A dlaczego boicie się powiedzieć teściom? Ja Ci mówię, że teraz to już będzie tylko dobrze! :*

O mnie
    Ewcia po tylu przejściach to boimy się zaraz tłumaczyć ze jednak nic z tego. Chociaż ja juz mówiłam żeby mąż powiedział teściowej jak był u niej w piątek ale niechcial. Powiemy po wtorkowej wizycie. Ja się bałam powiedzieć rodzicom i bratowej. Bałam się potem tłumaczenia. Bo dobra nowinę to łatwo powiedzieć. Gorzej potem przekazać tą złą. Powiedziałam tylko dlatego ze potrzebowałam z kimś pogadać niż tylko z mężem no i czasami mama musiała mnie np do lekarza zawieść. Dlatego musiałam powiedzieć. Gdyby nie to to by nie wiedzieli.

Niby wiem ze teraz powinno być już dobrze. Ale strach cały czas zostaje. Wcześniej myślałam że jak zobaczę serduszko to się uspokoje ale przed każdą wizyta się stresuje. Jutro o 17 kolejna wiec znowu stres po woli wraca.
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

O mnie
    Ewcia myślę że sobie poradzisz z dwójką małych urwisów nie słuchaj sąsiadki. Glupie gadanie zazdrosnikow. Nie przejmuj się i ciesz się swoim stanem. Kobieta jak musi to ze wszystkim da sobie radę

Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Ja sie umówiłam do lekarza na jutro 11:15. Pewnie pol nocy nie będę spać bo sie będę denerwować czy wszystko jest dobrze. A jeszcze głupia baba w recepcji mnie wkurzyła bo powiedziała ze moze nie być nic jeszcze widać. Ale z synem nie byłam duzo pózniej a serduszko już biło wiec wydaje mi sie ze az tak źle to nie bedzie.

O mnie
    Yelina ale przygotuj się na to ze na prawdę może jeszcze nie być serduszka. Każda ciąża jest inna. Żebyś potem nie była zaskoczona bo będziesz się bardziej denerwowała. Lepiej być miło zaskoczonym. A według Twoich wyliczeń to który to tydzień?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    no właśnie Yelina, zależy który to będzie tydzień, ja mam pierwszą fotkę Oliwierka z 6t5d i miał 0,78 cm, w równo 9t0d było widać zawiązki nóżek i rączek!

Ewcia a co do gadania sąsiadki nie słuchaj nikogo. Jeżeli chciałaś teraz dziecko to widocznie czujesz, że podołasz ja też chciałam mały odstęp i gdyby nie to, że miałam cc być może staralibyśmy się jeszcze szybciej. Ale też nie nastawiam się, że będzie dobrze bo pewnie pierwszy rok to będzie jazda bez trzymanki, za to później dzieci będą latać razem, a ja będę mogła sobie lepiej rozplanować wszystko. Tak ja to widzę, oczywiście dla kogoś innego idealna różnica jest np. 3-4 lata kiedy dziecko może już pomóc przy drugim. Dla mnie najlepiej jest mieć jedną przerwę zawodową, jednym ciągiem mieć nieprzespane noce i inne "przyjemności" młodego rodzicielstwa niż się odzwyczaić i przyzwyczajać na nowo dodatkowo - mam nadzieję - właśnie dzięki małej różnicy wieku mam nadzieję, że dzieciaczki będą trzymać się razem najpierw w domu, a potem i w życiu

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Cieżko powiedzieć. Najbardziej prawdopodobne ze owulacja była koło 30 sierpnia. Moze trochę wcześniej ale pewna nie jestem. Wiec pewnie koło 6 tyg.
    Nie nastawiam sie, że bedzie serduszko ale chciałabym zeby było cokolwiek widać czy we właściwym miejscu sie maleństwo ulokowało i zeby lekarz mi powiedział, który to tydzień. Do tego u mnie ważne zeby zbadać hormony tarczycy bo w poprzedniej ciąży miałam niedoczynnosć. I niby biorę eutyrox ale trzeba sprawdzić czy ta najniższa dawka wystarczy.
    A ta głupia baba ze nie wie czy cokolwiek bedzie widać.

O mnie
    Yelina myśle że ona powiedziała tak żebyś się nie nastawiala. Olej ją. Myślę że zarodek powinno być widać. Także głowa do góry jeżeli ufasz lekarzowi to jeżeli powie ze jest oj to mu wierz i ciesz się trzymam kciuki żeby jednak był zarodek abyś się trochę uspokoiła. Ale tam. My teraz do maja ciągle czymś się będziemy zamartwiac także trzeba się do tego przyzwyczaić i podchodzić trochę na chłodno żeby nie zwariować. Bratowa mi dziś powiedziała ze spokojniejsza trochę była dopiero jak czuła juz ruchy dziecka bo wiadomo wtedy czuć tą ciążę na razie jej nie widać i tak nie czuć ja juz doczekać się nie mogę do ruchów

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów