Strona 445 z 476
Pokaż wyniki od 4,441 do 4,450 z 4757

Majówki 2017

Danusia38 udalo sie w dniu Mamy czy jednak pozniej?

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    Danusia38

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-17 zobacz kalendarz
    Maja urodziła się 27 Maja o 18:06 4150g Sn trochę długo ale bezbolesnie

A to Cie dziewczyna przetrzymała Moje Gratulacje! super ze bezbolesnie bo dziewuszka dość duza trzymam kciuki za laktacje i pomyslne karmienie się

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Danusia, gratulacje!

Nam wczoraj stuknelo 2 tygodnie. Jeszcze 2 i koniec z noworodkiem.

Senior Member
    Karo90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2016
    kaamii Kamowata gratulacje! i Wy się doczekałyście!

Kamowata pobiłaś mnie, ja parte miałam 2h 15 min, chociaż u mnie to właściwie było parcie bez skurczy, bo skurcze trwały po 30 sekund. Głowa do góry, laktacja jest w głowie, nie poddawaj się, a na pewno dasz radę!

Koteł ja zmieniam pieluchę jak się przebudzi, czasami to jest co 3h a czasami śpi 6, więc nie ruszam, ale moja Mała spryciula kupkę robi jak się obudzi, żeby nie leżeć w tym;p Co do bólu kręgosłupa to nie mam żadnego sposobu, a karmimy się tylko w jeden sposób „z pod pachy” bo mam bardzo dużo pokarmu i mała się krztusi i łyka strasznie dużo powietrza, bo nie nadąża na razie;/ także tylko ta pozycja wchodzi u nas w grę, przy klasycznej, strasznie boli ją brzuszek;/ Na szczęście bardzo często nasz karmienie trwa 10-15 minut.

Danusia38 gratulacje! duża dziewczynka!

U nas problemy z brzuszkiem, na początku były bo Malutka łyka strasznie dużo powietrza jak je, a przez to, że urodziła się 2 tyg. wcześniej to nie umiała ulewać, nie wiedziałam, że dziecko może się tak męczyć, żeby ulać! Zmieniłyśmy pozycję karmienia i leżenia i jest dużo lepiej, ale za to pojawił się śluz w kupce, położna powiedziała, że Marysi nie pasuje cos w mojej diecie, więc od wczoraj bardzo uważam co jem, czekam aż śluz zniknie i dopiero powoli będę wprowadzać następne rzeczy. W środę mamy wizytę u pediatry, a w czwartek kolejna wizyta położnej. My mieszkamy z moją mamą i powiem Wam, że nie wyobrażam sobie jak miałabym dać radę bez niej, szczególnie jak Malutką boli tak brzuszek, tylko ona potrafi ja wtedy uspokoić, no ja też, ale cycem, a to działanie na krótką metę, bo uspokoi się, ale potem jest przejedzona i znowu męczy się, żeby ulać. A ssie bo to ją usypia, o smoczku nie chce nawet słyszeć, bo od razu po włożeniu zbiera ją na wymioty! To samo z butelką, dziewczyny karmiące piersią, próbujcie podać odciągnięte mleko jak najszybciej z butelki, bo moja już wybrzydza i na butelkę reaguję histerycznym wyciem;/

Hej haj hello!
    Jestem po tragicznej nocy. W sumie to tylko czuwałam a nie spałam:/ Mlody od wczoraj rana jest kaprysny,marudny,jekliwy,stękliwy, placzacy czy to na zmiane pogody czy co....?! Z jedzeniem też sie totalnie rozregulowal. Butle wola co chwile. Pociagnie 2 razy i zostawia.... A do tego przy jedzeniu jakies bezdechy łapie. Zapomina za trzeba oddychać! Potem sie złości
    Na dodatek maly i ten starszy katar mają na całego!

Nadal boli mnie nad linia szycia. Taki walek spuchniety mam:/ oby to przeszło!
    I dziś odwiedzi mas znów położna. Pokaże jej tą blizne. Moze znow za szybko wzięłam się do roboty i coś sie dzieje tylko tam w srodku....

Mam nadzieje że nowo rozpakowane mamusie karmia cycem bez problemow!
    Caluski i przytulaski!
    Ide nosek Kamila czyścić...

Kamil wazy 4120g ! alez skok!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Anabella - ładna waga! A z tą kapryśnością to coś jest, u mnie akurat w nocy bez problemu - pobudka o 1,4 i 7, ale w ciągu dnia od niedzieli młody non stop ( dosłownie) wisi na piersi. Jest nieodkładalny. Jak mi zaśnie na rękach i próbuję go odłożyć to zaraz jest płacz. Dzisiaj narazie trochę lepiej ale zobaczymy co z tego wyjdzie w ciągu dnia.
    Więc spędzam cały dzień na łóżku z zapasami jedzenia obok i się lenię Udało mi się opatentować wygodną pozycję, która nie obciąza kręgosłupa , całe szczęście bo inaczej było by kiepsko.
    Myślę że to upały tak Pietrulę rozregulowały, pewnie pić mu się chce częściej.
    Dostał potówek bo w niedzielę chciałam go usmażyć w pajacu , od tego czasu tylko body z krótkim rękawem i przykrywam go pieluszką bambusową.

W ogóle w ciągu dnia zaliczamy max. pół godzinne drzemki na 2-3 h czuwania i jedzenia, a tak to nie śpi za dużo. Myślałam że niemowlaki śpią więcej

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny! Ja mam dziś ciut więcej czasu żeby coś skrobnąć, bo moja Malutka śpi dziś praktycznie cały dzień z niewielkimi przerwami na jedzenie i picie, w zasadzie je niewiele, chyba ten upał i zaduch na nią tak wpływa... Za to mamusia nadrobiła większość domowych obowiązków
    Anabella mnie też czasami boli ten wałeczek nad blizną, z jednej strony mam takie małe jajko, ale mnie nie boli więc się nie przejmuję, 21 czerwca mam wizytę u mojej ginekolog to zobaczymy co powie. A Ty daj znać co powiedziała położna
    My dzisiaj po wizycie u pediatry, Martusia ładnie przybiera - waży już sobie 4200g! i generalnie wszystko dobrze, musimy tylko więcej leżeć na brzuszku żeby ćwiczyła główkę, a ona akurat lubi tą pozycję

Mam pytanie do mamuś karmiących piersią, jakie macie sposoby żeby mieć więcej pokarmu? Ja Małą przystawiam co karmienie, jem Femaltiker, piję ok 3 litry wody dziennie a z pokarmem tak średnio - niby jest a Malutka się nie najada, wiem że je, bo słyszę jak połyka i czuwam nad tym żeby nie zasypiała. Bardzo mi na tym zależy żeby karmić

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Madzia, a skad wiesz, ze sie nie najada? Co ile chce jesc?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów