Strona 413 z 476
Pokaż wyniki od 4,121 do 4,130 z 4755

Majówki 2017

Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-28 zobacz kalendarz
    Misia, ale fajnie!!!!! Gratulejszyn !!!!!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Madzia, Misia - gratulacje!
    Ale tempo, to która następna? :P

Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    Madzia gratulacje faktycznie Ci pannica urosła

Anabella cieszę się bardzo. Zobaczysz, że po kilku dniach Ci się unormuje. Pewnie też czytałaś kwetniówki i one wręcz od razu narzekają na brak pokarmu pomimo chęci karmienia, więc szybko to zwalczysz w takim przypadku. Jakie mleko wybrałaś?

Misia i Ty się doczekałaś! Opowiadaj jak się zaczęło? Czekam niecierpliwie na relacje Młoda dama kazała na siebie troszkę czekać a mówią, że dziewczynki się przed terminem rodzą

ja dziś wysprzątałam całą kuchnię: fronty, okap, piekarnik.... nawet ściana! Okazało się, że się ładnie zmywa i grzejnik Ale w sumie to mam nadzieję jeszcze nie rodzić, bo wolałabym nie jechać karetką tylko żeby mnie Mąż zawiózł na szczęście cisza.

Senior Member
    Kawi

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Misia gratuluję!
    Coraz mniej nas w dwupaku zostaje.

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Madzia i Misia, gratulacje!! Czekamy na szczegolowe relacje.

My wczoraj bylysmy na wizycie. Przez tydzien rozwarcie sie nie posunelo, szyjka sie lekko skrocila i tyle. :/ W poniedzialek wieczorem przylatuje moja mama, wiec od wtorku moge juz rodzic.

Misia Gratulacje!!! Jestes chyba pierwsza sn
    nasze cudne dzieciaczki powychodzily z brzucholkow i ja mam tez dziwne uczucie kiedy nic tam nie skacze (po za gazami)

Madzia po pierwszych 9 godz. Tylko usiadlam, bo z cewnikiem nie pozwolili mi chodzić. A na drugi dzien bylo już lepiej. I o 6 prysznic bralam.
    Po pierwszym cieciu jeszcze szybciej sie dochodzi do siebie. Bierz przeciwbólowe, zaciskaj zeby i chodź jak najwiecej! A bedzie dobrze

Kamil zaczyna jeść regularnie co 2 godz. I po 20 ml... Szału nie robi ale w 2 dobie to standard. Wlasnie sie zaczął dobijac o mleczko i staram sie przetrzymac go do 24.
    Mleko szpitalne to nan i bebiko.teraz dostajemy nan. ale w domu bede dawac enfamil albo bebiko... Po nan ma duże wzdecia

Jaka jestem zmeczona dziewczyny to pierwsza noc z Kamilem i już nie wyrabiam. Jeszcze ten lek ze mnie schodzi ( szczescie ze już mi lepiej).... Ale pocieszające że jutro Bede mieć samych pomocników i nic robić nie bede

Ale sie rozpisalam!
    Która kolejna rodzi sn?

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Misia wielkie gratulacje dla Was! Teraz powoli dochodzić do siebie i będzie ok

Ja się muszę pochwalić, że usiadłam już wczoraj wieczorem i nawet z pomocą położnej przeszłam kilka kroków do umywalki i z powrotem! Tak bardzo się cieszę, moją największą motywacją jest córeczka, dla niej bardzo chciałam być sprawna i przystawić ją do piersi Dzisiaj wyjmą cewnik i będę mogła iść z położną pod prysznic, bo po znieczuleniu ogólnym strasznie kręci się w głowie. Generalnie jeśli chodzi o ból to wszystko siedzi w głowie. Najmniej "przyjemne" to obkurczanie macicy, ale to i po SN towarzyszy

Dziś jeszcze dzień o wodzie (teoretycznie), bo mąż po tajniacku przywiezie biszkopty - padam z glodu, masakra!

Ja wczoraj spojrzałam na mój brzuch - jejku, taki Mały, sflaczały balonik, i dziwaczne uczucie, że już nikogo tam nie ma he he , że właśnie oprócz gazów nic się tam nie rusza .

Powiem Wam, że to wspaniałe uczucie, że człowiek widzi tą Kruszynę poza brzuchem i nie może się nadziwić, że już jest, tak na prawdę.

A, no i oczywiście Martunia to calutki tata'z wyglądu! (Zobaczymy jak z charakterem ).

Trzymajcie się laseczki, i czekamy na kolejne majowe Bobaski

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Madzia super ze szybko wracasz do sil! Oby tak dalej!

Kamil przestawil sie na tryb nocny i nie daje mi spać;( po tym mleczku ciagle sie spina. I od 2 oczęta otwarte i co chwile pojekuje, pomrukuje, wygina, no a ja nie śpię;(

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Anabella staram się, bardzo mi zależy Dzisiaj mamy mieć dzidziolki na cały dzień, więc mama musi wracać do formy

Dziś będzie też szczepiona na WZW B, a przez to że nie miałam niestety wyniku GBS to muszę poczekać na wynik ze szpitala i dopiero zaszczepią na gruźlicę.

Przede mną jeszcze najgorsza rzecz, bo mamy dostać czopki i trzeba będzie się załatwić, brrr....

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, bardzo mocno Wam gratuluje. Super, że macie już swoje dzieciaczki przy sobie. Czekamy na kolejne nasze majówkowe cuda
    Długo nic nie pisałam, bo telefon ucina posty.
    Ja po wizycie dowiedziałam się, że pomimo skurczów szyjka się nie przygotowuje do porodu, dlatego już w terminie z usg, czyli 10 maja muszę zjawić się na wywołaniu, na porodówce.. A tak chciałam zacząć rodzić w domu.. No cóż, przynajmniej wiem, że 10 lub niedługo później mój synuś będzie z nami.
    Oczywiście czytam Was regularnie i za wszystkie trzymam mocno kciuki.
    Trzymajcie się mamusie i czekam na kolejne dobre wieści

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów