Strona 440 z 476
Pokaż wyniki od 4,391 do 4,400 z 4757

Majówki 2017

Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-28 zobacz kalendarz
    dzięki dziewczyny za gratulacje, ale chciałam sprostować, że ja wciąż w dwupaku !!!!!!!!!!!! :-) czekam jeszcze na moją kruszynkę :-)

Kawi – gratuluję narodzin ZOSI!!!! :-)

Koteł – i dla Ciebie wielkie gratulacje!!! :-)

Danusia38 - No właśnie się boję tego prowokowania skurczy i wywoływania porodu; ale po terminie mnie trzymać chyba nie będą, bo mam wpisane nadciśnienie, więc jakby co to pewnie indukcja eh.... choć mam nadzieję, że Hania się zdecyduje jednak sama w ciągu tego tygodnia:-)

Kamowata
    – i ja we wtorek mam wizytę i wtedy też się okaże czy mnie kieruje do szpitala czy nie.....bedę z Tobą myślami :-)

Madzia_Q89
    - jak tam po wizycie u pediatry? Wszystko ok? A jak w ogóle jest z tą witaminą K teraz? Zalecają podawanie noworodkom czy już obowiązują nowe normy?

Anabella- spadek wagi ekspresowy! Zazdroszę i mam nadzieję, że u mnie też tak będzie wyglądać ;-) choć wątpię........:-/

Agucha – co do szczepień, ja pierwszą córcię szczepiłam skojarzoną 5w1, teraz też bym się na nią zdecydowała, ale słyszałam, że już jej nie ma...... to pewnie 6w1; dodatkowo zdecydowaliśmy się jeszcze na szczepienie na rotawirusa i pneumokoki;ale pneumokoki dopiero po 6 miesiącu bo jakoś długo podejmowalismy decyzje...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Himcia, no właśnie szacowana waga to 4150 g, nie wiem co on tam jeszcze robi, póki co ma nas głęboko... Na masaz szyjki się nie zgodzę, na balonik rownież - jesli chodzi o wywoływanie to tylko oksytocyna.

Kaaamiii, dobrze, że piszesz o wizycie - rownież będę myślami z Tobą Też już liczę na skierowanie, bo to bedzie ponad tydzień po terminie i chyba czas i pora.

Ja jestem jeszcze zakręcona jesli chodzi o szczepionki, ale chyba zdecydujemy się na te 6w1. Musze jeszcze o tym trochę poczytać i się doedukować Chetnie poczytam Wasze opinie i doświadczenia

My po wizycie u lekarza. Kamil waży 3730g czyli przybiera. Był bardzo grzeczny i nie płakał przy badaniu mój mężczyzna idealny!!
    noc standardowo - nie przespana. A poniedziałek ciężki bo załatwiania spraw dużo. Już bym chciała mieć wszystko ogarnięte i tylko siedzieć z dziećmi...
    A sprzątania po niedzieli jakbym wesele robiła!! pełno kurzu i pyłków i w ogole nazbierało się tego bajzlu co nie miara!! Oszaleć idzie!!
    Kto się na weekendzie rozpakował??
    Madzia co tam u Was??
    Justinne i inne mamusie jak Wasze dzieciąteczka??

Senior Member Awatar GiaModern
    Mieszka w
    Racibórz
    O mnie
    Jestem mamą dwóch chłpców
    Wpisów
    1
    Dziewczyny ja już rozpakowaniu.
    22.05 o godz. 3:20 urodził się Michał. 3750g i 55 cm,10/10. Przez cc

Member Awatar Justinne
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-20 zobacz kalendarz
    Dzień doberek !
    Jejuniuuu tak też czas zasuwa z Młodym, że nie ma czasu napisać! Wiecie co? Mam problem z Niuniem, bo jest okropnym głodomorem! Ma dziś skończone 3 tygodnie i zjada mi 120 ml i dalej szuka! Oszukuję go smoczkiem, noszę, przytulam a on dalej szuka i szuka i ciamka! Już nie wiem co robić, żeby go nie rozepchać, przecież to za dużo na taki żołądeczek Waży już 3850! :O
    Ehhh poza tym codziennie spacerujemy, w sobotę był 4 godziny w altanie na dworze i aż się stresowałam czy nic mu nie będzie ale na szczęście nic!
    Wczoraj mieliśmy gości, w tym 4 letnie bliźniaki bez żadnego wychowania, wrzeszczące, tupiące i wyłażące na meble .... Już miałam na końcu języka żeby im zwrócić uwagę, bo matka z ojcem siedzą i w nich patrzą i zero reakcji... Adaś pół nocy nie mógł spać i był niespokojny ehhhh....

My kąpiemy się co drugi dzień, ale planujemy od czerwca codziennie
    Byliśmy na wizycie u pediatry i nastraszyła nas że ta przedłużająca się żółtaczka mogła uszkodzić wątrobę zrobiliśmy badania i okazuje się że przez 3 dni spadła bilirubina z 12,5 do 10 i ciągle spada więc oczywiście była fizjologiczna i już jest dobrze.
    Nam pępek odpadł w 13 dobie ale mieliśmy ropę i zastosowaliśmy spirytus na przemian z maścią dicortineff i ślicznie się zagoił

Dziewczyny mam pytanie, czy wasze maluchy też mają czasem takie drganie nóżek albo jednej nóżki? Szczególnie podczas przebierania, zmieniania pieluchy.... już się zaczynam niepokoić i panikować, że to jakieś neurologiczne zaburzenia....

Senior Member
    Karo90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2016
    Gratulacje dla rozpakowanych mam, my wg OM powinnyśmy się rozpakować dzisiaj, a Mała już 12 dni z nami<3

Koteł u mnie też 0 pomocy laktacyjnej, jak Mała raz w nocy płakała przez 10 minut to mi położna z MM przyleciała, pogoniłam szybko! Marysia śpi w rożku, ale nie jakos mocno opatulona, zwyczajnie zapięta na rzep i rączki ma wyciągnięte. Położna po tygodniu zabroniła nam wiązać rożka, że niby się dziecko gorzej rozwija jak nie może pomachać kończynkami, ale jakby mi nie spałą to i tak bym chyba otulała… na szczęście jest śpiącą królewną.

Ania_88 kapiemy codziennie, ale jakbym miała sobie tym fundować nieprzespaną noc to na pewno bym kąpała co drugi dzień.

Kamowata już na pewno bliżej niż dalej!

agucha89 ja też nie mam pojęcia co zrobić z tymi sczepieniami… chyba wybiorę jednak nieskojarzone i najchętniej w jakiś odstępach czasowych, nie wszystko na raz, ale skonsultuję to z naszą pediatrą.

himcia w Stanach zalecają takie rzadkie kąpiele czy to Twoja decyzja? wiadomo, że takie maleństwo się nie brudzi i nie poci jakoś szczególnie, ale w PL to raczej częstsze kąpiele zalecają.

kaamiii pytałam dziś położna o tą witaminę K, dzidzia dostaje po porodzie duża dawkę i dopóki pediatra nie zaleci pod
    awania to się nie podaje.

GiaModern gratulacje, wstrzeliłaś się w mój termin;p

U nas problemy z karmieniem, ale dla odmiany ja mam dużo wartościowego pokarmu, tylko, że za szybko leci z piersi i Mała nie nadąża z łykaniem, no a potem wiadomo, ulewania i ból brzuszka. Była dzisiaj położna i pokazała mi inną pozycje do karmienia i kazała układać Małą pod kątem 30 st. zobaczymy czy nam to pomoże.

Justinne a Ty karmisz cycem i odciagasz czy mm? Moze mm jest malo wartosciowe? Moj zjada 40-90 ml i wazy juz 3700...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Hej hej!

Na początek gratulacje dla kolejnych rozpakowanych mam! Nasz termin porodu z OM minął wczoraj - 21 maja, a tymczasem zaczynamy 3 tydzień, nawet nie wiem kiedy to zleciało!

Justinbe masz rację, przy Maluszkach czas zasuwa strasznie szybko, czasem brakuje mi chwili żeby wejść na forum i nadrobić zaległości, co jednak czynię he he Ty narzekasz na glodomora a ja mam problem z niejadkiem moja Panna zjada sobie 50-60 na jedno posiedzenie a powinna już w okolicach 100 i czasem i z godzina schodzi żeby ją dokarmić bo sobie przysypia i je na raty a czasem się nie uda już. Potem nie odbija, bo zje za mało i w efekcie mało przybiera... a ja pokarm mam i nawet udaje się karmić bez kapturków już, ale jest leń i koniec, a do następnej wizyty dobrze by było gdyby przybrała...Co do tego trzęsienia, to moja też tak ma

Po wizycie u pediatry ok, wszystkie odruchy neurologiczne prawidłowe tylko mamy problem z strasznie suchą skórą i dostaliśmy maść robioną z apteki. Poza tym dostała też Acidolac na florę bakteryjną i jest super, pruka bez bólu i spinania się i kupki są często więc gra i buczy

U mnie trochę średnio, znowu uaktywnił mi się problem z zaparciami - może to hormony? Na pewno nie dieta, bo przty karmieniu uważam na to co jem, a wczoraj pękła mi hemoroida, ból, krew i zgrzytanie zębów, muszę coś zastosować bo się wykoczę

Co do wit. K teraz jest tak że podają w szpitalu w iniekcji i już nie jest konieczna, my dajemy tylko D

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    Kawi

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny. My już od niedzieli w domu. Jest ok, tylko rana trochę ciągnie i boli. Małą jeszcze dokarmiam, bo mam strasznie poranione sutki. Pokarm mam, ale jeszcze chyba mało, ból przy karmieniu jest straszny, mam nadzieję, że się szybko zagoją..
    Poza tym Zosia jest kochana. Tylko śpi i je jak to mówi jej brat
    Czy któraś z Was ma problem ze śluzem w kupkach? U nas dzisiaj pojawił się śluz i kupki są już żółte, ale w formie takich grudek. Podejrzewam jakąś nietolerancję. Odstawiam u siebie mleko. Zobaczymy, może będzie lepiej.
    GiaModern gratulacje
    Dziewczyny w dwupaku szybkiego i szczęśliwego rozwiązania!

Madzia_Q89 mój też zjada tak mało i to je co 2 godziny czasami co 3 godziny... i lekarka nie widzi nic niepokojącego. Zresztą dziecko samo ustala pory jedzenia i ilość i nie uważam żeby to było niepokojące. Przynajmniej Kamil nie utyje na mm jak wielki pulpet !! (mam taką nadzieję)
    Kawi smaruj sutki (ja używałam bepantenu) i szybko się zagoją wiem że to boli bo Maluszek jeszcze nie potrafi dobrze chwytać cycolka i skubie go

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów