Strona 432 z 476
Pokaż wyniki od 4,311 do 4,320 z 4757

Majówki 2017

Dziewczyny!! Kochane!! Gratuleje!! szybkiego powrotu do zdrowia i wielu przespanych nocy Wam życzę

Jeszcze tylko kilka dni i Maj sie skonczy i zostaniemy wszystkie Mamusiami trzymam mocno mocno kciuki za Dwupaczki

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar Justinne
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-20 zobacz kalendarz
    Hej Mamusie!
    Przepraszam, że tak długo się nie odzywałam, ale każdy dzień z Adaśkiem leci jak szalony! Karmienie, przebieranie, czkwawka, kupka, znowu karmienie i przebieranie, tulenie, noszenie i już noc! Mały jest przekochany, w ogóle nie płacze, tylko śpi i je Byliśmy na wizycie u pediatry i wszystko jest ok, ale walczymy dalej z żółtaczką i musimy go dopajać glukozą przy piersi zasypiał po 10 minutach i miał niedowagę, więc odciągam mu pokarm laktatorem i podajemy z butelki, żeby kontrolować ile zje... Wysłałam właśnie męża po femaltiker żeby zacząć wzmożoną produkcję mleka

Powiem Wam dziewczyny, że po porodzie przeszłam mega baby bluesa Siedziałam przy łóżeczku i płakałam niewiadomo dlaczego... Ciągle mu mierzyłam temperaturę, w nocy nie spałam tylko patrzyłam czy oddycha, naczytałam się o śmierci łóżeczkowej i schizowałam. Nie mogłam się dogadać z najbliższymi, koszmar po prostu, co te hormony robią z człowiekiem
    Bycie Mamą to najcudowniejsza rola na świecie, ale też mega stresująca, nie wiem czy tylko ja jestem taką histeryczką i ciągle się w niego wpatruję i wyszukuję mu jakieś choroby, zastanawiam się czy aby na pewno wszystko prawidłowo przy nim robię itd....
    Ehhh muszę wyluzować bo inaczej zeświruję Mam nadzieję, że macie podobnie i nie jestem jakimś dziwnym przypadkiem :P

Gratulacje dla wszystkich dzielnych Mamusiek i całuski dla Maluchów!

Member Awatar Antosia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-02-21 zobacz kalendarz
    Czesc dziewczyny, nie mam czasu pisac zbytnio bo Kornelka wiecej chyba placze niz spi w nocy tez woli plakac no chyba ze jest na spacerze to ladnie spi w wozku. Karmiona jest mm bo ja juz pokarmu prawie nie mam nawet jej nie sciagam bo nie mam co femaltiker nana mnie nie podzialal karmi tez nie ani herbatki...

Justinne przy 1-szym dziecku mialam olewke na wszystko. No stres.... A teraz?! Pepek mu odpada a ja panikuje. Ciut cieplejszy jest i ja panikuje. Kuchnie i panika! Masakra jakas! Wiec.nie jestes sama w tym stresie moja siostra nazywa to dojrzałym macierzynstwem

Antosia przykro mi ze nie masz juz mleczka;( zabawa w.butelki szczegolnie w nocy to.masakra jest dla czlowieka.
    Ja kupilam sobie wyparzacz zeby ciagle wody nie gotowac bo bankruta bym pociagnela! W ogole to woda mi idzie...jak woda tylko w rzece!

Dzis biegam i zalatwiam sprawy papierkowe...i kiepsko mi idzie. Bo albo zamkniete albo cos... Uch!
    Noc ledwie w 1/3 przespana. Ale jakos daje radw.
    Kamil bobki robi po kilka dziennie
    A ja z wagi lece. Jeszcze 4 kg na +

Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Dziewczyny A skąd wy wiecie, że już mleka nie macie ? ubmnie od wczoraj tez wrażenie jakby mleka nie starczało bo mały co chwile wola o pierś i wrażenie jakby ciagle głody był. Zapytałam się o to położnej dzisiaj i potwierdziła to co myślałam. Między 10 a 14 dniem. Dzieciako ma skok rozwojowy i zaczyna z dnia na dzień potrzebować dużo wiecej mleka. I wtedy jest ważne dziecko często przystawiać, żeby nasze piersi dostały sygnał ze musi zacząć produkować więcej mleka i bardziej kaloryczne. Po 2 dniach powinno się unormować. Jak sieci tym czasie zacznie podawać mm to piersi tego sygnału nie dostaną i wtedy może rzeczywiście zacząć brakować pokarmu.

Dziewczyny jak wasze starsze dzieci reagują na rodzeństwo ? Ja jestem zachwycona moim 3 latkiem. Jest tak kochany !

Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Yelina - jakbym mogła to bym kliknęła ,,lubię to"

U mnie odchodzenia czopu ciąg dalszy. Byłam dzisiaj na ktg - tętno małego w porządku, skurcze rysowały się regularne co 8 minut ale słabiutkie, w ogóle ich nie czułam, także czekamy dalej, może coś się rozkręci

Gratulacje dla kolejnych rozpakowanych mam i ich maluszków

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Ruda, niestety szybki poród zazwyczaj znaczy rozdarcie lub nacięcie (w Stanach nie nacinają). Rozdarlam sie do 2. stopnia, czyli tak jak ostatnio (4. stopień to od wejścia do pochwy do odbytu, 2. to połowa drogi) i do tego rozwarcie na szyjce zrobiło sie w tym samym miejscu. Długo mnie zszywali i bolało, ale szwy sa na szczescie rozpuszczalne.

Karo, 2 godziny to jakiś kosmos. Dla mnie to 10-15 minut to była masakra. Bolało strasznie. Poród SN jest przereklamowany, następnym razem biorę znieczulenie od początku.

Yelina, moja starsza ma dopiero półtora roku i jesCze nie do końca rozumie. Na początku sie krzywila i robiła dziwne miny, ale potem jak ja lub maz tulilismy mała, to tez chciała ja brać na ręce.

Justinne, wyluzuj. Zestresowana matka to zestresowane dziecko.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Justinne, a co do śmierci łóżeczkowej, to w Stanach bardzo na to zwracają uwagę.
    Dziecko ma spac tylko na pleckach w swoim łóżeczku. Żadnych kocykow i poduszek, ochraniaczy na szczebelki (lekarze chcą zakazu ich sprzedaży!), maskotek itp. Najwiecej wypadków jest jak rodzic zaśnie w lozku z dzieckiem i je przygniecie przez sen lub jak na kanapie czy fotelu z dzieckiem na rękach i je upuści nieświadomie. Uważaj na te rzeczy i bedzie dobrze.
    Aaa, i żadnych papierosów w domu bo nawet palenie przez innych w pokoju obok moze miec wpływ na smierć łóżeczkowa! Mam nadzieje, ze to troche pomoże i sie uspokoisz.

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Melduje się o dłuższym czasie nie pisania Powiem Wam szczerze, że nie mam czasu. Koleżanka ostatnio była w szoku bo stwierdziła, że przecież tylko karmie i dziecko śpi to powinnam mieć kupe czasu.... aż mną zatrzęsło. Jeszcze 5 dni i Nasza Mała będzie miała miesiąc Jest przekochana, dużo śpi, je co 2-3h, karmimy się piersią, mleko aż tryska Niestety często mamy problem ze wzdęciami, Mała spina się i pręży aż cała czerwienieje, ale staram się Ją kłaść często na brzuszku, masować i polecam mały termoforek ja kiedyś zamówiłam sobie darmowy na Bebiklub z pestek wiśni), odgrzewam go w mikrofalówce i przykładam Małej na brzuszek i po jakimś czasie jest kupka
    Bycie Mamą jest piękne. Ale i faktycznie pełne stresu. Trzeba się cieszyć z każdego dnia, każdej chwili i każdego momentu z dzidzią! Pamiętajcie ! Bo to takie ulotne chwile..
    Mamusie, które urodziły -gratulacje!!!!
    Ktoś pytał o spanie z dzieckiem, Nasza Zuza śpi pomiędzy Nami, w nocy nie odkładamy Jej do łóżeczka (jak będzie nieco większa) za to w dzień cały czas spędza w łóżeczku jak śpi

Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Ania88 gratuluję! Dużo zdrówka dla Was!

Ja dziś po obchodzie poszłam na badanie do ordynatora i zdecydował że indukujemy. Przed 13 założyli mi balonik. Jak mogłam to spacerowałam, na ktg zaczęły wychodzić skurcze, ja też je czułam. Dochodzily do 80, były tak co 6/7 minut po 40/50 sekund. Koło 18 się polozylam bo musiałam juz trochę odpocząć, w głowie mi się kręciło. Położna kazała już dziś nie spacerowac tylko odpoczywac. Jutro prawdopodobnie oksytocyna.

A jak u Was sytuacja?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów