Strona 407 z 476
Pokaż wyniki od 4,061 do 4,070 z 4755

Majówki 2017

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Anabella gratulacje! Super że już jesteś po Teraz regeneracja i do domku

Jej, ja też już się nie mogę doczekać, jeszcze równo tydzień do CC, ależ ten czas się dłuży im bliżej wszystkiego - bardzo mnie ciekawi jak nasz Bobas wygląda po tej drugiej stronie brzuszka

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Makuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-01 zobacz kalendarz
    Anebella- gratulacje!

Dziękuję kochane za słowa wsparcia. Fizycznie jest ok, szwy trochę ciągną i krwawienie powoli ustaje. Największy problem jest z piersiami- są obolałe i pogryzione do krwi, pomimo, że mały już dobrze chwyta to są pozostałośći po początkach kp. Do dziewczyn które boją się porodu sn- całkiem szczerze ja już zapomniałam o bólu. Najgorsze były skurcze po oksytocynie podczas których mówiłam, że to moje pierwsze i ostatnie dziecko. Ale szczerze to wolalabym przeżyć poród drugi raz niż te pierwsze dni w szpitalu. Zmienilam nastawienie, bo stwierdziłam że płacz nic nie da, a dzieckiek trzeba się zająć. Pojawiło się wtedy więcej pokarmu i uczuć. Mój D od chwili zobaczenia małego zakochał się po uszy, ja dochodzę do tego etapu. Wiem jedno- zrobię dla tego malucha wszystko

Do Dziewczyn cesarkowych - weźcie sobie butelki z dziubkiem albo słomkę. Bo pozniej nie mozna glowy podnosic a pic sie chce jak diabli. I jest niewygodnie.

Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Anabella - teraz to tylko życzyć Ci szybkiego dojścia do siebie po cc
    Makuszka - pocieszające z tym zapominaniem bólu porodowego trzymam kciuki za karmienie i bolące piersi myślę że 3/4 z nas będą się z tym prędzej czy później zmagać.

Zmusiłam dzisiaj małżona żeby umył ostatnie okna i wyszorował piekarnik, ja wysprzątałam łazienkę od sufitu po podłogi. Komoda dla bobasa przeniesiona do naszej sypialni. Nauczyliśmy się montować fotelik w aucie.
    Moja lista rzeczy do zrobienia przed porodem szybko się kurczy

U mnie w dalszym ciągu brak oznak zbliżającego się porodu. Od jakiś dwóch tygodni tylko wypróżnianie luźne 2x dziennie ale oprócz tego cisza.
    A wy dziewczyny czujecie się już mniej/bardziej gotowe ?

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny!
    Co tam u Was? Nie pojawił się jakiś mały dzieciaczek w ciągu nocy?

Anabella jak tam, dochodzisz jakoś do siebie?

Moja noc bardzo kiepska, straszne wzdęcia, co się ruszyłam to ból brzucha niemiłosierny... brr, pół nocy nie spałam.

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    Kawi

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Cześć! Madzia łączę się w bólu. Mnie z kolei nerka bolała i też nie mogłam spać. Coś mi się chyba przyplątało. Idę zaraz się wygrzać w wannie. Nawet odespać rano nie mogłam, bo starszak do szkoły na 8..

Member
    SylwiaJ

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-04 zobacz kalendarz
    Czesc dziewczyny na szybko napisze ze my juz rozpakowane

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    A ja jestem zla jak osa, nie wiedziałam że mam taki pojemny pęcherz i mogę wstawac w nocy do łazienki co 40 min przez cala noc! Jestem strasznie niewyspana, a dziś miałam w planach porobic rozne rzeczy - z takim nastawieniem daleko nie zajde :/

Senior Member
    Kawi

O mnie
    Gratulacje Sylwia!! Jak będziesz miała chwilkę, napisz coś więcej.
    Anabella dzięki za Info. Słomka się pakuje

Senior Member
    Kawi

O mnie
    Kamowata ja dzisiaj też rekord pobiłam. 4 razy na dół po schodach biegałam do toalety. Jakiś koszmar. Mała w brzuchu odsypia noc, bo też się ruszała, jak ja nie spałam.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów