Strona 448 z 476
Pokaż wyniki od 4,471 do 4,480 z 4755

Majówki 2017

Anka38 2 roznych firm nie wolno łaczyc...przynajmniej polozna odradzala. Ja przeszlam przez enfamil i nan i bebiko w koncu sie ostało
    Spróbuj bebiko bo szkoda startowac od mega drogiego ktore nie koniecznie sie sprawdzi...

2. dzieckozakupy.pl
    Dziewczyny czy Wasze dzieciaczki juz są wyprostowane jak leżą czy nadal podkurczają nozki i bardziej zwinietego slimaka przypominaja? Kamil nadal jakby w brzuchu siedzial, pozwijany w kulke...

Senior Member
    Kawi

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Anabella u nas Zosia nadal nóżki podkurcza, ale Zosia ma dopiero 2 tygodnie. Kamil jednak starszy, więc nie pomogę.
    Madzia my też jeszcze się dokarmiamy mlekiem. Noc udaje mi się na cycku przetrzymać, ale w dzień oprócz piersi dostaje jeszcze 4-5 butelek 60ml. Wygodne to jest zwłaszcza wtedy, jak muszę wyjść z domu i Zosię z mężem zostawić. W nocy jednak karmienie piersią to wygoda.
    My mamy problem z jednym oczkiem, zbiera się ropa. Prawdopodobnie kanalik łzowy jest zatkany. Masujemy i czekamy. Jak się nie odetka, to niestety czeka nas wizyta w szpitalu na odetkanie.
    Wczoraj próbowałam truskawki, bo jakoś nie mogę sobie lata bez truskawek wyobrazić, a podobno mogą uczulać. Zjadłam 2 sztuki i na razie jest dobrze. Dzisiaj spróbuję zjeść trochę więcej.

Ehh a ja od dzis sama z dzieciakami. M w pracy...mama wrocila do siebie...a daleko mieszka i pracuje, wiec dopiero w sierpniu przyjedzie. Ehh... Jakos damy rade! Zabieram sie za sprzatanie puki Kamil grZeczny!
    DZiewczyny straszna tu cisza! Gdzie wy sie podziewacie?

Senior Member
    Kawi

O mnie
    A no i nie wiem, ile mi jeszcze brakuje do wagi z przed ciąży. W wadze baterie się wyładowały może to i lepiej, bo chyba jeszcze mam sporo do zgubienia i lepiej się nie dołować.

Senior Member
    Kawi

O mnie
    Anabella ja też dzisiaj pierwszy dzień sama jestem. Starszak w szkole, muszę go po południu z Młodą odebrać. Moja mama też dzisiaj pojechała, a M od środy w pracy.

Kawi to trzymam za nas kciuki i zebysmy nie oszalaly
    Suwaczek czas zmienic

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar Justinne
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-20 zobacz kalendarz
    Hej Kobietki!
    Korzystając, że Adasiunio śpi, uaktywniam się My się karmimy piersią, ale niestety dokarmiamy Adśka Bebikiem Pro+ w tym białym opakowaniu z bucikami Od razu zastosowaliśmy to i super się sprawdza W piersiach nie mam niestety na tyle pokarmu ile Mały potrzebuję Dodatkowo ostatnimi dniami miałam sporo stresów co na moją laktację wpłynęło fatalnie i ani częste odciąganie ani femaltiker nie pomaga... Źle mi z tym strasznie ale nie mam wpływu na te cholerne cycki!

My wczoraj przestaliśmy mieć noworodka! Mamy niemowlę, ale ten czas leci
    Moja mama właśnie zrobiła pierogi z truskawkami i zamierzam zjeść normalną porcję od początku jem wszystko, pomidory, czekolade i jest ok
    Adaś waży 4700! waga po wyjściu ze szpitala 3100

Ciumki dla Was kobiety!

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    My dzisiaj kończymy okres noworodkowy! Nie wierzę kiedy ten czas upłynął, a te chwile są takie ulotne i bezcenne... eh, czasem chciałabym mieć ją jeszcze w brzuszku

Justinne z tym karmieniem piersią to bardzo dobrze Cię rozumiem, a moja Malutka potrzebuje sobie dobrze pojeść i to co z piersi jej nie wystarcza, też ją dokarmiam butelką, ale z kp nie chcę rezygnować, tego kontaktu nic nie zastąpi... ile mogę to karmię, też jem Femaltiker, staram się pić około 3 litry wody, ale różnie z tym bywa i przed każdym karmieniem ją przystawiam. Nie chcę odciągać i dawać z butelki, wystarczy że je mm.
    Ja też jem wszystko tylko z umiarem, póki co nie mamy kłopotów z niczym

Moja Młoda jest bezlitosna, robi sobie ostatnio przerwę w spaniu od 3.30 kiedy budzi się na karmienie do około 9-10 rano, chodzę jak zombie... Dzisiaj moja mama ją przejęła i dwie godziny mogłam się przespać trochę...

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Justinne Kawal chlopa z Adasia!
    A my dzis 4 godz na spacerkach. Pierwszy raz karmilam Kamila na zewnatrz
    Padam z nog!
    A mlody po powrocie postanowił poplakac... Wiec z raczek nie schodzi. A starszy ma akurat 1001 pytan! I ciagle tylko patrz mamo! Patrz! Uch! Ale sukces-Kamil spi a ja nie oszalam

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów