Strona 419 z 476
Pokaż wyniki od 4,181 do 4,190 z 4755

Majówki 2017

Antosia89 a na jakie mleczko m sie zdecydowaliście?? i jakiej butli używacie...??
    Kapucha chyba pomaga bo dziś temperatura bez apapu oscyluje w granicy 37 stopni... zrobiłam nowy okład i dźwigam te moje kilogramy!!

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar Antosia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-02-21 zobacz kalendarz
    Anabella narazie dajemy jej hipp ha bo maly mial alergie i zapobiegawczo dostaje to ale chyba zmienimy na bebilon ha bo chyba jest lepszy a butelke tommy timmpie czy jakos tak ale nie wiem czy do aventu nie wroce jak przy synku bo jakos lepiej z niej pil jak przyjedzie polozna zapytam ktore mleko lepsze

Member Awatar Justinne
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-20 zobacz kalendarz
    Hej Kobietki!
    W końcu i ja mogę napisać kilka słów o nas, bo dopiero wczoraj po 6 dniach opuściliśmy szpital a z tel napisałam Wam tylko, że Adaś ma 3300 g i 56 cm, i tak ucieło
    No więc 1 maja zaczęły się skurcze o 4 rano, były okropnie bolesne, ale do godziny 18 rozwarcie na 1 palec i zdecydowano o cc o 18:30 przyszedł na świat nasz Skarb najcudowniejszy!!!
    Cięcie cesarskie dla mnie bólowo w skali od 1-10 oceniam na 3 Mogłabym dziś kłaść się znowu
    Niestety w 3 dobie Adaś dostał nasilonej żółtaczki i był naświetlany, więc oddział opuściliśmy dopiero wczoraj. W sumie z dwojga złego lepiej że się to okazało w szpitalu a nie w domu, bo wracać gdzieś na pediatrię z rotawirusami itd to byłaby masakra! Karmimy się wyłącznie piersią, bezproblemowo

Anabella
    coś mi się wydaje, że leżałyśmy razem w Pro-Familii mam rację? :P

Och justinne ja niestety poszlam na rycerską.... Warunki straszne! Czasy komuny! Od 9 lat nic a nic na lepiej sie nie poprawilo!! Brud. Chamstwo niektorych specjalistow... Po prostu az dziw ze to jest jeszcze otwarte. Nawet mydla w lazience nie bylo. Ani miejsca na papier toaletowy.... Zarowki w wc nie dzialaja.... Koszmar!

Super ze juz jestescie w domku Twoja cesarka przypomina mi moją pierwsza biegałam 6 godzin po cieciu teraz jest gorzej. Pewnie to moja psychika poglebia problem... Ale jakos dam rade. Nie puszczam z rąk mojego synka! Trzeba jakos wiez wzmocnić!
    No i zwalczyc te wielkie cycoliny! Teraz przypominam Pamelę Anderson

Dziewczyny a czym dbacie o pepek Dzidków?

Senior Member
    Kawi

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Dziewczyny a co kupiłyście na wyjście ze szpitala? Ja miałam takiego dresowego, grubszego pajaca przygotowanego, ale myślałam, że będzie ciepło, a pogoda taka mało przyjemna jak na maj i nie wiem czy to plus kocyk wystarczy? może jeszcze pogoda się zmieni.
    Ja po wizycie, wszystko ok, żadnych oznak porodu. Mała waży 3434, czyli nie taka mała

Senior Member
    Ewela35

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-31 zobacz kalendarz
    A ja dziewczyny mam takie pytanie czy np za opiekę w szpitalu kupowałyscie coś lekarzowi, położnym ?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Justinne milo czytac, że zbytnio nie cierpialas Zdrówka teraz dużo dla Ciebie i Adasia.
    Kawi, my mamy taki misiowy kombinezonik. Jak dobrze,że go kupilam bo pogoda okropna ostatnio i nie zapowiada się na poprawę. Jak będzie zimno to jeszcze kocykiem opatulimy

Też jestem ciekawa jak podchodzicie do sprawy podziękowań: daje się cos czy raczej się już od tego odchodzi? A moze zalezy na jaki personel trafimy? :P

Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Madzia a mąż nie może Ci dowieźć Waszych ubranek?

Anabella a Ty nie chcesz kp czy nie możesz, że zatrzymujesz laktację? Bo nie mogę sobie przypomnieć. Kapucha pomaga?

Koteł masz jeszcze tą krew na wkładce? Jeśli to było jednorazowe to mogło być po badaniu. Jak się powtarza to lepiej podjedź na IP i sprawdź.

Kamowata możesz zrobić morfo na własną rękę bez skierowania, to kosztuje kilkanaście złotych. U nas trzeba mieć aktualne wyniki.

marteczkaa na szkole rodzenia położna radziła, żeby rozgrzewać brzuszek, termofor, rozgrzane pieluszki, nawet ciepła kąpiel. Plus masaż brzucha, ćwiczenie nóżkami, kładzenie na brzuszku- tak jak robisz. W ostateczności espumisan.

Kawi ja mam polarowy kombinezon ale jest dość cienki i też się zastanawiam, czy wystarczy...

A propos podziękowań dla personelu- jak ja leżałam dwa razy w szpitalu to miałam super opiekę pielęgniarek i położnych więc zostawiłam coś słodkiego do kawy jak wychodziłam. Teraz też coś uszykuję na wyjście. Jak nie zasłużą to zjem sama

Ruda najmocniej na Świecie chcialabym karmic i dobrze by mi szło wnioskujac po 1 dziecku. Niestety biore silne leki i nie mogę...stad moj wielkiiiiii baby blues!

Kapusta chyba pomaga. Nie mam juz temperatury. Chociaz piersiska mam wielkie i mleko cieknie. Strasznie sie boje zapalenia piersi szalwie pije 3 razy dziennie...
    A do tego Walcze z zaparciem. Tabletki nie pomagaja. Kefiry tez nie... Dzis siegnelam po czopek...czekam na efekt:/
    Ale to chyba w glowie u mnie siedzi. Jak wszystko zreszta!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów