Strona 406 z 476
Pokaż wyniki od 4,051 do 4,060 z 4755

Majówki 2017

Witam wszystkie Panie! Wiem, że nikt nie lubi takich postów. Możliwe, że mało kto je w ogóle czyta. Jednak zwracam się do Was z ogromną prośbą. Jestem studentką III-roku dietetyki i właśnie jestem na etapie pisania pracy licencjackiej, której tematem jest sprawdzenie wiedzy dotyczącej wpływu jodu na organizm człowieka oraz znajomości produktów obecnych na rynku polskim suplementowanych w jod. Chciałabym, żebyście pomogły mi, wypełniając ankietę skierowaną do Pań w ciąży. Wiem, że grupa została utworzona w innych celach, ale liczę na wyrozumiałość i chęć pomocy. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego przyszłym mamom !

https://www.survio.com/survey/d/A5A8C9I3K1K8A9W9K

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    Agucha gratulacje! Czyli zaczęły się skurcze? I jak się czujesz?

kaaamiii o losie.... Oni wiedzieli, że już jesteś w blisko terminu? Niefajne zachowanie!

Antosia chciałabym żeby i mój dzieć tak reagował na młodszego. Cieszę się, że wszystko w porządku

Makuszka faktycznie nikt nie chce usłyszeć czegoś takiego. Dobrze, że to nic poważnego. A Ty lepiej się już czujesz czy baby blues trzyma?

Anabella powodzenia!

Koteł jeszcze ja liczę a sn

Kurcze u mnie strasznie dużo wydzieliny takiej wodnistej z elementami żółtego Czuję jakby mi normalnie wyciekało, ale sprawdzałam, to nie wody. Boję się, że się jakiejś infekcji nabawiłam. Niby nic nie piecze, ale pęcherz mnie bolał wczoraj. U lekarza już nie mam wizyty. Zrobić mocz czy panikuję?

Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Madzia jak ja leżałam teraz w szpitalu to miałam na sali dziewczynę, która miała dosłownie kilka dni do terminu, a tak się w szpitalu przeziębiła, że miała prawie 40 st gorączki, katar, kaszel, wszystko na raz. Jak już w nocy udało jej się zasnąć i zaczęła chrapać, to miałam wrażenie, że szyby drżą :-D Ale żal mi jej było, nic się nie odzywałam.
    U mnie poza tym, że częściej do kibelka chodzę cisza, żadnych objawów. Brzuch wysoko, czasem twardnieje w ciągu dnia, ale tylko na chwilę i puszcza. Mam czasem wrażenie, że będę całe życie z takim brzuchem chodziła ;-)

Makuszka fajnie, że się odezwałas. Pierwsze dni mogą być trudne , bądź dla siebie bardziej wyrozumiała. Potrzeba trochę czasu, żebyśmy odnalazły się w nowej roli. Dla swojego maleństwa będziesz najlepszą mamą na świecie! Co do krwiaka, czytałam, że czasem się dzieciom robią, ale się wchłaniają. Będzie dobrze! A fizycznie jak się czujesz? Ściskam Cię mocno.

Kotel ja rodzę sn. Nie jesteś sama :-)

Anabella kciuki! Daj znać, jak będziesz po.

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Gosia, serdeczne gratulacje! Sama bardzo bym chciala taki ekspresowy porod, a z drugiej strony chce jak najdlużej siedziec w domu i jechac na porodowke już z porządnym rozwarciem o ile wody mi wczesniej nie odejda... Po takich historiach nie wiem czy to dobry pomysl, bo moze nie zdążę :P

Kaaamiii, goscie w wolne uprzedzający o tym 20 min przed wizyta? Masakra! Podziwiam Cię, że to przetrwałas. Jednak mogliby się zapowiedziec...

Makuszka, kochana, ja też się boje że będę miała podobną sytuację, bo miłoscią do swojego brzucha jeszcze ciągle nie pałam. Wyczekuje dziecka, ktore tam jest ale to do mnie chyba nie do końca dochodzi, mam wrażenie,że doskonale Cię rozumiem! Ważne,że z każdą chwilą jest Wam coraz lepiej i sytuacja się poprawia, mocno mocno trzymam za Was kciuki żeby bylo jeszcze lepiej

Anabella, zapewne już tulisz swojego Kamila i pozwole sobie złożyc gratulacje zanim wstawisz post ze szczegolami

Koteł, ja mam miec SN, ale się zaczęlam strasznie bac :P

Ewcia_N, zrob sobie ten mocz dla świętego spokoju żeby zobaczyc czy nie ma nim leukocytow, a jak cos to do lekarza

U nas zostala podjeta już prawdopodobnie ostateczna decyzja co do imienia i ma być Filip - Madzia mozesz wpisac do tabelki. Chcialam bardzo miec Wiktora, ale coz :P
    Dziś jest jakis taki bardziej spokojny, chciałabym by to oznaczalo,że zbiera sily do porodu, ale mogę się łudzić i tylko wyczekiwać

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Ja mam tak, że dzień spokoju z brzuchem, a na drugi dzień twardnieje często - wczoraj tak miałam. Dziś przy siku, kiedy się podcierałam zobaczyłam maleńki kawałek, jakby podbarwionego na różowo śluzu? Chociaż nie jestem pewna na sto procent, będę obserwować i zobaczymy, na wkładce była tylko luteina. Póki co żadne skurcze i żadne twardnienia nie dokuczają, leżę sobie i odpoczywam, w nadziei by dotrwać do wtorku No i też częściej biegam siku, zwłaszcza kiedy dużo pije, najczęściej przed snem

Powitałam dziś Kamila o 12:45. 3480 waga i 53 cm. Podobny do mnie
    Dużo stresu mimo ze juz przez to przechodzilam.
    Dochodze do siebie i na razie kamila tylko widzialam po porodzie. Ma duzooooo czarnych włosków
    Macica mi sie obkurcza i to okrutnie boli...ale musze to przeżyć!
    Trzymam teraz kciuki za Was dziewczyny

Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Anabella gratulacje!!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-28 zobacz kalendarz
    Annabella, wielkie gratulacje!!!!!!

Senior Member
    Kawi

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Anabella ale super, że już po! Gratuluję i zazdroszczę! Trzymam kciuki, żeby ból szybko minął. Dziewczyny już coraz mniej nas w dwupaku, a miesiąc dopiero się rozpoczął

Senior Member
    Ewela35

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-31 zobacz kalendarz
    Anabella gratuluję:-)! Teraz szybkiego powrotu do siebie i krainy mlekiem płynącej; -)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów