Strona 444 z 476
Pokaż wyniki od 4,431 do 4,440 z 4757

Majówki 2017

Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Kami - gratulacje !

U mnie mama jest blisko więc jest co drugi dzień - ale to bardziej żeby zrobić zakupy, prasowanie, ugotować jakiś obiad. Piotruś prawie non stop wisi na cycku więc ja czasami nie mam jak ogarnąć, a mąż nie mógł wziąć urlopu.
    Wczoraj miałam zastój w prawej piersi. Myślałam że skonam. Gorączka, dreszcze, ból. Na szczęście po paru godzinach okładów ciepłych/zimnych, delikatnego masażu, ściągania laktatorem, Piotruś w końcu go ściągnął i na wieczór poczułam się jak nowo narodzona - oprócz tego że wykończona. Jeszcze mały skubaniec wisiał na cycku non stop od 22 do 24. W nocy na szczęście tylko 2 pobudki.
    Jak często zmieniacie w nocy pieluchę ? Ja jestem przerażona na samą myśl o zmienianiu bo Piotruś nienawidzi przewijania i jest krzyk niemiłosierny.

Dziewczyny powiedzcie jakie macie sposoby na bolący kręgosłup ?
    Ja już czasami nie wytrzymuje. Karmie na siedząco, leżąco, stojąco. Z poduchą do karmienia i bez. Na fotelu, łóżku, kanapie, krześle. Nigdzie nie mogę sięułożyć tak żeby po pół godziny karmienia nie odpadały mi plecy.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    kaaamiii gratuluję! Kolejna majowa mamusia do kompletu Czasami sobie myślę że też chciałabym żeby Martusia była jeszcze w brzuszku, żeby ją znowu poczuć i znowu na nią czekać, eh... a tu już dziś mijają równo trzy tygodnie, odkąd Mała przyszła na świat... eh te hormony
    Dziś dla nas najpiękniejsze święto - dla wielu z nas pierwszy Dzień Mamy, dla wielu kolejny najpiękniejszy Życzę Wam mamuśki zdrówka, uśmiechu mimo zmęczenia i dużo miłości

Przepraszam że rzadko ostatnio piszę, choć czytam regularnie. Niestety nie zawsze jest czas żeby coś skrobnąć a chciałoby się dużo powiedzieć. Czasem jestem po prostu zmęczona, a pisać na siłę nie lubię

Nam też moja mama bardzo dużo pomaga zwłaszcza że małżonek wrócił już do pracy w tym tygodniu, nie wiem jak bym sobie bez niej poradziła, pewnie bym musiała a i korzystając z obecności mojej mamy zapisałam się do fryzjera - nareszcie! Już się nie mogę doczekać bo wyglądam jak obraz nędzy i rozpaczy

Moja Dziecinka też ma różne dziwne objawy, ale na wizycie u pediatry wszystkie odruchy neurologiczne były ok, więc się nie przejmuję i uważam je za normalne

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Witajcie, Filipek jest ze mną!
    Urodził się 24.05 o 8 20, 4045g, 60cm i 10 pkt. Po moim poście w którym skarzylam się na brak skierowania wrocily skurcze, o północy trafilam do szpitala, o 1 przyjęli nas na porodowke. Rozwarcie zrobiło mi sie dość szybko, bo o 5 30 zaczęły sie parte, ale kosmos... 2h i 50 min! Skończylo sie nacieciem, lyzeczkowaniem i ostrym szyciem.
    Jednak to nic w porównaniu do tego, że samopoczucie nie pozwoliło mi zająć się dzieckiem i jak mi go zabrali w dniu porodu o 19 00 tak na stale dopiero dziś oddali... wczoraj mialam go tylko 2 razy po godzinie i po wielkich prosbach w asyscie studentów. Przetoczyli mi krew bo moja hemoglobina wynosila 6.0 i dopiero wczoraj kolo 21 wstalam pierwszy raz z łóżka. Dzis od 5 juz chodziłam zeby mi go oddali.
    Bardzo balam sie o karmienie ale narazie jest całkiem ok A jestem w szoku bo go kamili mlekiem na oddziale noworodkowym i wczoraj wcale cyca nie chcial - dzis juz zjadł
    Jestem szczęśliwa, najbardziej z tego ze mam już go przy sobie, a 2 że stanelam na nogi i jakoś zaczelam chodzic

Wszystkiego dobrego w dniu naszego święta!

Kamowata moje serdeczne gratulacje! Podziwiam Cie Kobieto i jestem strasznie dumna z Ciebie na pewno Mlody bedzie chetnie cyca ciągnąć bo to instynktownie idZie caluje Cie mocno i szybkiego powrotu do zdrowia życzę!

Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-28 zobacz kalendarz
    Dzięki dziewczyny za gratulacje! Też się cieszę, że to już za mną....eh....
    Kamowata, tak coś czułam, że cisza u Ciebie oznacza, że tulisz już synka w ramionach! Gratulacje !!!!

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Dziękuję Wam za gratulacje ale kłody sie nie skończyły :/ Bylam taka szczesliwa, ze mi go oddadza dzisiaj! Po 3 godzinach byl obchod pediatryczny i zabrali mi go znów tym razem na tydzień, bo antybiotyk na wysokie crp ( ja chyba oszaleje... nie utrzymam tej laktacji, sciagam ile mogę, staram sie przystawiac za dnia z pomocą ale jak to sie zakończy klęska to tyle trudu na nic...
    Przepraszam ze tak smece, ale jakos tu łatwiej sie wygadac :/

Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Kamowata - głowa do góry, wiem że Ci ciężko bez dzidziusia, ale dasz rade. Karmienie piersią jest w głowie pamiętaj. Jak się uda to się uda, a jak nie to zrobiłaś wszystko i nie ma się czym zamartwiać, dziecko z głodu nie umrze Odciągaj laktatorem systematycznie co 2 h i mleko się pojawi, może nie odrazu ale po 2-3 dniach będziesz już miała tyle że będziesz narzekać

A forum po to jest żeby się wygadać
    Trzymam kciuki za Ciebie i Filipka - dochodźcie powoli do siebie to najważniejsze! Duży chłopak z niego więc pewnie szybko zwalczy stan zapalny

Dziewczyny ja nadal czekam na kręgosłupowe rady

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Koteł mysle że najlepiej udac sie do poradni rehabilitacyjnej...bo skoro zadnej pozycji nie ma wygodnej dla Ciebie to już duzy problem!

Mój Marudek koncertuje... Stwierdził że w nocy jest najlepsza akustyka!

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Kami, Kamowata gratulacje!!!! Kamowata, tak jak pisze Koteł próbuj odciągać systematycznie laktatorem, myślę, że pojawi się nawał i jakoś utrzymasz laktacj! Trzymam kciuki! A jak się nie uda to też nie ma się co załamywać, robiłaś co mogłaś, ale trzeba być dobrej myśli :*

Nam skończył się ten cały skok rozwojowy, Zuzia tak jakby nabrała po tym nowych umiejętności, zaczyna się uśmiechać jak się do Niej mówi! W ogóle jest coraz bardziej ciekawa świata, coraz więcej i dłużej trzyma główkę Koteł ja też mam problem z kręgosłupem.. karmie na tej poduszce ciążowej, w dzień jest jakoś spoko bo siedzę, ale w nocy na rozłożonym łóżku to jakaś tragedia, już nie wiem jak mam się układać żeby było dobrze, także Cię rozumiem... ale nie mam rady dla Ciebie bo sama już padam z tym na twarz.

Junior Member
    Danusia38

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-17 zobacz kalendarz
    Jesteśmy spowrotem

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów