Strona 415 z 476
Pokaż wyniki od 4,141 do 4,150 z 4757

Majówki 2017

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Koteł dopiero dzisiaj, bo wczoraj nie byłam w stanie, ale coś słabo to widzę, Malutka nie chce złapać brodawki, a moje są trochę płaskie - będę próbować, mam nadzieję że się uda i laktacja się rozkreci.

Ewela miałam ogólne bo mam dyskopatię kręgosłupa i anestezjolog tak zadecydowała

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    Koteł ja to cały alfabet stosuje, żeby samo się coś ruszyło, nie tylko 5S :P Wczoraj i dzisiaj kosiłam całą działkę, przekopywałam roślinki, plewiłam, codziennie schody, spacer no i seks oczywiście..i nic.. No po prostu mam upartego dzieciaczka w sobie :P
    A no i podjęłam decyzję o zmianie jednak szpitala i będę rodzić 15 km od miejsca zamieszkania, ale za to tam pracuje mój lekarz prowadzący i położne, które znam.
    Do tego szpitala, w którym byłam się zraziłam i na samą myśl, że miałabym tam wrócić chce mi się płakać - serio.
    Dziewczyny, po tym, co piszecie zaczęłam się stresować czasem po porodzie - jak to będzie.

Senior Member
    agucha89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-03-26 zobacz kalendarz
    Koteł Tak zupełnie bez żółtaczki się nie obyło, wyszła Asi 2 dni po porodzie, ale bardzo delikatna, więc żadne lampy nie były konieczne. Teraz tylko w domu wystawiać do słoneczka i będzie ok - o ile to słońce w końcu się pojawi. A jeżeli chodzi o przystawienie Małej do piersi to jak Ją "wyciągnęli" z brzucha to poszła najpierw do ważenia/mierzenia - niestety była tak nietypowo ułożona, że w pierwszej minucie życia dostała tylko 7 punktów w skali Apgar - nie było oddechu, więc dostała tlen, ale pożniej już było wszytsko ok i 10 punktów - i wtedy przynieśli ją do mnie, ale to bardziej żeby ją pokazać i zrobić kontakt skóra do skóry. Do karmienia podał mi Maż córkę jak leżałam na sali pooperacyjnej, czyli jakieś 2-3 godziny po cięciu. Zresztą w szpitalu, w którym rodziłam dzieci zawsze są w tej samej sali co Matka, więc na początku położne pomagają.

Anabella Czyli Tobie też trafiło się spokojnie (tfu, tfu, tfu) dziecko, które je, śpi i robi kupki z rzadkimi przypadkami płaczu?Bo ja się zastanawiam kto mi zaczarował córkę . A po jakim czasie usuwali Ci cewnik w szpitalu? Ja miałam założony tylko na czas samego cięcia, więc pionizacja nastąpiła po 7 godzinach i było to przejście do toalety już przy normalnej sali. A prysznic też brałam przed 7 rano, bo później wizyty

Madzia_Q89 Gratuluję córy - słuszna waga A o co chodzi z tym powiązaniem szczepienia przeciwko gruźlicy a Twoim badaniem GBS? Przy cięciu cesarskim też to jest brane pod uwagę?Pisałam Wam kiedyś, że mój ginekolog w ogóle nie zlecał mi tego badania i w szpitalu nikt się nie czepiał i Małą normalnie zaszczepili.
    A jak Madzia u Ciebie sprawa z wypróżnieniem?Bo ja niestety nadal się męczę ;/ W szpitalu poprosiłam o czopek w czwartek wieczorem, ale położna stwierdziła, że spokojnie, że jeszcze mam czas. A dzisiaj już czuję, że żarty się skończyły....Bo pojawiły się do tego bolące hemoroidy;/ Piję mnóstwo wody, zaczęłam jeść suszone śliwki i nie wiem czy to blokada w głowie czy o co chodzi....Po porodzie naturalnym miałam taki sam problem i ponad tydzień z tym walczyłam, a z doświadczenia wiem, że im później tym gorzej;/ Może macie jakieś sprawdzone sposoby na ten problem w połogu?

Misia1221 Witamy serdecznie w gronie rozpakowanych Mamusiek - serdeczne gratulacje!

VeroniGratulacje! I jak tam życie codzienne z trójką dzieciaczków?

Ewela35Przy znieczuleniu podpajęczynówkowym nie czujesz bólu, ale czujesz, że coś się dzieje, a sam moment wyciągania dziecka to raczej szarpanie. Strasznie dziwne uczucie

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Dziewczynki gratulacje! Jak super się czyta, że coraz więcej rozpakowanych Muszę potwierdzić, że w domku dochodzi się do siebie najszybciej..

Madzia, a próbowałaś nakładki na sutki? Ja niestety mam tak płaskie a nawet wklęsłe brodawki, że pierwszą rzeczą jaką zrobiłam jak położne przyłożyły mi Małą do cyca było nałożenie tych nakładek, aż byłam zdziwiona, że tak od razu potrafiła z nimi sać także teraz tylko z nimi funkcjonujemy, czasem próboję dostawić Ją do "gołej" piersi ale niestety bezskutecznie.

agucha89 też miałam ten problem... praktycznie 6 dni po cc dopiero udało mi się wypróżnić w domu, po chyba godzinnym posiedzeniu, myślę, ze to w większości blokada w głowie bo ja np bałam się że będzie mnie mega boleć przy parciu (i tak w sumie też trochę było..) ale zjadłam przed 2 jabłka i jogurt naturalny i dużo wody i jakoś ruszyło.. niestety nie udaje mi się póki co chodzić codziennie tak jak kiedyś, ale polecam właśnie jogurty i jabłka

Ewela35 to jest bardzo dziwne uczucie podczas wyciągania dzieciątka, a potem łożyska, osobiście dla mnie było to traumatyczne ale z tego względu, że Mała była źle ułożona, łożysko już było stare, mało wód i coś nie tak z pępowiną. Ogólnie uczucie jest takiego jakby ciągnięcia i szarpania - ale bez bólu, myślę, że bardziej działa wyobraźnia więc polecam myśleć, że zaraz się zobaczy swoje Maleństwo. Ja jak usłyszałam płacz, to było najpiękniejsze uczucie i nic już nie było ważne Tylko podczas wyciągania łożyska już miałam dość i dostałam tzw "głupiego jasia" i już było okej

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, gratulacje udanych porodow!
    Te po CC podziwiam, ja sie boje wlasnie, ze skonczy sie na CC i az mnie mrozi ze strachu jak czytam, ze musicie zaciskac zeby i chodzic itd. Brrrr.....

Jestesmy w domu
    Teraz biore sie za walke z hemoroidem bo mi sie zrobił po lewatywie ;(
    No i trzeba wracac do zdrowia!

Senior Member Awatar Veroni
    Mieszka w
    Okolice Katowic
    O mnie
    Mama trójki
    Jak życie z trójką dzieciaczków.... hmmm no narazie to się zasadniczo wiele nie zmieniło bo Hania je i śpi, czasem troszkę popatrzy ale nie marudzi. Jest bardzo spokojna. Taki mały cukiereczek Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	hhh.jpg
Wyświetleń:	67
Rozmiar:	59.4 KB
ID:	100854
    Agatka 7.03.2011 2780g i 53cm CC 41+4

Daruś 11.01.2014 3080g i 55 cm CC 37+2

Hania 23.04.2017 2850g i 51 cm CC 36+6

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Okolice Katowic
    O mnie
    Mama trójki
    Rodzeństwo bardzo się cieszy... chce pomagać i nie widać oznak zazdrości.

Mieszka w
    Okolice Katowic
    O mnie
    Mama trójki
    Któraś pytała co się czuje podczas cc. Tak więc ja miałam 3 cięcia i za każdym razem znieczulenie podpajęczynówkowe do kręgosłupa. Nic nie boli ale czuć jak grzebią w brzuchu podczas wyciągania dziecka.. takie śmieszne uczucie... po za tym jak juz wyciągną dziecko uslyszysz jego płacz i dadzą ci je koło twarzy to wszystko wokół przestaje istnieć

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Veroni, śliczna ta Twoja malutka

Anabella, wydaje mi się że bardzo szybko wyszliscie! Dopiero co pisalas, że czop, skurcze a tu już w domu Strasznie szybko ten czas leci! Oby Wam się teraz wiodło jak najlepiej

Himcia, a ja w drugą stronę, coraz bardziej chcialabym miec cesarkę. W srode po usg chyba zapytam czy w ogole mam jakieś wskazania, bo myślę że nie dam rady urodzic naturalnie.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów