Strona 421 z 475
Pokaż wyniki od 4,201 do 4,210 z 4748

Majówki 2017

Antosia oddaje Ci całe moje mleczko!! Wszystkie was obdarowuje! Z calego serduszka!!!

2. dzieckozakupy.pl
    A jak Wasza waga po porodzie? U mnie z 65 na 55 spadło. Przynajmniej dzis tak jest. Woda ze mnie schodzi jeszcze to moze te 5 kg jakos w czasie sie zgubi no i brzuszek wystaje dosyć spory:/

Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny. Ja znowu się nie odzywałam ale miałam strasznie dużo na głowie. Ciagle terminy u lekarzy, organizacja urodzin synka. Ale już jestem rozpakowana. Oskar urodził się 3 maja w 37+3

Chcecie usłyszeć coś o ekspresowym porodzie? Bo ja chyba już mam doświadczenie. Pierwszego synka urodziłam w 2 godz 45 min.
    Teraz obudziłam się o 5:55 z dziwnym przeczuciem i dosłownie za chwile poczułam ze odchodzą mi wody. Spanikowana pobiegłam do męża. I zaczęliśmy się zbierac tak szybko jak się da. Niestety moi rodzice miekindojecgac dopiero w piątek wiec musieliśmy zabrać synka a szwagier miał go odebrać już ze szpitala. W czasie ubierania się zaczekam mieć skurcze. Szybko do samochodu i do szpitala, który jest oddalony o 2 km. Na ostatnich swiatkach zaczęłam mieć skurcze parte wiec nowie do męża ze ma parkować pod IP i lecieć po pomoc bo ja już czuje główkę. Ten poleciał. Jak wrócił to już urodziłam główkę a zanim dobiegła pielęgniarka to mały już był na świecie. Jaj dobiegł lekarz i położna to się śmiali ze za dużo do roboty już nie maja wiec tylko odcięli pępowinę i zabrali mnie na porodówkę żebym łożysko chociaż w przyzwolitych warunkach urodziła. Wszyscy w szoku. Szwagra jeszcze nie było wiec mój trzylatek pojechał z nami na tą. porodówkę. Wszystko dobrze się skończyło. Dobrze ze to był mój drugi poród wiec wiedziałam co robić. Jedyne co to się martwiłam o synka wiec starałam się rodzic spokojnie bez krzyku i w przerwach między skurczami mówić ze wszystko jest dobrze. Na szczęście on był w miarę przygotowany na to jak się dziecko rodzi wiec się nie dziwił a nawet się cieszył jak zobaczył ze brata mam na rękach. Akcji samej nie widział bo ja siedziałam z przodu A on z tylu w foteliku.
    No wiec poród ekspresem. Około 25 min od odejścia wód bo mały urodził się około 6:20. W piątek wyszliśmy do domu i mamy się dobrze. Laktacja rozkręcona na maxa mam nadzieje ze zaraz się unormuje bo teraz to bym trójkę wykarmiła.

Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0069.jpg
Wyświetleń:	99
Rozmiar:	50.8 KB
ID:	100868

Member Awatar Antosia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-02-21 zobacz kalendarz
    Yelina gratulacje normalnie porod jak z filmu

Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Ewcia , Yelina - serdeczne gratulacje
    Ewcia - w wolnej chwili napisz więcej o porodzie
    Yelina - nie wiem czy zazdrościć ci szybkiego porodu czy współczuć takich wrażeń najważniejsze że dzieć już na świecie cały i zdrowy !
    Anabella - trzymaj się z tym baby blusem jeszcze trochę i się skończy ;* przytulam mocno ;*

Po tym wczorajszym badaniu 2 godziny później na wkładce brązowe plamienie a po południu już ładnie czyściutko.
    Za to dziś chyba zaczął odchodzić mi czop - jak się podcierałam to takie brązowo-żółte glutki i na wkładce też trochę jest. Skurczy brak, wczoraj tylko lekko pobolewał mnie brzuch.
    Już się nastawiłam na to że urodzę po terminie, chociaż jutro ta nieszczęsna pełnia.
    Dzisiaj ostatnie porządki w sypialni żeby łóżeczko się zmieściło.

Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Yelina - śliczny synuś <3

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Yelina akcja jak z filmu!!! Pozazdroscic rośnijcie zdrowo i pieknie! Synek śliczny:*

Koteł u mnie czop odszedl i na drugi dzien skurcze a na trzeci juz rozwarcie i cc... A przed porodem sprzatalam jak szalona! wiec kto wie co tam u Ciebie kiełkuje... trzymam kciuki za rownie szybka akcje jak u Yeliny! Zero bólu, 100% satysfakcji!

Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-28 zobacz kalendarz
    Yelina, gratuluję !!! Śliczny synus !!! Ale akcja to rzeczywiście jak z filmu!!!

Ja się melduję po wizycie, gbs pobrany, szyjka "da jeszcze radę", więc odpoczynek i nospa pomogły a od niedzieli, czyli skończonego 38 odstawiamy leki i mam się nie oszczędzać w końcu jedyny minus, że ciśnienie mi wysokie znów skoczyło u gina i nie chciało spaść (150/98).... następna wizyta za tydzień 16.05, i gin mnie straszy, że jak za tydzień przyjde do niego z takim cisnieniem, to mnie do szpitala skieruje..... .... Kurczę, historia się powtarza ........eh......no nic mam jednak nadzieję, że do szpitala trafie na sam poród......choć po przeczytaniu postu Yeliny zastanawiam się co ja zrobię z córką, jak u mnie się tak szybko rozkręci...chyba też zostanie mi zabrac ja na porodówke......eh....

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów