Strona 408 z 476
Pokaż wyniki od 4,071 do 4,080 z 4757

Majówki 2017

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Anabella GRATULACJE!!!! Ucałuj od Nas Kamilka i szybkiego powrotu do siebie, najgorsze to obkurczanie macicy jest właśnie.. ale dla dzieciątka wszystko się przejdzie! A woda z dziubkiem to faktycznie prawda! Ja nie mogłam pić nic przez dobę, jedynie mogłam zwilżać usta, więc taka dziubkowana butelka to super sprawa + pomadka nawilżająca uta!

Sylwia również wielkie gratulacje!

Powiem Wam, że dziś mija równo 2 tydzień od kiedy Zuzia się urodziła a ja nadal latam w nocy ze 3x do kibelka... ale może to dlatego, że pije litrami wodę

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    A ja dziewczyny powiem Wam że nie wiem czy nie pojadę dzisiaj do szpitala, czuję że Mała zeszła mi strasznie nisko, czuję napór taki.na odbyt, a do tego ból miesiączkowy taki od krzyża przez podbrzusze, na razie czekam, dobrze, że mama moja jest w domu bo mój m w pracy, dopiero od poniedziałku miał zaplanowany urlop... napiszę do mojej ginekolog, z resztą sama kazała mi pisać w razie W, może na CITO najpierw do niej pojadę. Trochę się wystraszyłam że to może już

Senior Member
    Ewela35

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-31 zobacz kalendarz
    I kolejna rozpakowana: -)gratuluję Sylwia, napisz potem coś więcej: -)

Senior Member
    Ewela35

O mnie
    Madzia Ty to chyba bijesz rekordy bycia na Ip :-) mam wrażenie że za bardzo się wsłuchujesz w siebie i każdy większy ucisk czy skurcz to dobierasz sobie do głowy że to już; -)

Senior Member
    Ewela35

O mnie
    Oczywiście bez urazy, bo lepiej jechać raz za dużo niż raz za mało;-)

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Na razie nigdzie się nie wybieram, nie mam nawet z kim
    Kurcze, Wam dziewczynom, które rodziły jest łatwiej rozpoznać, które objawy świadczą o tym że coś się zaczyna, a które to fałszywy alarm. Ja nie wiem co mam brać pod uwagę, a czym się nie przejmować, może dlatego panikuję. Napisałam póki co do mojej ginekolog i tyle. Czuję tylko wyraźnie że Mała jest zdecydowanie niżej niż zwykle....

Witam , przepraszam ze sie wtracam,ale moge podzielic sie swoim " doswiadczeniem" u mnie kazdy porod byl wywolywany .. no ale bole miesiaczkowe i parcie na pupe.. jak takie odczucia mialam.to mnie juz na porodowke wysylali .
    Pozdrawiam wszystkich i Gratuluje szczesliwych rozwiazan

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    agucha89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-03-26 zobacz kalendarz
    Anabella gratulacje. Tul swojego Synka i dochodz do siebie I daj znać jak po cc u Ciebie
    SylwiaJ Gratuluję! Jak będziesz miała chwilę to napisz coś więcej o Malenstwie i porodzie

Ja Was podczytuje regularnie, ale nie lubie pisać z telefonu, ale teraz się zmobilizowalam. U nas dzisiaj mija 2 doba od cesarki, a jutro wypuszczają nas do domu.
    Fakt woda z dziubkiem bardzo przydatna i pomocna, bo łatwiej się z niej pije. Po cięciu przez 7 godzin lezalam na sali pooperacyjnej i nie mogłam podnosić głowy ani pić, tam powoli puszczalo znieczulenie. Koło 21 już wstałam i przeszłam na normalną salę plus zrobiłam siku. Wczoraj rano usunęli dren, więc postępy są Najgorsze rzeczywiście obkurczanie macicy. Myślałam, że łatwo będzie porównać który porod lepszy/łatwiejszy/lżejszy, ale raczej się nie da. Wszystko jak zwykle zależy. Ja wolalam drugi poród siłami natury, ale los zdecydował inaczej - Mała była ułożona posladkowo i do tego bardzo nietypowo. Ważne, że jest zdrowa, ja szybko dochodzę do siebie - chociaz nie powiem bolało. Dlatego życzę tym nierozpakowanym jeszcze Majowka najlepszych dla nich porodów

Senior Member
    Kawi

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Madzia jak tam? Pojechałaś?

Na początku GRATULACJE ROZPAKOWANYM MAMUSIOM !!!
    I trzymam kciuki za resztę dziewczyn

Od rana mam Kamila ze soba. Karmie go mm. Zrobil 2 kupki dzisiaj. Jest słodki i dużo śpi i mruczy-doslownie mruczy

Rano dostałam lek na zatrzymanie laktacji po ktorym prawie zemdlalam. Dziewczyna która ze mna jest na sali szybko zareagowala i polozna na czas dobiegla i mnie złapała. Potem 2 kroplowki i jakos doszlam do siebie.
    Jestem tez od 6 na nóżkach. Chodzę jak najwięcej. Niestety wzdyma mi brzuch co dodatkowo wywołuje ból;/
    U nas jest burzowy dzien i czuje jak mnie glowa zaczyna bolec no i Zjadlam dzis zupke! A juz myślałam że umre z glodu!
    Jestesmy na dobrej drodze zeby wyjsc w sobote do domku!

Madzia zrob sobie ktg w szpitalu. Upewnisz sie czy to skurcze czy fałszywy alarm.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów