Strona 44 z 476
Pokaż wyniki od 431 do 440 z 4757

Majówki 2017

Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Ja mieszkam w Niemczech koło Monachium a byłam z synkiem odwiedzić moją rodzinę razem z synkiem.
    No wlasnie ja w poprzedniej ciąży tez tyle tego śluzu miałam ale mam nadzieje ze w tej bedzie inaczej -.-
    Strasznie sie za mężem stęskniłam a teraz jeszcze mieliśmy powód do do świętowania bo test ciążowy robiłam w Polsce więc tylko do niego dzwoniłam a teraz mogliśmy sie wyściskać. On też już bardzo czekał na tą ciąże bo chcieliśmy miec 3 lata różnicy miedzy dziećmi. I wyglada na to ze co do miesiąca sie uda bo mój pierworodny też z maja jest

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Wczoraj tak mówiłyście o przybieraniu na wadze i jedzeniu, że najpierw rano pooglądałam się w lustrze (gruuubas - nawet wczoraj brat u mnie był i się śmiał, że jak w takim tempie będę przybierać to się w drzwiach nie zmieszczę). Wchodzę na wagę z zamkniętymi oczami i szok. Brakuje mi 0,5 kg do wagi sprzed ciąży... Mi się wydaje, że dużo jem, bo z powodu mdłości małe porcje i co chwile... Ja się pytam: Skąd ten brzuch? Już teraz? Oczywiście nie przeszkadza mi to bo najchętniej na spacerze bym go tak wypychała, żeby cały świat widział, jaka jestem szczęśliwa i dumna. ale powiedzcie czy Wam też się tak figura zmienia?

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Mi to ciężko powiedzieć bo ja zawsze miałam odstający brzuch do chudych nie należę
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    Misia ja mam też bardzo odstający brzuch a jeszcze miesiąc temu ważyłam 47 kg Teraz wazę 48.8. Nawet lekarz się dziwił, że mi się już tak macica powiększyła No i podobnie jak Ty: najchętniej bym się wypinała jeszcze bardziej :P

Member
    paulina9521

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Ja też mam sny każdej nocy odkąd jestem w ciąży i coraz częściej to są koszmary Spanie w dzień troszkę męczy ale przez to , że pracuję nie mogę sobie pozwolić na coś takiego ale nie jest źle jeszcze ze 2 tygodnie i spadam na zwolnienie bo brzuszek już rośnie Przestałam wymiotować i coraz rzadziej miewam odczucia , że mi niedobrze chyba polubię stan ciążowy

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Dziewczyny tak sobie dzisiaj myślałam i chyba muszę zrezygnować z tej luteiny, strasznie źle się po niej czuję... nie dość że czuję bardzo duży dyskomfort w miejscach intymnych to dokłada mi 2 x więcej objawów ciazowych. Codziennie boli mnie głowa i mam mega zawroty, już nie mogę wytrzymać. Wiem że to od tego bo wcześniej tak nie było. Biję się z myślami ale chyba zostanę tylko przy acardzie..

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Madzia, a czemu musisz brac luteine i skad pomysl, ze to przez to? Tzn na ulotce powinny byc wypisane skutki uboczne, to po pierwsze. Po drugie, co to znaczy, ze wczesniej tego nie bylo? Objawy ciazowe moga sie nasilac wraz z trwaniem ciazy przeciez.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Madzia, ja bym skonsultowała z lekarzem to odstawienie.

Jak tam sie dzisiaj czujecie dziewczyny ?

O mnie
    Z reszta tak jak napisała himcia. Objawy sie nasilają. Ja kilka dni temu z objawów miałam tylko bolące piersi a teraz mam cała gamę.

Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Madzia ja myślę, że skoro lekarz kazał brać luteinę to Ja bym tak sama nie przerywała. Jak odczuwasz dyskomfort to powiedz lekarzowi na wizycie i zmieni Ci na tabletki pod język albo może duphaston. Z objawami to jest naprawdę dziwna sprawa. Miałam mdłości, później prawie wcale, a dzisiaj nie umiem nic przełknąć... Tak samo ostatnio się cieszyłam, że nie mam żadnych wyprysków i nigdy nie miałam tak gładkiej skóry... Już mam bolące, podskórne, okropne pryszcze na policzku... uroki tego cudownego stanu
    Ostatnio edytowane przez Misia1221 ; 25-09-16 o 08:41

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów