Strona 402 z 476
Pokaż wyniki od 4,011 do 4,020 z 4755

Majówki 2017

Madzia ja Cie podziwiam że dałaś rade w szpitalu wysiedziec....jestem tu 2 godziny i juz mam dość i chce do domu!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Ewela35

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-31 zobacz kalendarz
    Anabella czyli fałszywy alarm? Czekamy na kolejne majowkowe dzieciaczki: -)
    Dziewczyny a powiedzcie mi bo ja nie tyle że się boję dochodzenia do siebie po cc tylko samego zabiegu! Jak sobie wyobrażam że mnie kroją i grzebią w brzuchu to już mi słabo boję się że będę to czuć i pewnie zemdleje...tylko ja mam takie obawy?

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Anabella trafiłam akurat na fajne babeczki i było wesoło, nie nudziłam się

Widzisz, ja miałam podobnie, z tym że miałam może z jeden skurcz w okolicach 100, reszta w okolicach 40-60 i to nieregularne. Poza tym też szyjka zamknięta, nie skraca się i Młoda wysoko, chociaż wydawało mi się że jest nisko, ale wciąż nie wstawia się w kanał. Czuję ją nisko dlatego że głowa jest duża i jak się rusza to główką się obija

Ewela z tego co widziałam to dziewczyny po CC dość szybko się zbierały, oczywiście przy środkach przeciwbólowych ale jednak i nic nie czuły na pewno generalnie lepsze jest znieczulenie miejscowe niż ogólne, bo szybciej dochodzi się do siebie. Nie taki diabeł straszny

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Ja miałam kilka skurczy powyzej 100... A na drugim ktg do 50....
    Szczerze...to chce do domu!
    Moze jak sie wycisze i uspokoje to wrócą skurcze...

Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Anabella daj znać jak się sytuacja rozwinie.
    Madzia może spróbuj sposobu z kiwi? Na razie na każdego działał :-)
    A samo czyszczenie to z tego co mówiła położna na szkole rodzenia to nie koniecznie jest biegunka. Często po prostu jest częściej potrzeba wypróżnienia i że tak to określe, łatwiej idzie ;-)

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Ja tak miałam jak wyszłam ze szpitala, w szpitalu przez prawie tydzień nic (chyba psychiczna blokada ) a potem 2-3 dni pod rząd byłam codziennie, a teraz znowu prawie tydzień korek
    U mnie lepiej szło jak jadłam jogurty, ale ze względu na wzdęcia musiałam przestać no i teraz chyba znowu muszę zacząć.

Anabella, a badał Cię lekarz na fotelu czy położna? Mnie jak ostatnio zbadała położna to myślałam że skonam, chyba użyła do tego całej swojej siły...

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Gosia, Justinne, gratulacje!
    U nas ostatnio tez spokoj. Chyba lepiej, przynajmniej moja mama do nas zdazy przyjechac i nie bede musiala sie martwic co z cora zrobic na czas porodu.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar Antosia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-02-21 zobacz kalendarz
    Hej ja malo czasu mam na pisanie walcze zz laktacja i pokarmem bo narazie mam tak malo ze musze mala co karmienie dokarmiac butla :/
    Ewcia Antek zareagowal dobrze nawet nie jest zazdrosny tylko czasem zeby uwage na siebie zwrocic krzyczy i glosniej sie zachowuje dobrze ze maz ma urlop to sie nim zajmuje.

Member Awatar Antosia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-02-21 zobacz kalendarz
    I gratulacje swiezo upieczonym mamusia !

Akurat badala mnie lekarka. Bardzoooo miła
    Chodze po korytarzu i czuje moje cudne skurcze! TrosKe nogi sie pode mna uginaja. Jakbym nic nie jadla przez tydzien.
    Duzy spokoj w moim szpitalu. 4 przyjecia na sale przedporodowa. 3 porody i pustkiiii......

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów