Strona 429 z 476
Pokaż wyniki od 4,281 do 4,290 z 4755

Majówki 2017

Senior Member Awatar Veroni
    Mieszka w
    Okolice Katowic
    O mnie
    Mama trójki
    Moja też się pręży po czym puszcza bączki. To nie jest problem. Problem gdy dziecko przy tym piszczy i wyraźnie cierpi
    Agatka 7.03.2011 2780g i 53cm CC 41+4

Daruś 11.01.2014 3080g i 55 cm CC 37+2

Hania 23.04.2017 2850g i 51 cm CC 36+6

2. dzieckozakupy.pl
    Po licznych masażach i trzymaniu brzuszek w brzuszek Kamil zrobil kupke. Zapueczona, twardawa, ale jeszcze nie kamyczki. Mam nadzieję ze po mleczku nan ruszy z kopyta i juz nie bedzie problemu.
    Dzis mamy gosci wiec ruszam sprzątać

Member
    Anka38

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Anabella ja jestem z kwietniówek i tak jak Ty karmie mm i mamy z kupa troche cieżko ale próbuje dawać trochę wody orzegotowanej i robie masaz tzn nóżki do brzuszka i potem córce lepiej. Carlla z mam z lutego doradzila priobiotyki dicoflor lub biogaja i jest chyba lepiej.Jakie mm podajesz?

Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny. Melduję że my rozpakowani. 12.05 przyszedł na świat nasz synek Sebastian. 3280g i 57cm.
    Porod był ciężki. Trwał około 12 godzin, bóle krzyżowe okropne i do tego brak znieczulenia. Skończyło się nacięciem w 3 miejscach. Gdyby nie to, to już dawno zapomniałabym o tym bólu porodowym. Młody uczy się jeść z piersi. W miarę nam to wychodzi. A jutro idziemy do domku. To tak w skrócie o naszym porodzie.
    Pozdrawiamy ☺️

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    DanCia, gratulacje!
    My wciaz zapakowani. Od rana mam skurcze co ok 10 min i sa coraz silniejsze. Do szpitala mam jechac jak beda co 5 minut, wiec czekamy. :/

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Dancia, gratulacje! Ważne że to już za Tobą
    Himcia, to bedzie pewnie już dzisiaj! Moze po północy, ale na pewno niedlugo

Ja się dziwnie czuje chodząc, jakby Filip był już bardzo nisko.Zdarzaja mi się kłucia takie dość mocne, ale to tylko tyle, niestety skurcze to nie są...

Senior Member
    Kawi

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    DanCia gratuluję!
    Himcia trzymam kciuki!
    U nas jeszcze 6 dni..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Anabella - współczuję problemów z kupkami, ale moja wiedza w tym temacie jest aktualnie żadna, więc niestety nie pomogę mam nadzieję że Kamil niedługo poczuje się lepiej i nie będzie go bolał brzuszek
    DanCia, Ewela - gratulacje dla Was obydwu DanCia - chłopaki w majówkach faktycznie się nie śpieszą Twój szkrab 6 dni po terminie ?
    himcia - trzymam kciuki żeby się rozkręcało

Ja korzystając z ostatnich dni wolności pojechałam dzisiaj do galerii handlowej. Jakoś źle się czułam chodząc z brzuszkiem ... miałam wrażenie że ludzie się gapią.

Rano poczułam że coś ze mnie wylatuje i to był chyba kolejny kawałek czopa. Dzisiaj już mniej brązowy. Skurczy naliczyłam w ciągu dnia całe 3 ( takie uciśnięcia brzucha więc wiem że to nie wypychanie młodego) i nadal cisza. Wygląda na to że nie ma ochoty urodzić się w terminie

Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    DanCia - współczuję długiego i ciężkiego porodu. Maluch zapewne wszystko wynagradza ale wierzę że po 3 nacięciach jest ci ciężko. Czy tak szybko szło Ci parcie że musieli tak bardzo naciąć ? Bo Sebastian raczej zmniejszych dzieci skoro lekko ponad 3 kg ważył. Duży obwód główki ?
    Przepraszam że tak pytam, jak ci przeszkadza to nie odpowiadaj po prostu ciekawi mnie wszystko w związku z porodem sn

Senior Member
    Karo90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2016
    Ja też rozpakowana, urodziłam w środę 10.05 o 16:14, dzisiaj wróciłyśmy do domku. Poród był trudny, ale faktycznie jak dzieciątko ląduje na brzuszku to już nic się nie pamięta. Marysia miała 3190 g i 53 cm. Karmimy sie piersią i nieźle nam to wychodzi, poza tym, że muszę Mała siłą wybudzać, takim jest śpiochem.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów