Strona 422 z 476
Pokaż wyniki od 4,211 do 4,220 z 4755

Majówki 2017

Senior Member Awatar Veroni
    Mieszka w
    Okolice Katowic
    O mnie
    Mama trójki
    Hej.
    A my już ogarniamy nową rzeczywistość. Mąż miał prawie 3 tygodnie urlopu... tydzień przed porodem i 2 tygodnie po... Od dzisiaj wrócił do pracy i narazie jest ok.
    Malutka miała dzisiaj pierwszą wizytę patronażową u pediatry. Pobraliśmy potrzebne skierowania... waga też ok... 2 tygodnie a przybrała 410g na samym cycu Jestem z nas dumna.

Gdzieś czytałam że któraś chce się pozbyć pokarmu. Polecam picie szałwi dużej ilości, odciąganie mleka tylko do uczucia ulgi a mleko samo się spali w 2 tygodnie. Nie róbcie sobie żadnych ucisków i bandaży bo tylko krzywdę sobie tym zrobicie, nabawicie ropnia czy zastoju i dopiero będzie bolesna zabawa.
    Agatka 7.03.2011 2780g i 53cm CC 41+4

Daruś 11.01.2014 3080g i 55 cm CC 37+2

Hania 23.04.2017 2850g i 51 cm CC 36+6

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Veroni
    Mieszka w
    Okolice Katowic
    O mnie
    Mama trójki
    Gratulacje kolejnym rozpakowanym !!

Szczególnie gratuluję ekspresowych porodów
    Ja niestety miałam trzecie cięcie cesarskie ale o szczegółach to sobie możemy napisać po rozpakowaniu wszystkich jeszcze oczekujących
    Agatka 7.03.2011 2780g i 53cm CC 41+4

Daruś 11.01.2014 3080g i 55 cm CC 37+2

Hania 23.04.2017 2850g i 51 cm CC 36+6

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Ewcia_N, Gratuluje
    Yelina, wow - niesamowity opis. Moja chrzesniaczka też przyszła na świat w samochodzie, ale nie z powodu tak szybkiej akcji tylko drogi były śniegiem zasypane i nie mogli dojechac do szpitala. Oskarek jest śliczny

Anabella, dużo wytrwalosci Ci życzę, to z czasem mija! I jak wszystkie problemy odejdą to bedziesz najszczesliwsza

Ja z niecierpliwością już wyczekuje jutra, a przy każdej wizycie w toalecie chcialabym zobaczyc odchodzącego czopa :P Od 4 dni budze się w nocy prawie rowno co godzinę na siku i zauwazylam, że brzuch mi opadl, tak bym chciala to miec już za sobą i przestac się martwic :P 10 maja piękna data, a i ta pełnia jakieś nadzieje daje :P

Senior Member
    Karo90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2016
    Yelina chciałabym szybko urodzić, ale chyba nie aż tak! Dobrze, że mąż był w domu! Gratulacje, synuś jest prześliczny.
    Veroni super, że sobie radzicie i że Mała tak szybko przybiera na samej piersi.
    Anabella widzisz dziewczyny by chciały tyle mleka mieć, a nie mają, a Ty nie możesz karmić to na złość masz, taka złośliwość natury. Trzymam kciuki żeby szybko się udało zahamować laktację.
    Byłam dzisiaj u położnej, rozwarcie na 2-3 palce, szyjka gotowa, główka się obniża nawet przy bezbolesnych napinaniach brzucha, także czekamy tylko na skurcze i jedziemy od razu na porodówkę, bo to na pewno nie będą skurcze przepowiadające tylko te prawdziwe, tak twierdzi położna. Serduszko ładnie bije.

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Witajcie Majóweczki!
    Co zaczynam do Was pisać to coś mi staje na przeszkodzie, albo bateria mi pada w telefonie albo Malutka się budzi

Ewcia i Yelina moje gratulacje! Jak się troszkę ogarnę to napiszę ciut więcej i uzupełnię tabelkę naszą

My od wczoraj w domku, pierwsza noc za nami, Martunia grzeczna póki co, budzi się co trzy godziny na karmienie, pamperka i zasypia bez problemu na kolejne trzy godziny - z pozytywnych rzeczy to rozkręca mi się laktacja, wczoraj odciągnęłam 30 i dzisiaj też 30 Z mniej pozytywnych - strasznie spuchły mi nogi, już wcale nie mam kostek, czuję że nogi są ciężkie, a wstawać do Małej trzeba. Boli mnie też cewka mnie moczowa przy sikaniu - niestety efekt cewnika, muszę to przeżyć. Generalnie jest ok, tylko szwy po nocy ciągną bardziej.

Dziś była też położna, rewelacyjna babeczka, pokazała mi świetną pozycję do karmienia, jednak muszę korzystać z kapturków, bo brodawki płaskie, ale mleczko jest Jejku, obgadałam z nią tyle tematów... a jeśli chodzi o Baby Blues, to dziś, kiedy położna kąpała małą żeby pokazać co i jak to się rozwyłam jak głupia, normalnie nie mogłam się opanować, aż mnie szwy zaczęły szczypać, Boże co za głupota!

Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Ewcia N gratuluję! Jak się czujesz? Miałaś jakieś objawy wcześniej czy tak z zaskoczenia Cię wzięło i poszło ekspresowo?

Yelina do tej pory jestem w szoku po przeczytaniu Twojego opisu! Gratulacje! To się nazywa ekspres!! Synek cudny <3

Veroni jak sobie radzisz z dwójką starszych dzieciaczków i maleństwem?

Karo90 to zanosi się na to, że będziesz następną rozpakowaną majówką ,

U mnie znów spadek formy, nie wiem, czy to wina pogody, czy hormony mi już głupieją. Zostały mi trzy dni do terminu, skurcze w ciągu dnia mogę na palcach jednej ręki policzyć, brzuch wysoko, czop nie odszedł, Zuza chyba wymęczona, bo się tylko czasem obkręci kilka razy i śpi dalej. Nic się nie zanosi na poród, a ja już dostaję kilka wiadomości dziennie czy już urodziłam… I jakoś mnie te wiadomości dobijają I jak na złość zaczęłam strasznie puchnąć, nie mam już kostek w stopach, a po nocy mam takie palce u rąk, że aż mi drętwieją. Dobrze, że w ciągu dnia przechodzi…

Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Ruda - ja też winię pogodę ( częściowo). Wczoraj była msza miesiąc po śmierci taty. Myślałam że się popłaczę przed szafą bo żadnej cieplejszej kurtki nie mogłam zapiąć a na dworze 5 stopni było. Dzisiaj nawet się nie wynurzałam.
    Na szczęście od czwartku ma przyjść wiosna więc na weekend można rodzić
    Ja nie tyle puchnę co pocę się strasznie. Jak tylko jest trochę cieplej, albo gdzieś idę to wracam mokra jakbym conajmniej 10 km biegła!
    Ja na wszystkie sms odpisałam że ,, Póki co nadal w dwupaku, nic nie zapowiada żeby się to miało wkrótce zmienić. " Jak chce żeby dana osoba dała mi spokój to dopisuje coś w stylu ,,wg. Ginekologa jeszcze conajmniej tydzień" :P wtedy mam pewność że mnie nie będą nękać
    Igi też ostatnio mniej aktywny, czuję jak się przekręci albo smyrnie mnie stopą, ale chyba już nawet nie ma miejsca spróbować wyprostować nogi.
    Tobie przynajmniej się jakieś skurcze zdarzają, u mnie nic :P

Anabella - a Tobie ten czop odchodził cały dzień ? Tak widocznie ( na wkładce, w toalecie ?)
    Madzia - super że już jesteście w domku i malutka grzeczna! Trzymam kciuki za karmienie, widać że jesteście na dobrej drodze.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Koteł poczułam że coś wiekszego ze mnie wychodzi...w łazience na wkladce zobaczylam taką galaretkę. Jednorazowe zdarzenie. Chyba że cos wpadlo do wc przy sikaniu...

Madzia mnie też okropnie cewka boli/piecze i dokucza... I wydaje mi sie że z dnia na dzień jest gorzej i sikam takim przerywanym strumieniem. Sik....sik....sik....

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Anabella przepraszam, że to powiem, ale cieszę się że nie jestem z tym problemem sama też tak sikam, bo mnie boli no ale pić i sikać jakoś trzeba - mnie niestety spuchły nogi, a prawa ma się zdecydowanie gorzej, nie mam pojęcia od czego to

Anabella i wszystkie dziewczyny po CC, dla mnie najgorsze są noce, w dzień jak się rozchodzę to nawet spoko, ale jak mam o 3 rano wstać do Małej to niemalże graniczy to z cudem i zajmuje godzinę, każdy szew i mięsień ciągnie i boli. W dodatku śpię tylko na plecach (kręgosłup mi już odpada) bo jak przekręcam się na boki to wszystko ciągnie i boli - kiedy nastanie lepszy czas?! Czy Wy też się zmagacie z takimi problemami?

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Madzia mnie tez puchly nogi po cc. Kostek nie mialam. Piety to mnie tak piekly z chodzenia że obawialam sie że to na zawsze! Od 2 dni jest lepiej! Juz schodzi ze mnie ta woda. Wiec i u Ciebie pewnie jutro/pojutrze bedzie poprawa.
    Jesli chodzi o szwy to niestety ciagną przy lezeniu na bokach ale trzeba pomalutku sie krecic z prawa na lewo i bedziesz czula ulge dla plecow i poprawe w samopoczuciu. Teraz leze prawie ciagle na bokach, bo zaczelam czuc kucie w okolicach płuc. Az sie bałam ze to jakies zapalenie!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów