Strona 405 z 476
Pokaż wyniki od 4,041 do 4,050 z 4757

Majówki 2017

Skurcze powyzej 120...w miare regularne. Szyjka sie skraca, rozwarcie na opuszek. Po obchodzie zapadnie decyzja co ze mna zrobią.

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Makuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-01 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny. Mam czas Was podczytywać tylko przy nocnym karmieniu. U nas już lepiej. Pierwsze dnivpo porodzie bardzo ciężkie były dla nas. Okazało się, że Mały ma na głowie krwiaka jako uraz poporodowy- po oksytocynie akcja się tak rozkręciła, że nie miał czasu się dobrze obkręcić i źle wszedł w kanał rodny. Oczywiście jak uslyszelismy- krwiak w/na głowie to świat nam się zawalił ale puścili nas do domu w piątek i mówią że w przeciągu miesiąca wszystko powinno sie wchłonąć. Nie miałam pokarmu przez pierwsze dni- dokarmiali go strzykawką i na siłę dostawiali do piersi. Mleko się pojawiło ale maly jest leniwy i walczy zawsze przy karmieniu bo niechce mu się zacząć ssać. Ja w szpitalu prawie cały czas plakalam- wszystkiego było za dużo- same problemy, miałam do soebie pretensje, że jeszcze niepokochalam mojego tak wyczekiwanego synka. W domu też było ciężko- klasyczny baby blues. Na szczescie moja mama mieszka nad nami i była prawie całe dnie z nami. Uczymy się siebie powoli, miłość się pojawiła i dzisiaj mamy pierwszy dzień tylko we 2 bo tatuś już do pracy wrócił.
    Gratulacje dla wszystkich rozpakowanycj mamusiek i powodzenia dla tych nierozpakowanych! Dużo cierpliwości i zdrowia dla nas dziewczyny!

Junior Member
    LiKo

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-09 zobacz kalendarz
    Cześć,
    Gratulacje dla wszystkich rozpakowanych mam 
    Z tymi nierozpakowanymi łączę się w bólu i narzekaniu na końcówkę ciąży
    Mam wszystkie objawy zbliżającego się porodu od 4-5 dni czuje się jak tykająca bomba :/
    Brzuch się opuścił, czop odszedł, skurcze przepowiadające i twardnienie brzucha były teraz ucichły, ból pleców, mocne skurcze ud nie da się chodzić, oczyszczanie - i nic się nie dzieje jestem tak zmęczona, że chyba już nie mam sił na poród
    Anabella trzymam kciuki

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Anabella coś mi się wydaje, że w przeciągu najbliższych godzin, będziesz miała swojego syneczka przy sobie - daj znać co po obchodzie.

Makuszka myślę, że musi minąć troszkę czasu zanim oswoimy się z nową sytuacją, do tego dochodzi huśtawka hormonalna. Dobrze że masz mamę blisko siebie i możesz liczyć na jej pomoc

U mnie w miarę spokojnie, czekam jak na szpilkach na przyszły wtorek i jednocześnie staram się nie przemęczać, żeby niczego nie pobudzić a czas dłuży się niemiłosiernie, nie wiem już co mam robić przez cały dzień. Dobrze że mam jeszcze luteinę, bo bym chyba zwariowała

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Kochane ide na cc

O mnie
    Anabella gratulacje! Czekamy na wieści

Senior Member
    Kawi

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny! Gratuluję wszystkim rozpakowanym. Anabella mocno trzymam kciuki!! Makuszka z czasem wszystko się unormuje. Myślę, że każda mama po porodzie ma chwilę słabości. Ja też jednej nocy w szpitalu płakałam razem z synem. A takie krwiaki się wchłaniają.
    U mnie jeszcze 16 dni do cc....

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Ewela35

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-31 zobacz kalendarz
    Agucha moje gratulacje! :-)
    Anabella trzymam mocno kciuki!

Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    agucha gratulacje
    Makuszka myślę że chwile słabości są normalne dobrze że się nie poddajesz tylko walczysz
    Anabella trzymam kciuki za szybkie cc! Już niedługo zobaczysz swojego synka super

Madzia - ty masz cesarkę we wtorek ? z tego wszystkiego już mi wyleciało z głowy

Czy ktoś w ogóle tu rodzi naturalnie oprócz mnie :P ?

O mnie
    We wtorek idę do szpitala, bo tam przyjmują dzień przed, także samo CC będę mieć w środę albo w czwartek za tydzień
    Czasie, biegnij szybciej - choć pewnie jeszcze będę wracać do tych chwil i mówić, żeby się odwrócił

Wydaje mi się że sporo dziewczyn jest do SN

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów