Strona 437 z 475
Pokaż wyniki od 4,361 do 4,370 z 4748

Majówki 2017

Senior Member Awatar GiaModern
    Mieszka w
    Racibórz
    O mnie
    Jestem mamą dwóch chłpców
    Wpisów
    1
    Cześć dziwczyny,
    Melduję się ciągle jeszcze w dwupaku.
    Brzuszek co chwilę mi się napina i czuję kłucie w kroku. W sumie to teraz staram się nigdzie za daleko nie chodzić, bo mnie wszystko pobolewa i ciągnie. Po za tym zrobiło się ciepło na dworze i fuczę, bo mi ciężko. Jedynie do i z przedszkola chodzę.
    W poniedziałek byłam na KTG. Serduszko idealnie, ruchy też - młody podczas badania dostał czkawki!. Skurczy - brak.
    We wtorek w przyszłym tygodniu mam się meldować na IP. A nazajutrz będą ciąć. Im bliżej tym bardziej się stresuję... :/ Chcę już to mieć za sobą. W domu, z małym.
    pozdrawiam.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-28 zobacz kalendarz
    dzięki Danusia38 za odp.; tak coś mi się wydawało, że wystarczą skurcze co 10 minut ... mój pierwszy poród trwał jakieś 4,5 h; wcześniej miałam jakieś nieregularne akcje skurczowe, więc żeby przyśpieszyć pamiętam, że chodziłam po schodach po całym szpitalu ;-) i jak trafiłam na porodówkę myślałam, że to jeszcze trochę potrwa, bo te skurcze wcale nie były takie bolesne (każdy mi powtarzał, że musi boleć bardziej niż niż na miesiączkę), a jednak po tych ponad 4 h tuliłam już córcie;
    ja z kolei mam brzuch b. nisko, ciężko mi nawet siedzieć no i ucisk na pęcherz daje się we znaki .... ale w końcu mogę odetchnąć pełną piersią ;-) nie męczę się tak bardzo, dziś też dzień pełen spacerów, sprzątania, zabaw z córcią..... w końcu mogę normalnie chodzić i funkcjonować :-) tylko porodu ni widu ni słychu..hehe

Junior Member
    Danusia38

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-17 zobacz kalendarz
    Kami, 4,5h to szybciutko jak na pierwszy, drugi po dwóch latach bedzie... 2h15min tak obstawiam. A jeśli teraz dobrze się czujesz, to daj sie jeszcze troche porozpieszczać Ciekawe czy skurcze zaczną się same, czy będą prowokować.

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny!
    Dopiero o tej(!)porze mam czas żeby Was nadrobić i co nieco odpisać

Dziękuję Wam za rady co do odbijania, dokładnie tak robię, jak mi zaraz po jedzeniu nie odbije to odkładamy na prawy boczek i śpi w najlepsz, chociaż moja Panna jak odbije lubi sobie jeszcze dojeść - a karmimy się naprzemiennie, raz z piersi raz mm.

jaronia u mnie położna była już trzy razy, ale bardzo się cieszę bo babeczka z dużym doświadczeniem i bardzo, bardzo dużo nam pomogła, mam do niej mega zaufanie, a jeśli chodzi o kąpieli to najpierw kąpiel, potem karmienie

Jeśli chodzi o pępek, to niestety jeszcze się trzyma, ale widzę już światełko w tunelu lada dzień powinien odpaść. A z tego co piszecie to co kraj to obyczaj jeśli chodzi o pielęgnację pępka- u nas jest na sucho + Octenisept i pałeczka, dodatkowo psikamy do środka żeby kikut upalić i widzę że to skutkuje - dziecko duże to i pępowina konkretna

My dzisiaj mamy pierwszą wizytę u pediatry, już jestem spocona na samą myśl o tym będzie krzyk, płacz i zgrzytanie zębów tak myślę.

Poza tym dni mijają nam straszne szybko - za szybko od porodu. Jutro już kończymy 14 dni! Sama nie wiem kiedy to zleciało i co dziennie patrzę jak córcia moja się zmienia. I czasem chciałabym zatrzymać ten czas ciąży i zaraz po porodzie na zawsze...
    Nasz plan dnia w miarę się ustabilizował, co dziennie spacer, ogólnie dużo przebywamy na powietrzu, w czasie drzemek wiadomo - obowiązki i czasu na rekonesans forum jakby mniej

U mnie hormony strasznie buzują - płaczę bez powodu (łzy leją się strumieniem), pocę się bardzo, ogólnie straszna huśtawka emocjonalna... chociaż mam Aniołka a nie dziecko, budzi się w nocy dwa razy i supet daje się wyspać.

Dziewczyny w Dwupaku życzę szybkich i bezproblemowych rozwiązań! A wszystkim świeżo rozpakowanym dużo zdrówka, siły i miłości! W miarę czasu i możliwości podawajcie terminy waszych rozwiązań to postaram się uzupełnić braki w tabeli - chociaż wiem jak o ten czas trudno.
    Czytam na bieżąco tylko czasu brak na odpowiedź.

Pozdrawiam wszystkie Mamuśki!

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Madzia ja też się strasznie pociłam ale to dobrze bo w ten sposób zgromadzona woda wychodzi no i pięknie na wadze się leci ja codziennie na mojej mniej widze. już tylko 3,5 kg zostało

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    ja sie nie waze przez pierwsze dwa tygodnie. Dopiero w sobote za tydzien stane na wage. ;D

Ja do Calineczek z pytaniem- minęło u mnie już 2 tyg od cięcia i od 3 dni rana mnie zaczyna boleć.... może nie tyle rana co w okolicach cięcia brzuch mnie boli. jest tkliwy i z dnia na dzien boli mocniej. ładnie cięcie się zagoiło. szwy się rozpuszczają nic nie cieknie nie ropi się.... Jeśli chodzi o odchody poporodowe to też już końcówka... w sumie chodzę tylko z wkładką. Czy odczuwacie teraz jakiś taki dyskomfort?? Czy może to ja sę jakoś przesiliłam z bieganiem i teraz cierpię z tego powodu??

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Kawi

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny. Zosia urodziła się dziś o 10:05. 3'500kg, 52cm. Teraz się karmimy. Pozdrawiam!

Kawi gratulacje!!!

Senior Member
    Karo90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2016
    Kawi gratulacje, grubasek z niej

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów