Strona 442 z 476
Pokaż wyniki od 4,411 do 4,420 z 4755

Majówki 2017

Kamowata trzymam kciuki za Ciebie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Kamowata, i dobrze, ze nie chce wywolywac, bo porodu wywolywane czesto koncza sie CC. Spokojnie, malo kto przenosi dziecko dluzej niz 2 tyg.

Karo, w Stanach zaleca sie kapiel 2-3 razy w tyg. A ja uwazam, ze to i tak za czesto. Woda i mydla przesuszaja skore. I nadmierna higiena nie jest korzystna dla dzieci.

Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-28 zobacz kalendarz
    Kamowata u mnie tez bez zmian; ale u Ciebie jest nadzieja skoro już miałaś taka akcje skurczowa, ja pamiętam, że 2dni przed pierwszym porodem tak miałam, już myślałam że urodze a tu cisza, następnego dnia też cisza, ale już kolejnego akcja porodowa
    U mnie podobnie jak u Ciebie po wizycie, łożysko ok, wód nie ubywa, szyjka sie skraca, ale nie widać za bardzo porodu; ja na szczęście do szpitala skierowania nie dostalam a tego się obawiałam ze względu na skoki ciśnienia...jak nic się nie będzie działo do soboty, mam się zgłosić do szpitala do położnej na ktg, badanie itp......
    Kamowata może nasze dzieciaczki jeszcze chcą u nas posiedzieć trochę, choc chyba chciałabym już mieć ten poród za sobą......
    A dziewczyny jak u was jest ze zwolnieniami lek.? Macie / mialyscie do terminu porodu? Ja mam tylko do pt., Wizyty następnej nie mam, i nie wiem czy jak nic się nie wydarzy do tego czasu mam iść po zwolnienie do gina czy rodzinnego, bo podobno jakaś różnica jest w długości macierzyńskiego.....ale szczegółów nie znam właśnie, jak byłam chora to rodzinny mi coś takiego powiedział, ale się za bardzo na tym nie skupilam, bo było daleko do terminu ....

Na kwietniowkach temat za tematem....a u nas cisza czyzby nasze dzieci byly zupelnie nieklopotliwe...zero pytan ... Buu

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Dziewczyny a ja mam pytanie do tych, które już mają większe dzieci, temat - skok rozwojowy? Moja Mała od wczoraj ma jakieś szaleństwo, co godzinę chce cyca, płacze, złości się nie chce spać tylko cyca i na ręce.. koleżanka zasugerowała mi właśnie taki skok.. przerabiałyście to? Dzisiejsza noc zerwana i nadal takie grymaszenie, dopiero przed chwilką usnęła ale z tego co widze długo to nie potrwa...

Senior Member
    agucha89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-03-26 zobacz kalendarz
    GiaModern Gratuluję Synka

Madza_Q89 Na hemoroidy polecam czopki UniGel Procto Apotex - są bezpieczne dla kobiet karmiących piersią, sama je stosuje i widzę znaczną poprawę!

Kawi Na poranione sutki polecam smarować delikatnie swoim mlekiem, albo też lano-maścią z Ziaji, no i często wietrzyć.

Koteł Dzięki za namiar na bloga mamapediatra, poczytam o tych szczepionkach, za tydzień pojade na wizyte kontrolną do naszej pediatry, wiec zobaczymy na co się zdecydujemy.

Danusia38 Super termin na poród Trzymam kciuki!

kaaamiii Mi się wydaje, że dopóki sama nie wykażesz chęci skorzystania z urlopu macierzyńskiego już przed porodem, to powinnaś normalnie dostać jeszcze zwolnienie lekarskie. Ja ostatnie L4 dostałam do 14.05, pomimo tego, że termin porodu miałam na 8.05, a ostatecznie zrobili mi cc 2 maja

O mnie
    marteczkaaa, to zapewne wlasnie skok rozwojowy. Moze trwac jeden dzien a moze trwac i tydzien. Trzeba przetrwac i przystawiac do cyca tak czesto jak chce. Corcia sobie w ten sposob wyreguluje ilosc mleka w piersiach.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Anabella, wydaje mi sie, ze w majowkach jest duzo mam, ktore maja juz starsze dzieci i dlatego brak pytan.

Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Faktycznie straszna tu cisza
    Ja muszę wam powiedzieć że jako niedoświadczony rodzic zaliczyłam ostatnio pierwszy kryzys. Po powrocie ze spaceru mały obudził się dostał cycka , w międzyczasie zrobił kupkę i po przebraniu jak zaczął ryczeć to latałam z nim półtorej godziny po mieszkaniu próbując uspokoić. Wcześniej płakał tylko jak był głodny, a to rzadko się zdarzało bo zazwyczaj jak widziałam już objawy że chce jeść to dostawał pierś. Więc bujałam, tuliłam, nosiłam, kołysałam nawet śpiewałam i nic. Później w końcu usnął ale nie mam pojęcia skąd wziął się ten płacz i jak zasnął to sama płakałam z godzinę z bezradności.
    Dlaczego nikt nie umieszcza instrukcji noworodka ?
    Wczoraj przez cały dzień zero płaczu, dopiero na wieczór znów się pojawił, ale byłam razem z mężem, on ponosił ja nakarmiłam i Piotruś odleciał po pół godzinie.
    Nie mam pojęcia co ten jego płacz może oznaczać.

Wczoraj zaliczyliśmy pierwszą kąpiel, nie było tak źle. Obyło się bez płaczu w wanience, trochę marudził na przewijaku.
    Byliśmy w przychodni na patronażu. Od wagi spadkowej z drugiej doby młody przybrał 290 g i waży już 3660 g Pediatra śmiał się że karmię go chyba śmietaną a nie mlekiem

Co do szczepień to my wybraliśmy Infarmix Hexa + Synofix jako pneumokoki. Na żadne dodatkowe nie szczepimy. Termin szczepienia mamy na 30 czerwca. Przerażają mnie te szczepionki.

Nierozpakowane mamy co tam u Was ?
    Rozapkowane mamy odezwijcie się czasem

I powiedzcie mi jeszcze dziewczyny jak długie Wasze dzieciaczki mają fazy czuwania między snem i karmieniem. U nas dziś 8 doba i czas aktywności to około 1-1,5 h.

Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    To może tak być jak mówicie. Ja mam starszego syna u teraz nic mnie nie dziwi ani nie niepokoi. Oskar dzisiaj dostał
    Katar w nocy i jak przy pierwszym dziecku pewnie bym była na pogotowiu to teraz nie panikuje. Póki normalnie je i miarę może oddychać to odciągamy smarki i się mało przejmuje. A poza tym przy dwójce dzieci jest o wiele mniej czasu niż przy jednym ;-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów