Strona 416 z 476
Pokaż wyniki od 4,151 do 4,160 z 4755

Majówki 2017

Senior Member
    Ewela35

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-31 zobacz kalendarz
    O boziu...to teraz boję się jeszcze bardziej!na samą myśl jak mi grzebią w brzuchu to mdleje,rany takie mam nerwy przez to że biegunka cały dzień,duszno,słabo,ja to chyba wole zawsze z brzuchem chodzić: -(
    Może uda mi się wyprosic znieczulenie ogólne, czy bez specjalnych zaleceń nie dają?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Kamowata, a dlaczego boisz sie rodzic naturalnie? Dla mnie po 9 miesiacach meczarni w ciazy to porod jak wybawienie. Raz ciach, kilka godzin i po sprawie.

Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Madzia gratulacje! Ależ Ci córcia wyrosła!

Misia Zosia chyba czekała aż pokoik będzie gotowy Gratulacje! Jak się czujesz?

Koteł ja też już się nasłuchałam, że mam mały brzuch, że to niemożliwe, że Zuzia ma już trzy kilo. I że brzuch mam wysoko, więc za szybko nie urodzę… Staram się jednym uchem wpuszczać, drugim wypuszczać. Widzę, że masz termin dzień po mnie, będziemy się nawzajem dopingować :*

Veroni tak ostatnio myślałam o Tobie, bo się długo nie odzywałaś. Gratuluję córeczki! Jest śliczna <3

Mój mąż ma dziś ostatnią nockę, od jutra prawie 3 tygodnie urlopu. Teraz mogę rodzić

Pochwale sie pierwsza noca w domu.... Koszmar to jest chyba za malo zeby opisac moje uczucia
    Najpierw jak w bajce wszyscy szczęśliwi. Calowali dotykali. Syn z radosci az skakal w miejscu... Ze to puerwsza noc to stwierdzilam ze bez chlopakow bedzie lepiej i wyslalam ich do teściów. Zostalam z mamą na placu broni. I sie zaczeło!
    Kamil z jakiegoś powodu zaczął sie dławić. Kolor zmienil na buraczkowy. Jakos wspolnie z mama opanowalysmy sytuacje. Dalam mu 1,5h wczesniej mleczko enfamil i spanikowalam ze to alergia. Mama ze zdrowym rozsadkiem uspokoila mnie ze jest glodny. Nakarmiłys go. I zaczełam ryczeć jak bóbr! I tak przez 2 godziny. Jest mi strasznie zle ze nie moge karmic piersia;(
    Ledwie chodzić mogłam. Do tego ciągły ból glowy. Zadne leki nie pomagały...
    Padlam z mlodym po kapieli kolo 21:30. Pobudki co 2 godziny. Mleko dostalam ze szpitala i tym go karmilam. Spal cudnie do 4. Pozniej oglądał świat
    A ja.... Dostałam silnych dreszczy kolo 2 w nocy. I temp. 38st pije herbatki i czekam co z tą temperaturą bedzie sie działo...mam nadzieje ze to tylko stres wychodzi ze mnie... Ale totalnie przechodze baby blues! Jestem ciagle bardzo słaba i to raczej wina mojej psychiki. Bo od samego rana poplakuje

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Hej! My nadal w szpitalu, może jutro już wyjdziemy. Noc tak sobie, ciągną mnie szwy zwłaszcza z jednej strony, i teraz już wiem że nie ma co hojraczyć tylko trzeba brać przeciwbólowe jak dają, bo ja przez swoje wczorajszeg bohaterstwo cierpiałam strasznie w nocy.

Z wypróżnieniem też mam problem, niby wzięłam czopek, coś tam podziałał ale niewiele, niby gazy i wszystko schodzą, a załatwić się nie mogę, chyba jakaś blokada psychiczna, boję się tego parcia i bólu - z sikaniem jakoś lepiej idzie. Nic, zawalczę jakoś w domu.

Mam też kryzys jeśli chodzi o karmienie. Wczoraj się poplakalam razem z Małą. Mam te kiepskie brodawki, póki co pokarmu brak. Nie poddaje się jednak, mąż ma mi dziś dowieźć laktator i będę wyciągać te moje sutki. No i jeszcze herbatka na laktacje, zobaczymy....

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Madzia doskonale rozumiem Twoj stres i niemoc. Niby z innych wzgledow ale razem borykamy sie z piersiami. Trzymam.za Ciebie kciuki zeby laktacja ruszyla i Malutka nauczyla sie ciagnac mleko jak smok!

U mnie temp. Z 38 spadla na 37.6.... Oby bylo lepiej. Zaraz zjem maminy rosolek i sie wykapie i poczuje lepiej!
    Glowa do gory i nie ma co sie ustalać. Trzeba byc silnym dla dzieciów to moja MANTRA NA DZIŚ!

Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    Dziewczyny z problemem z laktacją, napiszcie, czy przed porodem pojawiała się u Was siara? Mi cieknie z piersi czasami tak, że mam mokrą koszulkę i cały czas myślałam, że to dobry znak, że na pewno będę miała pokarm i będę mogła karmić piersią, a teraz mam mętlik. Czy warto kupić już choćby jedno mleko, żeby być przygotowanym?
    U mnie chyba już pojawia się ten słynny baby blues.. jestem rozdrażniona, płaczliwa (choć to staram się ukrywać przed mężem) i mam wrażenie, że nikt mnie nie rozumie. Mężowi wydaje się, że poród to błahostka, że to po prostu zwykły pobyt w szpitalu. Chyba nie zdaje sobie sprawy, jak wielki wysiłek czeka mnie i maleństwo.. Mam dziwne wrażenie, że nie będę mogła na niego liczyć podczas porodu.. pierwszy raz tak o Nim myślę.. Nie wiem, co się dzieje. Mam wrażenie, że mąż myśli, że jeśli do końca 8 miesiąca tak dobrze znosiłam ciążę, to nie mam prawa teraz czuć się gorzej. Pierwszy raz zastanawiam się nad tym, że nasz związek może nie przetrwać, choć do tej pory było na prawdę bardzo dobrze. Ehh.. chyba mnie depresja jakaś dopada i zaczynam wymyślać.
    Jeszcze 3 dni i do szpitala, a tak mi się ten czas wlecze, że za chwilę zwariuję. Jadę na jakieś zakupy na poprawę humoru. Jeszcze ta pogoda, niby ciepło ale cały czas pochmurno i co jakiś czas pada.
    Przepraszam, że wylewam tu swoje nastroje, ale komu mam o tym powiedzieć, jak nie Wam? Myślę, że lepiej mnie zrozumiecie niż ktokolwiek inny

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Veroni
    Mieszka w
    Okolice Katowic
    O mnie
    Mama trójki
    Dziewczyny piersi się z czasem wyrobią. Warto sobie pomóc laktatotrem wyciągnąć brodawkę czy próbować karmić przez silikonowe osłonki. Mimo trzeciego dziecka miałam ten problem... płaskie brodawki które sie z czasem wyciągają. Przez pierwsze dni karmiłam przez nakładki i teraz mogę już bez bo się uormowały.
    A co do tzw baby blues to miałam za każdym razem obniżenie nastroju i płaczliwość.. tym razem też mnie dopadło 2 dni po powrocie do domu... siedziałam i wyłam o wszystko a teraz to mi się chce z tego śmiać. Teraz już jest dobrze... ale hormony to jednak ogromna siła zwłaszcza takie rozszalałe po porodzie
    Agatka 7.03.2011 2780g i 53cm CC 41+4

Daruś 11.01.2014 3080g i 55 cm CC 37+2

Hania 23.04.2017 2850g i 51 cm CC 36+6

Senior Member Awatar Veroni
    Mieszka w
    Okolice Katowic
    O mnie
    Mama trójki
    Ja nie kupiłam mleka do domu żeby mnie nie kusiło. Mam tylko 3 próbki bebilonu które dostałam w jakiejś tam paczce.. Jestem nastawiona na karmienie naturalne i to bardzo. Jedynie herbatkę z hippa na wspomożenie produkcji mam i póki co jest dobrze, nawet zapas zdarza mi się odciągnąć i przechować na potem. Swoją drogą polecam butelki z aventa ta nowa seria natural. Bardzo fajnie idzie łączenie karmienia piersią z butelką, kształt smoczka jest niemal jak pierś.
    Agatka 7.03.2011 2780g i 53cm CC 41+4

Daruś 11.01.2014 3080g i 55 cm CC 37+2

Hania 23.04.2017 2850g i 51 cm CC 36+6

Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Położna na szkole rodzenia też odradzała nam zakup mleka i butelek jeżeli ktoś nastawia się na KP. Do sklepu zawsze można podjechać a butelka zawsze kusi jak jest ciężko.
    Wogóle ja uważam że tyle problemów z karmieniem piersią u kobiet wynika po prostu z braku odpowiedniej pomocy i oprócz temu utrudnianiu karmienia. Prawie każda z nas zetknie się w szpitalu z położną ( bardzo sympatyczną), która podsunie nam pod nos butelkę mm bo ,,pokarm jeszcze się pojawi", albo ,,dziecko nie dojada". BZDURA. Jak mi jakaś położna zaoferuje butelke mm w szpitalu to powiem że równie dobrze może mi z nią przynieść leki na zatrzymanie laktacji
    Ja już wydrukowałam i wsadziłam do torby do szpitala karteczkę ,, Proszę mnie nie dokarmiać mlekiem modyfiowanym" i zamierzam ją umieścić w tym plastikowym łóżeczku.
    Dziecko w 3 pierwszych dobach życia ma żołądek który mieści 7 ml mleka! Nikt mi nie powie że zagładzam swoje dziecko o ile spadek masy będzie się miesił w 10%.

Grr.... drażliwy to dla mnie temat :P

Madzia życzę Wam dużo cierpliwości z KP i mam nadzieję że wkrótce będzie lepiej !
    Anabella - to ten nieszczęsny baby blues cię dopadł, nie martw się nie długo minie Czemu chcesz zmieniać Kamilowi mleko na Enfamil skoro ten szpitalny Bebilon czy Bebiko dobrze tolerował ? Ten Enfamil jest jakiś lepszy ?

Ruda - dobrze wiedzieć że nie jestem sama z tą rodziną i komentarzami I faktycznie termin mamy podobny Chociaż jak popatrzyłam na stare usg ( jedno z pierwszych) to tam miałam termin wpisany na 17 a ponoć one są najdokładniejsze. No zobaczymy!

DanCia - u mnie mleko pojawiło się nie dawno - jestem w stanie wycisnąć kilka kropli z piersi. Też uważam że to dobry znak. Jak to mówią na Kwartalniku Laktacyjnym - karmienie jest w głowie nie ma się co blokować!
    A co do małżonów nieszczęsnych to mój od 2 dni doprowadza się do szału. Jak mu powiedziałam że może sobie dzisiaj z braciochem zrobić męski wypad bo to może być ostatni w najbliższym czasie to się uwierzycie... ZBULWERSOWAŁ.
    Tłumaczyć do pustego łba że jak będzie dziecko to nie będzie wogóle głowy do takich wypadów to mało. A on do mnie tekstem ,, nawet na 2 - 3 godzinki?.
    A ty styrana niewyspana kobieto z noworodkiem na piersi sobie dalej wiś zamknięta w 4 ścianach. Jakby to tylko moje dziecko było. Grrrrrr. No podniósł mi ciśnienie już od samego rana.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów