Strona 41 z 476
Pokaż wyniki od 401 do 410 z 4755

Majówki 2017

Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Just84,
    Zuza31

tak strasznie mi przykro…

Jaronia gratuluję serduszka! Ja z witamin biorę na razie Femibion Natal 1. Wcześniej brałam normalny kwas foliowy, ale mój gin powiedział, że niektóre kobiety nie mają enzymu, który jest odpowiedzialny za przyswajanie kwasu foliowego, a w tych tabletkach już jest ten enzym, więc na wszelki wypadek. Biorę też Wit. C, bo jestem przeziębiona i euthyrox 50 na niedoczynność tarczycy. Zastanawiam się nad tranem, jak będę u Gina to spytam, czy brać. A Wy bierzecie tran?

Yelina witaj

Paulina9521 Super! premia się teraz przyda!

Ewcia N jedz, jak tylko możesz Ja nie mam apetytu, najpierw mam na coś ochotę, a jak już zrobię to tylko trochę podziubię w talerzu. Nadrabiam wieczorem. Niech żyje zdrowe odżywianie… Będę okrągła…

Martwi mnie brak dolegliwości, poza straaaasznie bolącymi piersiami nic mi nie jest. Boję się, że to zły znak. Wizyta za prawie dwa tygodnie, nie wiem, czy nie umówić się wcześniej.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Ruda, u mnie podobnie, nie mam zbytnio dolegliwości, jedynie czasem mnie chwilowo zemdli albo takie uczucie pełnego brzucha? Nie wiem jak to nazwać, jakby wzdęcie czasem. Ale też nie mam kiedy za bardzo wsłuchać się w organizm... wizytę mam 7.10., czyli za ponad 2 tygodnie i też się zastanawiam czy może gdzieś pójść wcześniej tylko co mi to w sumie da? Jeśli nic mi nie dolega, nie mam plamień, brzuch nie boli to chyba wszystko jest ok? Zdaje się, że trzeba być po prostu dobrej myśli. Za tydzień, dwa może zrobię sobie test, żeby dwie kreski dodały mi otuchy zanim usłyszę serduszko w gabinecie

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Zuza Trzymaj się strasznie mi przykro

Ewcia ja zaparcia tez mam... okropnie...

Ruda Wedlug mnie - jak Cie piersi bola to jest dobrze! Mnie w poprzedniej ciąży przestały boleć zupełnie i to już był problem.. I niestety stało się źle.. Jak bolą tylko piersi to się ciesz! oczywiście decyzja o wizycie nalezy do Ciebie, ale myślę, że wszystko jest ok. Jak bardzo sie tym martwisz, chcesz się uspokoic i masz mozliwosc isc to idz. Ja jakbym mogła to bym chodziła co 2 dni na usg

Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Misia1221 już sama nie wiem, z jednej strony nie chcę siać paniki, a z drugiej nie chcę też przegapić żadnego sygnału. Aj...
    Co ile Wy macie wizyty i USG?

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Ruda ja też nie mam żadnych objawów tez tylko piersi także luz. Ja miałam mieć co dwa tyg ale przez to krwawienie miałam też w pon no i za tydz znowu.
    Staraj się myśleć pozytywnie
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

O mnie
    Ja miałam mieć 3 tygodnie, ale w poniedziałek mi się przydarzyło. Następna wizytę mam 30 września...
    Tez mam takie dni zwątpienia. Tym bardziej, że mdłości mam już słabe... W sumie to przed jedzeniem jak zrobię za długą przerwę i zaraz po jedzeniu i wieczorem. Ale nie tak jak wcześniej, że nie mogłam poczuć jedzenia bo już mi wykręcało żołądek.. I piersi też mi się wydaje, że w ciągu dnia mnie mniej bolą. Bardziej rano i wieczorem. Ja jestem przewrażliwiona z powodu poprzednich poronień. Ale dzielnie staram się nie panikować. A jak mnie zaboli brzuch to już mam w ogóle najgorsze myśli... a to chyba podświadomość...

Kasia a u Ciebie krwawienie całkiem ustało?

O mnie
    Misia ja też jestem przewrazliwiona. Boje się cały czas ale staram się myśleć pozytywnie. No jak na razie ustało. Ostatnie mocne krwawienie miałam po wizycie. Chyba naruszył mi coś robiąc usg. Od tamtej pory (odpukać) cisza i spokój. Dużo leżę, staram się nie stresować. Mama tu o mnie bardzo dba. Staram się myśleć o tym serduszko które tam biło i wierzyć że na następnej wizycie tez go posłucham dobrze ze następna wizyta juz we wtorek
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    No pięknie pięknie i cudownie! My sobie polezymy, a Nasze kolezanki za Nas na zumbach i pilatesach poskaczą Równowaga w przyrodzie musi być zachowana

O mnie
    O dokładnie niech skaczą za nas

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Zuza, bardzo mi przykro.

Dziewczyny, co do objawow, to mozecie miec jeden, wszystkie lub zaden i to jest normalne (tak dokladnie jest napisane w mojej ciazowej biblii )
    Bolace piersi to obaj, problemy z zoladkiem tez. Mdlosci oczywiscie tez (najsliniejsze miedzy 8 a 12 tc), gazy rowniez sa objawem (te beda towarzyszyc nam do konca ciazy, hurra!), zgaga, zaparcia, metaliczny posmak w ustach, sennosc. Takze jest w czym wybierac. Wokol sutkow moga sie pojawic malutkie wypuklosci (objaw), na szyji i brzuchu moga wyjsc wam malutkie zylki (obajw). Bol brzucha to tez objaw rozszerzajacej sie macicy. Nie pamietam by mnie w poprzedniej tak bolal jak w tej.

Mi sie zaczely pierwsze, bardzo lekkie mdlosci. Na razie do wytrzymania, ale juz sie zaopatrzylam w herbatke z imbirem i cukierki do ssania imbirowe. Ale wczoraj pochlonelam pol paczki ciasteczek Animal Zoo. Nie jestem z siebie dumna. Do tego ciagle chce mi sie pic, a ze wciaz karmie piersia, to pije dziennie chyba z 3-4 litry wody. (slyszalam, ze po wypiciu 6 litrow mozna umrzec...) Sennosc nie wiem czy jest, bo moje dziecko zabkuje/ma katar i nie daje mi w nocy spac, wiec jestem ciagle i tak niewyspana.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów