Strona 424 z 476
Pokaż wyniki od 4,231 do 4,240 z 4755

Majówki 2017

Guzki zaczynaja mi sie robic. Wprowadzilam masaż i jakos żyje Na szczescie temperatury juz nie mam! Kapusta na noc i w dzien. Dobrze ze juz nie jestem w ciazy bo ten zapach kapusciany powalajacy jest szalwia 3-4 razy dziennie i czekam.....

Kamowata jesli bedziesz wstawac co 3 godziny to bedziesz szczesciara! Gorzej jak co 2 h ....bo wtedy, naprawde zanim zasniesz to juz wstajesz... A dodajmy zmiane pieluchy, odbicie, a zanim dziecko na nowo zasnie bo sie wybudzilo... Ehh pol nocy z głowy. Przy 1 dziecku mozna jeszcze odespac w dzien. Nie co gorzej przy 2 albo 3.... Wyzwanie żeby funkcjonowac

Moja psychika wraca do normy. Juz sie śmieje i nawet szwy mi w tym nie przeszkadzaja! nie mam tez zaparc
    Tylko ta cewka moczowa piecze i boli przy sikaniu.

Agucha ja mam 9 latka wiec On z przodu bez problemu siedzi... Ale moi znajomi maja 3 latka i pół roczna corcie. I starszak siedzi wlasnie z przodu.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Kawi

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Dzisiaj jest pełnia, porodówka tam, gdzie mam rodzić jest przepełniona i nie przyjmują dzisiaj nikogo podobno, odsyłają do innych szpitali.
    Ciekawe, która z nas dzisiaj urodzi?
    My syna będziemy sadzać z przodu, ale on już nawet bez fotelika jeździ powoli. Ja z Maleństwem z tyłu. Chyba, że sama będę prowadzić, to wtedy Młodsze zawsze z przodu.

Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    My mamy póki co dzieciaki z tylu ale jeździmy tylko po mieście wiec jazda Max 10 min. Jak będziemy jechać dalej to pewnie ja albo między fotelikami albo starszaka do przodu.
    Ja wam powiem dziewczyny, że tak jak po pierwszym porodzie połóg to był koszmar. Pewnie przez to, że podczas porodu bardzo popękałam a do tego dostałam krwotoku po odejściu łożyska i straciłam sporo krwi. Ale wtedy nie mogłam ani siedzieć, ani stać bo wszystko ciągnęło i bolało. Do tego byłam tak osłabiona, ze zasypiałam na siedząco a teraz gdyby nie to ze krwawię jeszcze to jakbym nie rodziła - czuje się świetnie. Do tego po pierwszym synku terroryście nieodkladalnym trafił mi się aniołek, który budzi się na karmienie i znowu zasypia i śpi 3 godziny wiec może i jestem z lekka niedospana ale ogólnie narzekać nie mogę. I mam sporo czasu dla starszaka wiec on tez nie czuje, ze cis stracił zyskując brata.

Co do pokarmu to mi już mija nawał. Kurczę straszne to jest jak cycki rozsadza ale przynajmniej już wiedziałam jak sobie z tym radzić. Malutki ladnie przybiera wiec super.

Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-28 zobacz kalendarz
    Kawi, Kamowata, Koteł - i ja też zostaje z Wami w dwupaku !!! :-) i to na pewnie dłużej niż do przyszlego tygodnia …
    Koteł, rzeczywiście fajny ten pomysł z drzewem....
    agucha89 – dzięki za troskę, ciśnienie w domu jest ok – mierze 4x dziennie; właśnie ze względu na podejrzenie PIH mam mocz badany co tydzień, białko też, obrzęków brak; chyba brak, samej trudno mi stwierdzić, bo ogólnie czuję, że sporo wody się we mnie zatrzymuje, ale ostatnio gin i położna zerknęli na moje nogi i stwierdzili, że obrzęków nie mam....no i ja też z powodu tego podejrzenia PIH moge mieć skierowanie do szpitala, już się boję tej następnej wizyty 16.05 – nie wyobrażam sobie tak długiej rozłąki z córeczką, nigdy jeszcze jej nie zostawiałam nigdzie nawet na noc, aż dziś się rozpłakałam z tego powodu....eh...choć wiem, że będzie pod dobrą opieką ......
    a co do umiejscowienia fotelików, to jeszcze ich nie przymierzaliśmy, ale mój mąż też coś mówił o tej opcji, że starsza córcia (21 miesięcy) z przodu a ja z niemowlakiem z tyłu, choć mam cichą nadzieje, że z tyłu dam radę z 2 fotelikami......jednak opcja umiejscowienia fotelików na tylnym siedzeniu wydaje mi się nieco bardziej bezpieczna ...
    Ewela35 – i jak sytuacja u Ciebie?
    Yelina – to może i u mnie jest szansa na aniołka po również nieodkładalnej małej terrorystce? ;-) fajnie,że wszystko się tak normuje.....
    Anabella – jednak nie tylko walka o pokarm jest heroiczna … jak czytam o Twoich udrękach z zatrzymaniem laktacji, to aż mnie ciarki przechodzą.....wrrr,... trzymam kciuki!!!!!!!!

Kaaamiii podziwiam kobiety które decyduja ze nie będą karmić sn BO NIE .... Spalanie mleka w tych pierwszych dniach jest kosmicznie trudne! Mlody obudzil mnie dajac znać że glodny... Zanim naszykowalam mleczko dalam mu smoczek...no i juz 15 min czekam zeby synka nakarmic. Ale On tak slodko spi

Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Kawi u mnie też się nie zapowiada na poród. Nie zostaniesz sama :-)

Kotel mąż miał fajny pomysł! Oby sadzonka zdążyła przyjść :-)

Anabella fajnie, że u Ciebie lepiej i że humor się poprawia :-)

agucha89

Nie mogę spać :-(

Ruda smialam sie z wieczora ze o 21:30 kilka dni temu to zaczynalam jeczec ze mnie to boli,to piecze,to ciezko....a spac to szlam o 1 w nocy.... Teraz ide wlasnie o 21:30 z moimi synami
    Jeszcze kilka dni i też bedziesz spac z zachodem slonca i wstawac ze wschodem
    Karmienie nr 2 i znow smoczek wyparł butelke. Moj synek ma cierpliwosc i poczekac na flaszeczke może

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Czesc dziewczyny,

my tez jeszcze w dwupaku. Dzisiaj bylam na usg i badaniu. Mala ma 3100 gram, wiec jest wieksza od swojej starszej siostry. Poza tym rozwarcie na 3 cm i szyjka skrocona w 75%, czyli zostala jeszcze 1/4. Gin zrobila mi masaz szyjki macicy i oddzielila blony plodowe. Do tego pelnia, wiec moze cos ruszy dzisiaj w nocy. Czy masaz zadzialal bede wiedziec w ciagu 24-48 godzin, ech. Nastepna wizyte mam 18 maja i bedziemy rozmawialy o wywolywaniu, jesli nie urodze do konca 41 tc. :/

Co do fotelikow, to jestem absolutna przeciwniczka wozenia dziecka na przednim siedzeniu. Oczywiscie nawet jak poduszka powietrzna jest wylaczona, bo inaczej to wyrok na wlasne dziecko. Jest to najmniej bezpieczne miejsce w samochodzie i w dodatku rozprasza kierowce. Starsza cora jezdzila sama z tylu od urodzenia i dzieki temu dobrze znosi jazde. Nawet na dluzszych dystansach potrafi sie sama soba zajac. Teraz ma 18 miesiecy i wciaz jezdzimy w foteliku tylem do kierunku jazdy i zamierzamy tak jak najdluzej. Mloda bedzie siedziala oczywiscie obok niej.

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    U nas karmienie nr 3, (w nocy karmimy się mm, a w dzień cyc i dojada jeszcze z butli) po ciężkich bojach, Malutka dzisiaj daje czadu, nie śpi "bo nie" i koniec, wszystko koło niej zrobione a ona - uparciuch nie i nie, zasnęła dopiero na rękach i zauważyłam, że cwaniaczy i robi to coraz częściej - ale mamunia odkłada ją konsekwentnie do łóżeczka

Za chwilę minie tydzień odkąd nasze Słońce przyszło na świat, smutno mi, bo przeraża mnie ulotność tych pierwszych chwil razem - najpierw zaraz po CC, potem w szpitalu i teraz w domu. Najchętniej zatrzymalabym czas w dniu porodu, tuż przed i tuż po, taki niepowtarzalny i taki tylko nasz... na pewno w przyszłości będziemy starać się o kolejne dziecko, ale chciałabym zatrzymać ten czas ciąży i porodu z tego okresu, trochę mi żal że już nie siedzi w brzuchu - kurde, chyba hormony robią swoje. Eh, ryczę na każdym kroku...

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Madzia alez mamy podobnie Kamil tez w nocy kolo 4 jadl i pozniej nie spał. Za to teraz spi jak Aniolek wtulony w mamusie! Ilez takie Słoneczka przytulania potrzebują!
    Ja korzystam z kazdej okazji tulenia, noszenia, glaskania i dotykania synka.
    A ile Twoja córa mleczka mm w nocy wypija?
    Bo my dzis rekord pobilismy 70 ml !!! Bylam w szoku ze z 30 nagle skoczyl na 60 a potem 70.... A teraz na sniadanko znów tylko 30.... Karmie na żądanie żeby później zbyt gwałtownie mleczka nie pil, bo brzusio dokucza.

U mnie ladna pogoda, może byśmy na spacerek wyszli...
    Po ilu dniach wyszlyscie/ albo planujecie wyjsc?
    Tydzien "domowania" to wystarczy?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów