Strona 434 z 476
Pokaż wyniki od 4,331 do 4,340 z 4757

Majówki 2017

Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    Życzę dużo cierpliwości wszystkim dwupaczkom i jak najłatwiejszych porodów. Już niedługo :*

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Dziewczyny ja tylko na szybko, o 21:12 przyszła na świat Zuzia. Waga 3280, 54 cm i 10 punktów. Miałam bardzo ciężki poród i niestety skończył się cesarką ale ważne, że Mała już jest z nami, cała i zdrowa. Jak dojdę do siebie to Wam trochę opiszę.

To która następna?

Ruda1988 Gratuluje w koncu i Ty masz swoje szczescie przy sobie! Dużo zdrówka i szybkiego powrotu do sil ! Usciski dla Ciebie i córeczki!

Madzia co tam u Was? Ostatnio nic sie nie udzielasz na forum..?

Senior Member
    Karo90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2016
    agucha89 tak, można "wodować" dzidzię, jak to określił ordynator i takie plany były u mnie, niestety przez brak postępu musiałam wyjść z wanny, bo w wannie nie da się aż tak wszystkiego kontrolować, co prawda badają tętno dziecka itd, ale jednak ta kontrola jest mniejsza. Część parcia też było w wodzie, ale nie udało mi się jej wypchnąć.
    Ruda1988 gratulacje, ja się tego bałam najbardziej, że trzeba będzie zakończyć sn i przejść do cesarki, współczuję bardzo, ale Kruszynka Ci wszystko wynagrodzi!

Mykarmimy się piersią, dzisiaj mamy kontrolę w poradni przyszpitalnej, bo Mała ma śladową żółtaczkę, mam nadzieję, że mi ją zważą i że przybiera na wadze!

Karo90 suwaczek czas zmienic

Member
    SylwiaJ

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-04 zobacz kalendarz
    Dziewczyny jak pielegnujecie pepuszki, u nas juz 14 dzien i pepuszek nie chce odpasc, te zasady caly czas zmieniaja raz na sucho raz myc, polozna kazala myc mydlem raz dziennie i dokladnie wysuszyc tak robie ale ten kikucik caly czas sie i tak jakby przykleja z powrotem do skorki i znow namaczanie zeby odeszli i tak wkolko

Senior Member
    Kawi

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Ruda gratuluję! Doczekałaś się lepiej, że skończyło się cesarką, niż mieliby lekarze za długo kombinować naturalnie. Dobra decyzja na pewno i na czas podjęta, skoro 10 punktów było.
    Anabella pewnie Madzia zakochana w córeczce, i nie ma dla nas czasu
    Karo to ja właśnie odwrotnie. Boję się, że zacznie się wcześniej, nie zdążę na cesarkę i będę rodzić naturalnie a później nie będę w stanie się opiekować dzieckiem, bo mi kręgosłup całkowicie odmówi posłuszeństwa. Ostatnio jak miałam napad bólowy, to pod izbą przyjęć nie byłam w stanie przesiąść się z samochodu na wózek inwalidzki. Masakra!
    Dzisiaj byłam krótko w szpitalu, bo miałam podejrzenie, że mi się wody sączą. Na szczęście wszystko wydaje się być w porządku. Mała ma bardzo nisko główkę podobno, stąd taki masakryczny nacisk na pęcherz. Muszę jeszcze wytrzymać dwa dni w dwupaku. Mam nadzieję, że się uda.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    agucha89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-03-26 zobacz kalendarz
    Ruda1988 Gratulacje!Dochodź do siebie i ciesz się z obecności Zuzi po tej stronie brzucha

SylwiaJ Nam kikut odpadł wczoraj (14 dni), a miałam zalecone psikanie Octeniseptem i oczyszczanie patyczkiem do uszu kilka razy w ciagu dnia. W kąpieli normalnie był moczony, do tego położna na dwóch wizytach posmarowała pępek piochtaniną.

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, odezwę się wieczorem, i nadrobię zaległe posty, obiecuję, tabelkę też postaram się uzupełnić P.S.
    szkoda że doba się nie wydłuża

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Hej Majóweczki,

Milka, Ruda - ogromne gratulacje
    Kawi, myślę że te 2 dni jeszcze dotrwasz, tylko się nie stresuj

Ode mnie kilka newsow po dzisiejszej wizycie. Piękny zapis KTG, główka jeszcze ani zbyt nisko, ale też nie wysoko, moje maleństwo wg USG waży 4130g... Teraz to naprawde zaczęlam się bać jak ja go urodzę. Jestem już po terminie, wiec nastepne KTG w piątek, a wizyta 23.05. Myślę, że wtedy podjęta zostanie ewentualnie jakas decyzja jakby się samo nie zaczęło. Poki co do szpitala się nie kładę, bo z wodami i łożyskiem jest wszystko ok - na szczęście! Ehhh... Już mogłoby się zacząć :/ W nocy biegam do łazienki jak jakas postrzelona, nawet co 30 min, a w dzień też jest nie lepiej :P No ale nic, jeszcze trochę i będzie po wszystkim

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów