Strona 453 z 475
Pokaż wyniki od 4,521 do 4,530 z 4748

Majówki 2017

Karo90 nie zazdroszcze przeżyć!! Łobuzica mala! żeby tak rodzicow straszyć!

Przetrzymanie Kamila bez snu w dzien i wieczorem, dalo efekt i pięknie dzis spal
    Przy Jedzeniu o 3 szukal szafy -ale zmienilam miejsce lampki i bylo za ciemno. A po za tym szybko wtulilam Go w sibie i nie mial wyjścia-musiał spać i jadl co 3,5h wiec mialam czas na sen

Mam za to inny problem-bolą mnie wszystkie zęby! A przynajmniej takie mam uczucie. Nie czuje bólu konkretnego zęba tylko cala buzia dokucza

2. dzieckozakupy.pl
    Dziewczyny a jak czesto myjecie dziaselka i jezyczek dziudziulków?
    I czy Wasze szkraby śpią/leżą z glówką na bok czy na prosto? U mnie przewaznie na bok i boje sie odkształcenia glowy. Zaledwie od kilku dni Kamilowi udaje sie na chwile utrzymać główkę na wprost...

A jesli chodzi o szczepionki to mamy je sobie wykupic w aptece czy sa dostepne w przychodni i tam sie placi?

Member Awatar Justinne
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-20 zobacz kalendarz
    Hej
    Ten niby katarek co opisujecie to fizjologiczna tzw ,,sapka niemowlęca", która mija ok 6 miesiąca życia jak dziecko zaczyna siedzieć i ta wydzielina przemieszcza się w dół Dopóki maluchy będą w pozycji leżącej to będą sapać i charczec i to normalne

Adam wazy 5100! :O
    U nas na szczęście spokój i bez niespodzianek. Dla dziewczyn, których Maluchy mają kolki polecam kropelki z Niemiec SAB SIMPLEX w biało niebieskim opakowaniu - działają cuda, ale my na szczęście nie musimy ich testować Szkoda tylko, że nie są dostępne w Polsce

Nasz Adaś też spiąc na wznak ma główkę odwróconą w bok i dopóki robi to raz na jedną raz na drugą stronę, to normalne - tak powiedziała pediatra
    28 czerwca mamy szczepienie, zdecydowaliśmy się na 6 w 1. U nas sa one w przychodni i tam się płaci
    Pozdrawiam!

Justinne Ty karmisz piersią czy sztucznym bo juz nie pamietam. Twoj Adas mial podobna wage urodzeniowa co moj Kamil ale teraz zdecydowanie jest spora roznica. Mnie polozna straszy dietą dla niemowlat. Bo uwaza ze 4,5 kg w takim "wieku" to za duzo.... :/

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny i ja się odezwe cobyście nas pamiętały.
    Mój Filip za dnia prawie nie spi, wczoraj mielismy pierwszy gorszy dzień, myslalam że zaczęly się kolki, bo od 11 co jakis czas miał ataki płaczu... Dziś narazie wszystko okej, ale zobaczymy co dzień przyniesie. Już pobieglam do apteki i kupilam bobotic forte żeby miec w razie co.
    Nocki za to u nas są od 3 dni takie że zasypia koło 22 30-23 i spi do 5. Potem roznie, albo zasypia do 7 albo właśnie do 7 buszuje - jeszcze go nie rozgryzłam Karmimy się tylko piersią, mamy 2tyg i 3 dni dzisiaj i wazy 4330g, także od wagi urodzeniowej prawie 300g przybrał.

Czy któraś z Was się chustuje? Myślę o prywatnych warsztatach i nie wiem czy warto

Member Awatar Justinne
    O mnie
    Anabella My mamy pojutrze skończone 6 tygodni. Adaś ważył 3300 przy urodzeniu. Karmimy się piersią w dzień a na noc dokarmiam go mm... Sama się martwię że za szybko przybiera na wadze

Member Awatar Justinne
    O mnie
    Madzia_Q89 Marta chyba też coś ok 5 kg waży? A jest młodsza 5 dni od Adaśka

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar Justinne
    O mnie
    http://babyonline.pl/kalkulator-wagi-dziecka.html

Anabella jak widzisz wszystko mamy w normie!

Justinne mnie sie wydaje ze mlody wazy w sam raz. Ale ze to sztuczniak to polozna przestrzega przed przekarmieniem. Kamil zjada 90 ml co 3- 3,5 h 8 razy na dobę. Ale kupke sadzi co 2 dzien i moze to ma wplyw na wage...? No w kazdym razie wyglada cudnie i nie za grubo... Po prostu rosnie

Jestem mega zakochana w moim rozesmianym syneczku! Jakbym mogla tobym zjadla!

Justinne a myjesz i jak czesto dziaselka i jezyczek?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów