Strona 430 z 476
Pokaż wyniki od 4,291 do 4,300 z 4757

Majówki 2017

Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-28 zobacz kalendarz
    DanCia, Karo90 - gratulacje!!!!
    DanCia: 12 maja fajna data- moje urodziny
    A ja zaczynam szaleć! Kończy mi się 38 tydzień, więc już dziś była Ikea, plac zabaw z córeczką i sprzątanie na całego eh.....wkoncu wróciłam do ludzi tylko rozstępy mi się zaczynają pojawiać :/ na brzuchu i udach..... pierwsza ciąża bez takich pamiątek, a tu proszę ...no ale nic...człowiek intensywniej się porusza i od razu lepszy humor wraca
    Skurcze są, ale bezbolesne więc pewnie jeszcze trochę poczekam, ale Hania już się tak rozpycha, że na prawdę chyba ma mało miejsca ...

2. dzieckozakupy.pl
    Dancia, karo gratulacje! Przykro mi ze teraz jestescie obolale. Ale za kilka dni zapimbicie o bólu. Taki urok hormonów poporodowych-szybka skleroza

Anka38 w szpitalu byl nan i robil cud miód malina kupy. Potem zmienialam na enfamil i klops! Teraz wrocilam do nan i dzis byla kupka. Ale chyba sie nie najada tym mlekiem. 60 ml co 1,5 h ...wczesniej taka ilosc wystarczala na 2,5h.
    Masujemy się. Na brzuszku leży. Dzis wody z łyżeczki dalam. Ale wypluwal bo to bez smaku

Po dzisiejszych gosciach dziecko mam nie spokojne. Nie zaakceptował tlumów! Ciężka noc mnie czeka...

Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    DanCia gratulacje! Współczuję ciężkiego porodu ale najważniejsze, że masz już synusia przy sobie.

himcia Rozruszalo się? rozpakowana?

Karo90 gratuluję! Jak dojdziesz do siebie i będziesz mieć wolną chwilę to napisz coś więcej.

Kaaamiii spóźnione życzenia urodzinowe! Wszystkiego, czego sobie wymarzysz :-*

Wszyscy mnie poganiaja a u nas nic się nie zanosi na poród. Na dodatek Malutka jest jakaś spokojna. Rusza się ale mniej, w innych miejscach ja czuję. Nie wiem czy ja już się nakręcam czy coś jest nie tak. Chyba pojadę dziś na IP. Smutno mi jakoś :-(

Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    Koteł nie spieszą się. Mój 6 dni po terminie z OM, a 2 po terminie z USG. Dalej uczymy się ssać pierś ale idzie nam coraz lepiej. Skurcze parte jak się zaczęły to położna mówiła żeby nie przeć, żeby sam trochę zszedł, ale to było silniejsze ode mnie, po prostu coś kazało mi przeć i może dlatego mnie nacięli, ale Młody był też owiniety pępowiną i miał główkę trochę zniekształconą. Wszystko mogło się do tego przyczynić.
    Główka 32cm. Ogólnie nie byłoby źle, gdyby nie te szwy, przez które nie mogę jeszcze usiąść.
    Karo90 gratuluję. Mój też jest śpiochem. Całą noc na razie przesypia ☺️.
    Kaaamiii to wszystkiego najlepszego Ci życzę ☺️

Madzia, justinne co tam u Was? Jak dzieciatka?

Senior Member
    Kawi

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Ruda i co, pojechałaś? Ja też wczoraj mniej czułam ruchy przez jakiś czas i trochę się stresowałam, ale później już ruchy były, tylko jakoś tak brzuch mi się mocno spinał, nawet trochę bolało, więc to może jakueś skurcze już powoli. Dzisiaj już ok. Myślę, że jak pojedziesz, to już Cię tam do porodu zostawią, bo u Ciebie to już po terminie.

Kawi ja po takim spinaniu brzucha zostalam w szpitalu! Wuec juz dziewczyny macie blizej niz dalej! trzymam za was kciukasy!

Musze sie pochwalic ze od wczoraj (po zmianie mleka na nan) Kamil zrobil juz 3 kupy. Ta ostatnia mimo ze poczatek bobkowaty to koncowka juz miekka....
    Gorzej bo enfamil kupilam na zapas i mam 1200 g !

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Karo90 - również przyjmij gratulacje ode mnie

Ruda - daj znać co Ci tam powiedzą na izbie

Ja doszłam do wniosku że chyba nigdy nie urodzę. Młody miał przed chwilą CZKAWKĘ. Uwierzycie ? Siedzi sobie tam milutko i ćwiczy ruchy oddechowe... . Podłamałam się totalnie bo mój gin powiedział że jak dziecko ćwiczy ruchy oddechowe to nie urodzi się w ciągu 2-3 dni ehhh

Anabella - super że zmiana mleczka jednak pomogła! A enfamil może możesz odsprzedać na jakieś grupie miejscowych mam ? Zawsze coś tam się zwróci

Pytanie do Calineczek ( pieszczotliwie dla cesarkowych kobitek) czy planujecie czyms smarowac blizne?

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Karo90, Gratulacje! Czy to Ty bylas tą mamą, która dokładnie wiedziała kiedy zaszła w ciążę i nie do końca pokrywalo się to z OM? Przejrzalam tabelkę i tak mi się kojarzy, że to bylas Ty Chcialam zapytać który termin właśnie do tabelki podałas i co Ci się bardziej sprawdziło.
    Ja wg owulacji i daty zaplodnienia jestem 2 dzień po terminie, wizytę mam 17 i zamierzam porozmawiać z lekarką o tym, że ciąża jest na pewno starsza. Tym bardziej, że mam,, dowody" - wynik beta hcg zrobiony 4 dni po terminie spodziewanej miesiączki, a jego wartość odpowiadala poczatkowi 6tyg. Nie żebym marzyla o wywoływaniu porodu, ale jednak obawiam się o stan łożyska i wód płodowych i wolalabym żeby ktos to dobrze sprawdzil. Jak mam dostac ewentualnie skierowanie dopiero na 29 maja to ciąża bylaby przenoszona prawie 3 tyg. No i jeszcze to USG, wg którego też już powinnam urodzić dawno temu :P
    Ale mam problemy nie? :P A to dopiero 2 dzień po terminie :P Rzeczywiscie majowi chlopcy jacys tacy nierychliwi są żeby przejść na drugą stronę brzuszka :P
    Anabella, ciesze się że Kamilkowi lepiej. Tak jak radzi Koteł, spróbuj odsprzedać
    Ruda, jak tam wieści?
    Kaaamiii spóźnione wszystkiego najlepszego

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów