Strona 423 z 476
Pokaż wyniki od 4,221 do 4,230 z 4755

Majówki 2017

Senior Member
    Ewela35

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-31 zobacz kalendarz
    Ja dziewczyny od wczoraj wieczór w szpitalu, pojechałam ze skurczami, były co 4min ale dali mi magnez na uspokojenie bo u mnie to dopiero 37tydz i teraz już od rana wyciszyło się, może jeszcze trochę wytrwamy w dwupaku: -)

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar jaronia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-10 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny,

ale się w super tempie rozpakowujecie Gratuluję wszystkim.
    Nam termin porodu minął w poniedziałek i dalej nic, wczoraj miałam robione ktg i żadnych skurczy, czop nie odszedł, jedyne co to brzuszek nisko.
    Dostałam skierowanie do szpitala, jak do poniedziałku nic się nie zacznie to mamy jechać na IP.
    Jednak mam nadzieję, że może coś się ruszy wcześniej.
    Ja też najchętniej to bym wyłączyła telefon, bo nie ma dnia, żeby ktoś nie napisał/dzwonił a mnie trafia ;/

Trzymajcie się ;* na tematy związane z dzidziusiem jeszcze się nie będę wypowiadać, ale trzymam kciuki za Waszą laktację i przespane nocki.

Member
    SylwiaJ

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-04 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny, cały czas czytam co u was i na chwilę dosiadłam komputer to napiszę bo z telefonu nic się nie da ucina

Gratulacje przede wszystkim dla nowych mamusiek a dla tych jeszcze z brzusiami szybkich i bezbolesnych porodów

U nas już 7 dzień od porodu, który potoczył się szybko, w sumie mogłam się spodziewać po drugim porodzie 4,5 h. Nic nie zapowiadało porodu, żadnych czopów, wód, skurczy....baaaa tego samego wieczoru pokłóciłam się z mężolem że nic nie mamy torba nie spakowana nic nie kupione a co tam mamy czas do 15 maja ....tej samej nocy o 3 skurcze takie słabsze ale krzyżowe wiec wiedziałam ze już nie przejdą, szybkie pakowanie to co miałam czyli niewiele heheh ale do porodu wystarczyło , po 4 pojechaliśmy na porodówkę, papierki itp, itd. skurcze coraz silniejsze ale znośne, o 7 20 przyszła na świat 3 córa Igusia, 3500g 57 cm, nie nacinali mnie ale jakieś tam delikatne pęknięcia błony śluzowej były więc i kilka szwów mam, trochę ciągną nadal

Ogólnie jest dobrze malutka dużo śpi, je cyca i tak w kółko, w nocy super śpi......mam czas nawet zrobić obiad, pranie itp.

Pozdrawiam Was i trzymajcie się zdrowo

Senior Member
    Kawi

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny. Gratuluję wszystkim rozpakowanym. Super, że tak szybko to idzie. Mam wrażenie, że do przyszłego tygodnia tylko ja zostanę
    Yelina jeszcze jestem w szoku ekspresu ja też pierwsze rodziłam szybko, a tym razem na cesarkę muszę 50km dojechać, bo rodzę w Łodzi, więc mam nadzieję, że wcześniej się nie zacznie i zdążę. Na razie nic na to nie wskazuje, ale kto wie..

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Kawi, nie martw się, ja też zostanę :P

Dziś po wizycie i KTG, w sumie to poszlam tylko po zwolnienie i skierowanie do laboratorium. Zapis ładny, skurczy brak, nic się narazie nie zapowiada. Kurcze, a tak chcialabym w tym roku świętowac już Dzień Matki :P
    Chodzę już jak zombie, budze się praktycznie co godzina z zegarkiem w ręku... Mogłoby się zacząć cos dziać :/

Kamowata przyzwyczajaj sie do pobudek pozniej Ci bedzie latwiej. Ja bez snu w nocy w czasie ciazy teraz super funkcjonuje

Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Anabella - nawet nie strasz z tym snem - ja ostatnio jak zasypiam o 24 to do 8:30 śpię bez pobudki.
    Kawi, Kamowata - jeszcze ja z Wami zostanę także spoko
    Może któraś akurat urodzi w dzień mamy ?
    My chyba zmienimy imię ale narazie wstrzymujemy się z deklaracjami aż młody będzie na świecie narazie mówimy na niego minilord

Mąż mi zabronił rodzić do poniedziałku... bo uwaga ... zamówił DĄB, sadzonkę znaczy się i ma zamiar posadzić w dniu w którym na świat przyjdzie jego mała mość :P
    A że sadzonka dotrze dopiero w poniedziałek, więc dziedzic ma do tego czasu nie pojawiać się na świecie :P

Yaronia nie martw się - ja też coś czuję że się przenosimy. Jakbym nie urodziła w weekend to w poniedziałek, środę i piątek mam stawić się na ktg, a 22 w pon. do szpitala.

Ale tym naszym dzieciaczkom dobrze w tych brzuszkach! Od jutra ponoć ma być wiosna więc może zmiana pogody je zachęci ?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Anabella a jak dzisiaj samopoczucie ? gorączka spadła trochę ? piersi wracają do normy ?

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Koteł, ale super pomysl miał mąż a tym drzewem, ekstra! No i masz już deadline, też bym chciala wiedziec :>
    Anabella, taaa... A to nie jest czasem tak,że standardowe niemowlę tylko śpi i je co 3 godziny? Nie zdąze dobrze zasnąć i znow wstaje, ale wytrwam, a co!

Senior Member
    agucha89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-03-26 zobacz kalendarz
    Ewcia_N Gratuluję szybkiego porodu, no i tego, że obyło się bez cesarki, której się obawiałaś Jak bedziesz miała chwilę to daj znać co tam u Was i kiedy do domu wychodzicie.

Anabella U mnie po porodzie z wagą podobnie - z 13 kg na plusie, zostało na dzień dzisiejszy jeszcze nadprogramowe 2 kg!Ale liczę na to, że tendencja spadkowa wagi się utrzyma i uda się zgubić jeszcze pozostałości po pierwszej ciąży....oby A brzuch też mam jeszcze sporawy, no i raczej taki flaczek mi zostanie ;/ A jak Twoje piersi? Nadal cierpisz z ich powodu?

Yelina U Ciebie to dopiero ekspresowo poszło!Gratuluję! I podziwiam za spokój i opanowanie w tak ekstremalnej sytuacji!A Synek śliczny i taka drobinka malutka

kaaamiii Co z Twoim ciśnieniem? Nadal wysokie?Kontrolujesz je w domu? Masz jeszcze jakieś inne dolegliwości typu obrzęki, białko w moczu?Wiem coś na ten temat bo w pierwszej ciąży miałam PIH, a teraz na sam koniec poderzenie PIH (na ostatniej wizycie ciśnienie 160/95) i często z tego powodu kierują odrazu do szpitala ;/

Koteł, Kamowata, Karo90, Ruda1988, jaronia Zadam Wasze ostatnio ulubione pytanie - kiedy rodzicie? A tak na serio to życzę, żebyście się rozpakowały w najbardziej dogodnym dla Was momencie!

Madzia_Q89Mnie już szwy nie bolą, najgorsza rzeczywiście była pierwsza noc w domu, bo ciężko było sie z łózka podnieść, ale teraz to już jest bajka. W ogóle nie czuje się jak tydzień po porodzie, jedyne ograniczenie to zakaz dźwigania (w zwiazku z czym Starszaka biore na rece tylko siedzac). Także trzymam kciuki, żeby i u Ciebie ból minął jak najszybciej. A jak jest u Ciebie z "odchodami poporodowymi"?Bo u mnie już praktycznie zaniknęły i zastanawiam sie czy to nie za szybko....

Ewela35 Dawaj znać na bieżąco jak tam sprawy się u Ciebie mają. Czy skurcze udało się całkowicie wyciszyc?

SylwiaJGratulacje

Koteł Meeeeeega super pomysł z tym drzewem!Może u nas przy trzecim dziecku się uda....Bo w sumie dom sie "niedługo" będzie budował, Syn już jest, do kompletu córka, to Mężowi zostaje jeszcze posadzić drzewo

Dziewczyny, które mają dwójkę dzieciaczków i więcej - jak rozwiązałyście sprawę z fotelikami? Bo nie wiem sama. Mąż się upiera, żeby dwulatkowi fotelik przenieść do przodu (oczywiście po wyłączeniu poduszki powietrznej), a wtedy ja z tyłu z Małą w nosidełku. Ja myślałam, że z tyłu będzie fotelik i nosidełko, ale teraz sama już nie wiem, bo jednak czasami lepiej mieć na oku Maluszka....

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów