Strona 443 z 476
Pokaż wyniki od 4,421 do 4,430 z 4755

Majówki 2017

Witam się Yelina to tak jak u mnie. przy 1 synu z katarem w 2 tygodniu życia już bym biegała od lekarza do lekarza a teraz po prostu odciąam i kropię solą fizjologiczną albo wodą morska i się żyje Ja akurat czasu mam pod dostatkiem. Na razie drugie dziecko nie jest tak bardzo w moim domu odczuwalne (moja mama mi pomaga 24/7) Ale za kilka dni zostanę sama więc raczej moje obecne zwyczaje (kawka rano, śniadanko, sprzątanko i relaksik) odejdą w zapomnienie. I chyba dobrze bo zaczyna mnie łapać przygnębienie. nie mogę sama z synkiem nawet pobyć. Czuję się zepchnięta na bok przez mamę- bo przecież jeszcze tylko kilka dni i On będzie mój... Ale relacje nawiązuje z Nią a nie ze mną no i tak źle i tak nie dobrze... Oszaleć mozna:P

Oj przydałaby się czasem instrukcja... szczególnie do takich kaprszących bez powodu lub jęczących.
    Może przesadziłam z tym mruczącym kotem przy brzuchu bo Kamil ciągle postękuje i pojękuje... i to tak bez powodu. Dzień i noc.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Witajcie dluuugo mnie tu nie było. Miałam ponad 20.stron do nadrobienia jak czytam jakie macie przygody z dzidziolkami to jestem przerażona. W szpitalu nikt nie proponował nam mm. Polozna laktacyjna przychodzila 3 razy dziennie i pytała czy potrzebna pomoc. Moja Zosia od początku pięknie ssie. na początku jadła co pół godziny, później pokarm był chyba coraz bardziej wartościowy i teraz tak co 1.5 - 2 h. Śpimy pięknie w nocy. Kąpiel ok 19.30 do cyca i tulimy się do ok 21. Zasypia i budzi się ok 3 i przed 7. Śpi w swoim łóżeczku a ja w łóżku obok. Polozna ja ważyła i mówiła że ładnie przybiera więc nie muszę jej budzić.(też nie odbija ale nie ulewa ani nie ma problemów z gazami) Ja jestem zdziwiona że ona tak mało śpi. Od 7 do 10 ogląda świat. Pozniej znowu od 17 do kąpieli nie śpi w ogóle. Ale nie płacze tylko leży i próbuje "gadac". Nałyka sie powietrza i ma czkawke. Pępek nam odpadł w 6 dobie. Jest cudowna zakochana jestem i wpatruje sie w nią w każdej wolnej chwili.

Nie wiem co ze szczepieniami. Ciągle nie umiemy się zdecydować.

Mamusie w dwupaku: łatwych i szybkich porodów. (Takich jak mój)

Rozpakowanym: gratulacje i wolniej uciekającego czasu! Te pierwsze chwile takie cudowne <3

Member Awatar Justinne
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-20 zobacz kalendarz
    Hej hej!
    Ja już zeschizowałam dziewczyny! Chyba tak jak piszecie to normalne przy pierwszym dziecku... Wpatruję się w Niego i szukam niepokojących objawów... To się wypręża, to główkę za bardzo odgina... ehhh jeszcze położna u nas była i stwierdziła że ma zbyt słabo zaznaczone odruchy kroczenia i pełzania...
    Adaś też ciągle jęczy i sapie i chrapie i ja juz panikuję co Mu jest! Często mi też ulewa i nadal ma wysoką bilirubinę, więc wyczytałam że będzie miał uszkodzony mózg! Przepłakałam całą noc

My się zdecydowaliśmy na szczepienia 6 w 1 ale ja chyba umrę jak przyjdzie ten czas! Dziewczyny ratunku! Jak nie zwariować?

Justinne nie szukaj u Adasia niczego! Bo naprawde zeswirujesz. Moj pierwszy syn przeszedl ze mna pieklo bo szukalam i szukalam... Zreszta na Kamila tez co chwile zerkam bo sie prezy, i glowke tylko w jedna strone odwraca i kupa tylko 1 raz dziennie. Ale sie hamuje na czas
    Nasze dzieci sa zdrowe i piekne i gdyby sie cos dzialo to pediatra na pewno to wyłapie!
    Kamil nadal ma katar;( dlawi sie flegmą. Odciagam juz co 2 godziny gluty!
    A jesli chodzi o szczepienie to na pewno 6w1 skoro 5w1 nie ma.... I tylko obowiazkowe,nic dodatkowego.
    Łozeczko dzis dotarlo Mlodemu sie spodobało

Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Anabella to z jednej strony masz wypas. U mnie mama miała zostać jeszcze 2 tyg po porodzie żeby mi pomoc bo mąż musiał skończyć projekt w pracy i nie mógł wziąć w tym miesiącu wolnego. Mama była 2 dni po wyjściu ze szpitala jeszcze u nas z doskoku bo mieszkała w hotelu z tatą. On miał jechać, ja zostawić i za 2 tyg odebrać ale mama złapała Anginę wiec tez wracała, żeby nas nie zarazić i tak oto zostałam w 3 dobie od powrotu ze szpitala sama z dwójka dzieci cały dzień. Jak mama powiedziała ze musi wracać bo jest chora to jak wyszła to wyłam jak nienormalna. Ale poradziłam sobie bez problemu. I teraz po 3 tyg to w ogóle już rutyna tylko, ze synek po urodzeniu Oskarka zrobił się bardzo uwieszony na mnie. Wszystko chce ze mną robić, nie opuszcza mnie nawet na chwile. Mam nadzieje, że z czasem trochę odpuści i znowu będzie samodzielny bo we wrześniu do przedszkola.

Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-28 zobacz kalendarz
    I ja się melduję rozpakowana dziś o 16:05 przyszła na świat Hania wazac 3630 i mierząc 56 cm, dostała 10pkt skurcze zaczęły mi się już wczoraj ale były nieregularne, choć odczuwalne, w nocy ucichły, żeby rozszalec się na całego rankiem, więc pojechalismy do szpitala; a tu zonk, akcja tylko na IP wyglądala na porodowa, trafiliśmy więc na salę porodowa, ale akcja ucichła całkowicie; pisały się tylko jakieś tycie skurczyki,; ale na szczęście ok 13 ruszyło z kopyta (a już straszyli oksy:/) i jest malutka Hania z nami

Kaaamiii GRATULACJE I Ty sie doczekałaś! No w koncu tylko kilka dni do konca maja!

Yelina oczywiscie że sobie poradziłas bo w koncu mamy to w genach i przy 2-gim i kolejnym dziecku uwazam ze taka dluga pomoc jest zbedna. A dwie baby do 1 noworodka to juz tłok! Pewnie gdybym cycem karmila to w ogole nie mialaby moja mama w czym mi pomagac...

Kamil zrobil kupaska. Zjadl 90 ml mleczka i wracamy spac
    Slodkich snow!:*

Kaaamii wielu przespanych nocy życzę!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    Danusia38

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-17 zobacz kalendarz
    Kami Gratulacje!
    Ja jutro zawożę dzieci do szkoły i jade do szpitala na 8 rano na wywołanie. Mam nadzieję szybko zareagować i urodzić w dzień matki. Trzymajcie za mnie kciuki
    Taka mi się anegdotka przypomniała: Gdy pierwsze dziecko połknie monetę wzywamy karetkę i pilnie żądamy RTG, Gdy drugie połknie monetę, spokojnie czekamy aż wyleci drugą stroną. A gdy trecie zrobi taki numer to potrącamy mu z kieszonkowego

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    kami, gratulacje!!!
    kto nam jeszcze zostal do rozpakowania?

U mnie wlasnie tez mama przyjechala na 3 tyg w sumie i akurat tak sie zlozylo idealnie, ze tydzien przed porodem i 2 tyg po. Jutro wyjezdza i jestem troche przerazona, jak sobie poradze, bo starsza cora ma bunt dwulatka pelna geba.

To widze ze tylko ja wyrodna córka ale u mnie po prostu nie ma nic do roboty dla 2 kobiet... A moj M to jest w ogole zepchniety... I to nie na bok a do rowu! Ehh

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów