Strona 435 z 476
Pokaż wyniki od 4,341 do 4,350 z 4757

Majówki 2017

A ja tez mocze w kapieli i potem psikam Octeniseptem (2 razy dziennie) u mnie juz na wlosku wisi i dzis tez mamy 14 dni...ogolnie to mnie ten pępek przeraża! Wydaje mi sie że zaraz kiszki tamtedy wyjdą

2. dzieckozakupy.pl
    Pomyslec ze na dzis mialam termin porodu z miesiaczki... A moj synek ma juz 2 tygodnie
    Dwupaczki trzymam za Was kciuki. I za Wasze bąbelki

Senior Member
    Karo90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2016
    Kawi no tak w Twoim przypadku to zupełnie inna historia, ale spokojnie doczekasz.

SylwiaJ a my staramy się nie moczyć, a przemywamy gazikami do dezynfekcji. A wczoraj położna powiedziała, że możemy moczyć, aaa tylko przemywać trzeba tą żywą część, która jest pod skórą, nie tego suchego kikuta, może dla Was to oczywiste, ale dla mnie nie było i bałam się odsuwać tak ten pępuszek.

Anabella lubiłam tamten suwaczek zazdroszczę, że tak mało Ci zostało z wagi, u mnie jeszcze 14kg na +. Tylko 5 spadło. a ile w sumie przytyłaś?

Dziewczyny w dwupaku, mi strasznie brakuje mojego skaczącego brzuszka, mimo, że małe cudo jest ze mną to strasznie za nim tęsknie, chociaż oczywiście nie oddałabym jej nigdy! Cierpliwości i cieszcie się tymi ostatnimi dniami w dwupaku!

Karo90 ja w sumie przytylam 16 kg. Zostalo mi 4/5 w zaleznosci od pory dnia i duzo wody nabralam. A jak ze mnie schodzila to pocilam sie w nocy jak diabli. Przebieralam sie po kilka razy! A teraz juz tylko brzuszek zostal. Z dnia na dzien mniejszy ale taka galareta... Fuj fuj!

I mnie strasznie brakuje wiercipiety w brzuchu. Juz smetnie sie ogladam za każdą ciężaróweczka. Tesknie niesamowicie!
    W brzuszku Kamil byl tylko Mój a teraz trzeba sie nim dzielic. Czasami aż się kłóce z mamą o niego;\
    Skleroza poporodowa to cudowna rzecz. Tylko kilka chwil wystarcza żeby zapomnieć jak trudna była koncowka i sam porod i po porodzie...

Do nas jutro polozna przychodzi. Az jestem ciekawa jej wizyty...

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, bardzo potrzebuje waszej pomocy. Mam straszny problem z odbijaniem mojej Malutkiej. Przychodzi nam to z wielkim wysiłkiem a i tak nie zawsze się udaje... wypróbowałam już chyba wszelkie możliwe pozycje i nic, już nie wiem co mam robić, strasznie mnie to męczy

Member Awatar jaronia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-10 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny

Zgłaszam się juz rozpakowana. Michaś urodził się 12 maja o 7:10. Miał 58 cm, i 4,06 kg, dostał 10 pkt.
    Poród SN trwał 5h. Najpierw o 2 w nocy odszedł czop, potem skurcze się zaczęły. trochę poskakaliśmy na piłeczce w domu, spokojnie wypiliśmy herbatkę i pojechaliśmy na IP, gdzie było już rozwarcie na 4 cm i skurcze co 5 min. Od razu zabrali nas na porodówkę i o 7:10 Michałek był już z nami. Dopipero wczoraj wyszliśmy ze szpitala, bo mialam antybiotyk w związku z tym, że bardzo popękałam (ponad 4 kg! i jeszcze główka szła razem z rączką). Powoli się klimatyzujemy.
    Już widzę, że mały powoli przyzwyczaja się do zasypiania przy cycu, ale idealnie co 3h budzi się na karmienie.
    Madzia_Q89 też mamy problem z odbijaniem, raz że nie możemy znaleźć odpowiedniej pozycji a dwa, że Michaś już podczas karmienia ulewa i mam wrażenie, że wcale się nie najada.

Dzisiaj przed nami pierwsza kąpiel, trzymajcie kciuki bo trochę mnie to przeraża

Trzymajcię się

Madzia a w zwiazku z brakiem odbicia cos sie dzieje? Młoda ma bóle brzuszka? Spina sie? Placze? Bo u mnie tez nie zawsze sie odbija ale nic zlego sie z tym nie wiąże wiec Go nie mecze.

Jesli chodzi o ulewanie- przechodzilam przez ten horror z 1 synem. Co zjadl to buzia i nosem fontanna szla. Chyba wiecej ulewal niz zjadal. Ale ladnie na wadze przybieral wiec lekarka stwierdzila ze taki jego urok i trzeba to przerosnac (3 miesiace meki psychicznej dla mnie)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Nie ulewa prawie wcale, może dwa albo trzy razy się zdarzyło, w nocy nigdy... w nocy jak nie odbije to śpi spokojnie, wręcz przy karmieniu zasypia, za to w dzień czasem się zdarzają bolesne prukania i widać że ma dyskomfort z tego powodu, no ale mnie już ręce opadają, noszę ja na zmianę w różnych pozycjach - spioniozowaną ale to nic nie daje, nie wiem co robić, bo boję się że w nocy mi uleje, zakrztusi się a ja nie będę nic słyszała

Gratulacje dla wszystkich NowoRozpakowanych Dziewczyn!

Member Awatar jaronia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-10 zobacz kalendarz
    Madzia_Q89 a była u Was już położna ? Jak Malutka z wagą ?

Nam często ulewa już podczas karmienia.

Dziewczyny pomóżcie, jaką kolejność macie przy kąpieli ? Kąpiel przed czy po jedzeniu ?

Ja mam kąpiel przed jedzeniem. Moja mama jest na tym punkcie przewrazliwiona i nie pozwala wykapac malego nawet godzine po jedzeniu...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów