Strona 398 z 476
Pokaż wyniki od 3,971 do 3,980 z 4757

Majówki 2017

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Dziewczyny to jest jakaś masakra, rozbolał mnie ząb tak, że masakra, muszę dzwonić na pogotowie stomatologiczne, bo nie wyrobię... co jeszcze na mnie spadnie na tej końcówce ???

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Ewela35

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-31 zobacz kalendarz
    Agucha jutro wszystkie trzymamy kciuki! Ja dziś po wizycie,myślałam że już ustalimy termin cesarki,ale jeszcze kolejna wizyta 17 maja A cesarka pewnie dopiero po 22Maja,jeszcze tyle czasu zostało...niby szyjka się skraca ale kanał zamknięty,więc ja tu pewnie ostatnia będę: -D

Senior Member
    Ewela35

O mnie
    Madzia eh nie ma to jak ból zęba,współczuję:-( ja tak na prawdę całą ciążę unikalam dentysty bo mam zęba do wyrwania A boję się tago jak ognia ale wiem że i tak mnie to nie minie: -(

Member
    SylwiaJ

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-04 zobacz kalendarz
    Ciężkie te końcówki ciąży co dziewczyny......jak nie urok to sraczka....u mnie też znów katar i kaszel dziś doszedł

Byłam dziś na ktg.....jak to położna stwierdziła ,,nie ma zastrzeżeń " , także czekamy- za tydzień wizyta u gina i następne ktg, pomierzyła mi też brzuchol i podała orientacyjną wagę dziecka 3600 .....toć to szok a gdzie jeszcze do 15 maja

Uch jak ząb boli to koszmar straszny!!!
    Pierogów nie zrobiłam ale za to okna wymyte. Kurze na szafach,szafkach, w szafach i szafkach po wycierane. Łazienka aż błyszczy! Kuchnia była przez chwilę ok....ale po obiedzie koszmar

Senior Member
    Ewela35

O mnie
    Za to moje dziecie takie niewielkie dziś 2680: -(

Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_20170501-182732.jpg
Wyświetleń:	108
Rozmiar:	19.8 KB
ID:	100826
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_20170501-182812.jpg
Wyświetleń:	90
Rozmiar:	12.0 KB
ID:	100827
    Pokoik Zosienki my jutro mamy się wstawić w szpitalu ale podejrzewam że zrobią ktg i wyślą do domu. Ja miałam okropna noc. Cała przechodziłam.. obudziłam się zmierzla.. Mała dzisiaj jakaś spokojniejsza.. chyba odsypia noc.. czuję ruchy ale nie takie intensywne jak zawsze...
    Mój M dzisiaj stwierdził że nie da ze mną wytrzymać i wziął mnie na spacer. 3h chodzenia po lesie... teraz mnie brzuch ciągnie, plecy bolą więc leżę w wannie

Madzia ja do tej pory chodziłam spać o 2... ale wczoraj się nie sprawdziło... biedna... współczuję z zebem się jeszcze męczyć...

Justinne Anabella i kto tam miał skurcze (średnio ogarniam wszystkie wiadomosci co i komu się dzieje) Powodzenia dziewczynki. Dajcie znać czy coś się ruszyło. Spokojnego wieczoru

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Mam nadzieję że moja Zosie jutro zmierza... bo 10.04 miała 3kg... aż strach pomyśleć ile może już ważyć...

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Misia kącik prześliczny ech, jeszcze troszkę i Zosia będzie z Wami, u Ciebie to już wszystkiego można się spodziewać w każdej chwili Moja Martuśka też dziś spokojniejsza, rusza się, o to się nie martwię, ale tak jak i u Ciebie, mniej intensywnie niż zawsze. No cóż, mama nie wyspana to i dzidziuś odsypia Moja córa już przystopowała z wagą, przybrała niecałe 100 gram, waży około 3200, no może do porodu jeszcze z 200 przybierze, ale więcej już chyba nie, a też się bałam że będzie klocek

Byłam na tym pogotowiu dentystycznym, ale mam wrażenie że leczenia ciężarnej, jeszcze zaraz przed rozwiązaniem, nikt nie chce się podjąć za bardzo, wezmę apap na noc, opłukam szałwią i rumiankiem i muszę przetrwać te plagi egipsko-ciążowe jeszcze przez tydzień

Anabella może to przypływ energii przed porodem? ja się czuję jak zombie, nie śpiąc kolejną noc z rzędu, jestem wykończona i przez to mam zszarpane nerwy, a jeszcze trzeba by torbę dopakować

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, nie fiksujcie sie na tych pomarach maluszkow z usg, bo granica bledu jest +/- 500 gram.

Ja w zeszlym tyg juz myslalam, ze rodze, a teraz jakos sie uspokoilo wszystko.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów