Strona 425 z 476
Pokaż wyniki od 4,241 do 4,250 z 4755

Majówki 2017

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Anabella zauważyłam że Marta też już potrzebuje więcej jedzonka, jeszcze dwa dni temu 30 było za dużo i wylewalam resztę, a teraz dochodzi czasami i do 60 i też jemy na żądanie tylko, że u nas przeważnie w dzień najpierw jest pierś jedna i druga i koniecznie musi jeszcze dopić mm, bo inaczej afera my jej dajemy NAN opti pro plus - takie było w szpitalu i jej służy, pierdzi bez problemu, ładnie robi kupy - czasem to i ze 3/4 będę karmić ją piersią, bo mam pokarm, ale trzeba się też dokarmiać, bo mało

Mnie położna mówiła że nie ma potrzeby jej werandować, bo to nie zima, że jak się zrobi ciepło to wyjść na krótki spacerek - więc czekamy na pogodę, temperaturę i ruszamy

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    agucha89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-03-26 zobacz kalendarz
    Anabella Ja właśnie na pierwszy spacer cały czas czekam. Może dzisiaj jak będzie ładna pogoda to się wybierzemy, bo ze Starszakiem nie możemy się doczekać. We wtorek przyszła nam dostawka do wózka i musimy ją koniecznie wypróbować na dłuższych dystansach, bo już teraz jest w użytku w domu na "sucho" Ale wydaje mi się, że tydzień "domowania" wystarczy.

Madzia_Q89 Czas ciąży, samego porodu i odrazu po porodzie rzeczywiście jest niesamowity, ale zobaczysz, że z każdym dniem Twoje dzieciątko będzie Cię czymś nowym zaskakiwać i to też są magiczne chwile....Tylko tyle, że strasznie szybko uciekające - dlatego jeżeli możecie to róbcie jak najwięcej zdjęć, i tulcie się koniecznie

kaaamiii Spokojnie - nie martw się o córkę jak Ty pójdziesz do szpitala - uwierz, że zapewne Ty gorzej zniesiesz rozłąkę Waszą niż Ona. Wiem coś o tym - co prawda mam troszkę starszego syna, ale zniósł to dzielnie, nawet w szpitalu mnie odwiedzał i nie było problemu z tym, że Mama zostaje, a do domu idzie z Tatą. Tylko odrazu po powrocie bardziej pilnuje mnie i Męża, czy nigdzie się nie wybieramy na dłużej. A jeżeli chodzi o PIH to dobrze, że obrzęków brak - może to ciśnienie wysokie na wizytach ze stresu, skoro w domu jest ok? Trzymam kciuki żeby podejrzenia PIH się nie potwierdziły!

himcia Mam bardzo podobne zdanie do Twojego dotyczące fotelików w samochodzie, dlatego zapytałam jak to u innych dziewczyn wygląda, bo mój Mąż mnie nie przekonuje z tym fotelikiem z przodu. Syn od samego początku siedział z tyłu, w sumie ja dużo jeździłam z nim sama i nie było problemu, więc teraz raczej też zostawimy dwa foteliki z tyłu, na krótszych trasach ja z przodu, a na troszkę dłuższych będę siedzieć pomiędzy fotelikami - wczoraj sprawdziłam taką opcję - DA SIĘ Tylko troszkę gorzej z wyjściem jak tylko ja muszę wyjść i coś załatwić

Madzia_Q89 Jeżeli chodzi o karmienie piersią - to na jedno karmienie podajesz obie piersi? Bo może być tak, że Mała jest po chwili głodna, bo najada sie tym bardziej wodnistym mleczkiem na początku (zawiera więcej laktozy), później leci to bardziej sycące mleko. Położna mi radziła, żeby na jedno karmienie podawać jedną pierś aż do "całkowitego opróżnienia", a jak podajesz też drugą na raz to żeby wtedy karmienie zacząć właśnie od niej. Spróbuj - może wtedy dokarmianie mm nie będzie potrzebne?
    Ostatnio edytowane przez agucha89 ; 11-05-17 o 06:39

Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Aaaaa widzę że wszystkie mamusie mają kulturalne godziny na forum 3 i 6 jak ja Wam zazdroszcze tych szkrabów poza brzuszkiem. Z drugiej ... spałam dzisiaj praktycznie do 10 nie licząc pobudki na seks o 6 zanim mąż pójdzie od pracy i jak myślę o chronicznym niewyspaniu to aż mnie ciarki przechodzą! ja takim śpiochem jestem.

Coś ta pełnia ciulowa była że tak powiem :P A może nie i któraś się rozpakowała ?
    Przyznawać się dziewczyny co tam u kogo aktualnie

Madzia tez w szpitalu mialam to mleczko. I tez robil mlody 3-4 kupy takie mokre wodniste. Baki puszczal... Ale bardzo sie spinał i nadal spina do tych bakusów. Enfamil u nas sie w koncu przyjęło. Kupa 1-2 razy dziennie ale taka solidna! Nie ulewa i spi spokojnie (przeważnie

Koteł przestawisz sie na nocny tryb zycia w ciagu tygodnia/dwóch i bedziesz mogła odespac w dzien

Member
    Ania_88

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-20 zobacz kalendarz
    hej mamuśki
    nie martwcie się, ja też nadal w dwupaku, mój synuś jest uparty i nie chce wyjść, podejrzewam, że czeka na ładniejszą pogodę
    i tak ja Wy łudziłam się tą pełnią, a tu nic...... cisza.....

Filip nadal głowę ma u góry, także cesarka..... wątpie, żeby na tym etapie fiknął. Moja ginekolog jest dość dziwna.... wizytę miałam 27,04 teraz następna 18.05 dwa dni przed terminem. Nawet go nie zważyła, nie mam prognozy ile może ważyć w dniu porodu. Masakra.... załamałam się już całkiem, O ile zdecyduje się na następne dziecko, to na 100% wybiorę innego lekarza.

Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Kurczę, ale tu dzisiaj cisza :P chyba wszyscy rodzą

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Koteł, haha, dobrze by bylo
    Jutro mój termin z owulacji, wiec trochę siedzę jak na szpilkach Dokopałam się w swojej teczce do pierwszego usg w 8tc i tam miałam przewidywaną datę porodu 16.05. Ciekawe,która bedzie bliższa...
    Od jutra pogoda ma się poprawić, przynajmniej u mnie - w końcu!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Czesc dziewczyny,

mi wczoraj w nocy zaczal odchodzic czop z krwia. Teraz sie troche uspokoilo, wiec moze juz caly odszedl. Wedlug internetow, jak jest czop z krwia (po ang sie to ladnie nazywa "bloody show"), to porod bedzie w ciagu 1-2 dni. Zobaczymy.

Senior Member
    Kawi

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Himcia trzymamy kciuki u mnie poprzednio czop z krwią odszedł wieczorem na ocp-ie a rano już rodziłam
    no i gdzie te dzieciaczki z pełni?
    Ja się trochę wystraszyłam obłożeniem w szpitalu, gdzie mam rodzić. Mam nadzieję, że jak mam już termin cesarki, to miejsce na mnie będzie czekać, bo już się nastawiłam na ten termin i nie chciałabym, żeby mi go przesuneli..

Senior Member
    Ewela35

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-31 zobacz kalendarz
    My jeszcze w dwupaku,na szczęście skurcze ustały,ale w dalszym ciągu leżymy w szpitalu,Jutro mam być nadczo i lekarz podejmie decyzję czy jutro do cięcia czy poczekamy jeszcze do niedzieli,bo do domu boi się już nas odsyłać. eh i do jutra w takiej niepewności, Pewnie spać w nocy nie będę.Pozdrawiam Was Wszystkie: -*

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów