Strona 42 z 476
Pokaż wyniki od 411 do 420 z 4757

Majówki 2017

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    A no to już wiem skąd mam zaparcia... fajny objaw ciążowy nie ma co... ja mam mdłości tylko jak się za bardzo najem dlatego jem trochę a często
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    Zresztą objawy ciążowe nie gwarantują że z ciążą jest dobrze. Wiem o tym za dobrze. Chociaż też wolę je mieć żeby wiedzieć że jest bo tak to zapominam

W poprzedniej ciąży miałam więcej objawów ciążowych, miałam zachcianki. Nie miałam krwawienia. A i tak poroniłam. Dlatego trzeba się wyluzować i wierzyć że się uda
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Wiem, że macie rację, ale głupie myśli i tak się zdarzają ;-). Pewnie jeszcze nieraz będę się martwić na zapas. Myślę, że uspokoję się, jak zobaczę serduszko i jak lekarz potwierdzi, że wszystko jest ok.

O mnie
    Ruda ja Ciebie pocieszam ale mnie też co jakiś czas łapią takie wątpliwości i uwierz mi ze jak zobaczysz serduszko to Ci nie przejdzie ja też tak myślałam i co. W pon usłyszałam serduszko a cały czas mam strach ale trzeba to jakoś przetrzymać i wierzyć że się uda mi pomaga w chwilach zwątpienia jak kładę sobie rękę na brzuch i mówię do dzidziusia i powtarzam sobie ze wszystko będzie dobrze także trzymam za Ciebie kciuki
    taki nasz los matek ze będziemy o nasze dzieci martwić się całe życie

Junior Member
    Laaaura

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Ruda1988 ja swoją pierwsza wizytę mam w 11 tygodniu ale myśle ze nie wytrzymam z ciekawości i pójdę na własna rękę ale to tak bedzie dopiero w 9 tygodniu ciazy.

Spróbuj myślec pozytywnie i sie nie stresować bo tego fasolkom fundować nie chcemy Mi w stresujących sytuacjach pomaga relaksacja/medytacja bądź joga. polecam popróbować

Dziewczyny a powiedzcie jak jest u Was ze spaniem ? Ja coś sie często budzę ostatnio chociaz moze to dalej z podekscytowania. No i na pewno nie moge juz spać na brzuchu bo zaczynaja jajniki mnie bolec. Macie podobnie?

O mnie
    Ja zawsze zasypia łam na brzuchu inaczej nie umiałam. A odkąd jestem w ciąży jakoś mi to nie przeszkadza. Może na początku. W gorszych chwilach zasypialam na brzuch bo jakoś do 12 tc można ale już chciałam się powoli przestawiać. Teraz juz mogę zasnąć na boku badz na plecach. Ale ja teraz cierpię na bezsenność. Jak niektóre kobiety w ciąży ciągle by spały ja wręcz przeciwnie. Może w ciągu dnia ale dlatego że ciągle leżę. Wieczorem nie mogę zasnąć mimo wygodnej pozycji. Jak zasne o 12 to po 6 h się budzę. A potem to już co godzina. Na początku to o 10 juz spałam ale to jak jeszcze pracowałam. A teraz to spać nie mogę.

Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Ja na początku mogłam spać dzień i noc, ale od jakiegoś czasu nie dość, że nie umiem zasnąć to jak już mi się uda to się budzę... Zasypiam ok 1, o 4 codziennie wstaje na sikanie i później leże... czasem uda mi się zasnąć od razu, czasami już włączam tv. I tak sobie na chwile przysypiam i się budzę. Do 7 lub 8... Później wstaje na śniadanie. Czasem w nocy mnie budzi głód. A że cukier mi spada muszę wstać i coś zjeść... I tak się w nocy męczę.
    I ja zasypiam TYLKO na brzuchu. Inaczej nie umiem. Na razie bardzo mi to nie przeszkadza. Pod piersi podkładam poduszkę bo mnie bolą, ale poza tym jest ok. Zastanawiam się nad poduszkami dla ciężarnych... Żeby się nogą chociaż trochę podeprzeć i nie leżeć całą sobą na brzuszku. Czy obecne Mamusie korzystały z tego? Albo ma ktoś kogoś znajomego kto korzystał? Jakieś opinie? czy to naprawdę takie pomocne? Bo nie wiem czy inwestować ok 150 zł a później będzie w kącie się kurzyć...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Misia, ja mam taka dluga poduszke rogal dla ciezarnych z Motherhood i uratowala mi zycie w poprzedniej ciazy. Ale zaczela jej uzywac dopierojak mialam juz spory brzuch okolo 3 trymestru. Teraz spie na brzuchu, boku, plecach, jaki mi wygodnie. Corka zabkuje i budzi sie co 2-3 godziny, wiec jestem wiecznie niewyspana. A nie moge spac w dzien chyba, ze ona pojdzie spac, z czym tez jest czasami problem. W dodatku mam napady goraca w nocy i potrafie obudic sie zlana potem. I ciazowe sny sie zaczely, hehe.
    Co do mam nie mogacych zasnac, to polecam: odstawic wszystkie minotory (TV, komputer, telefon!) na min godzine przed snem i oczywiscie nie wlaczac/patrzec/uzywac w nocy. Isc spac miedzy 22-23, kiedy wydziela sie najwecej melatoniny, hormonu snu.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    U mnie ze snem tak jak u Himci dzisiaj nawet z dłuższą pobudką w środku nocy bo małemu odechciało się spać, chciałam go uśpić koło mnie to wyjął sobie smoka i zaczął gadać. Na szczęście po 20 minutach zasnął. Te które mogą wyśpijcie się na zapas! Ja miałam i nadal mam poduszkę rogal długi z ceba baby jest chyba tańsza niż 150 zł co prawda wkład trochę się zbił (można dokupić), ale tak mi wystarczy. Niezastąpiona! Od 7. miesiąca z nią spałam bo strasznie bolały mnie biodra. Potem może też przydać się przy dziecku wg mnie dobrze wydane pieniądze.

O mnie
    Himcia nie działa. Przenieśliśmy się na początku tyg do rodziców. Na początku mieliśmy pokój bez telewizora. Dopiero dziś mąż przywiózł nasz. Kladlam się do łóżka spać około 22.00-22.30 telefon odkładalam nie nie zaglądałam w niego od tego momentu. Wczoraj ledwo usnelam o 12. Dziś już mamy tv. Zobaczę dziś. Chociaż ostatnio tv mi przeszkadzał w zasypaniu. Ale w sumie teraz czuję się senna wiec może niedługo usne

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów