Strona 395 z 476
Pokaż wyniki od 3,941 do 3,950 z 4755

Majówki 2017

Madzia moze gorąca kąpiel Ci pomoże na ten ból?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Wzięłam ciepły prysznic, troszkę ulgi przyniósł, ciepłej kąpieli się trochę boję żeby nie wywołać wilka z lasu, wolę doczekać do 9 na początku myślałam że to skurcze, ale to ból stały, który nie przechodzi, a nasila się przy wstawaniu, chodzeniu, schylaniu itp... koszmarny :'(
    Ja gdyby nie ta moja luteina, to pewnie mogłabym się szykować szybciej, chyba to ona mnie jeszcze trzyma w kupie i mam ją brać do końca
    I tak już siedzę jak na szpilkach i odliczam każdy mijający dzień, a im bliżej tym bardziej mi się to wszystko dłuży

Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    A ja Wam powiem że mój "problem" polega na tym że moje dolegliwości przeszły... jeszcze 2 tygodnie temu wydawalo mi sie ze ani dnia wiecej w ciazy nie wytrzymam... wszystko mnie bolalo... a teraz nic mnie nie boli (poza brzuchem ktory ciagnie strasznie w dol i kluciu w pochwie) ale czuje się rewelacyjnie. Kładę się spać po 2 wstaje po 7, 3 razy siku w nocy ale budzę się wyspana... i tak funkcjonuje... przez to że tak się dobrze czuje wydaje mi się że nigdy nie urodze. Dzisiaj od rana spina mi się brzuch ale to może dlatego że remontowalismy Zośki pokoik. Cudownie nam wyszedł. M sam stwierdził że jest śliczny i Mała może już wychodzić bo teraz się zrobił taki uroczy, dziecięcy do mojego spinania od popołudnia dołączyła biegunka. Może się oczyszczam ale jestem świetnym przykładem najdłuższego rozkrecania porodu na świecie... od świąt mnie zbiera i nie umie zebrać porządnie. Teraz leżę w wannie, czas na relaks po pracowitym dniu.
    Spokojnej nocy! Żebyście się wyspaly bo później od razu lepiej się człowiek czuje. Buziaki i wytrwałości

Aaa. Mnie czkawka dzidziola tez doprowadza do szalu.. teraz ma zdecydowanie rzadziej ale bywało że miała tak jak Wasze dzidźki parę razy na dzień po pół godziny... teraz ma najczęściej w nocy jak zamierzam zasnąć... wrrr...

Ja też po ciepłej kąpieli. Oczy mnie pieką i same się zamykają. Glowa pulsuje boleśnie, brak pełnego snu źle na mnie wpływa... No Ale nogi już dokuczają wiec i tak nici ze spania ;(

Misia- wicie gniazdka,przyplyw energii , oczyszczanie organizmu-za kilka dni już bedziesz rozpakowana a może i za kilka godzin

Junior Member
    LiKo

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ewela35 Zobacz posta
    Liko ale odszedł z krwią? No to czekamy na jakieś miłe wieści.:-)
    Tak czerwony a później bardziej brązowy

Cytat Zamieszczone przez Anabella Zobacz posta
    Liko na pewno jesteśmy bliżej niż dalej i tylko to trzyma mnie przy w miarę zdrowych zmysłach.
    Czuje, że jeszcze kilka dni maksymalnie , ale wolałabym po majówce ciekawe jak będzie z personelem w długi weekend...

O mnie
    A ja nie śpię... wiedziałam że drzemka w dzień to kiepski pomysł Ktoś jeszcze nie śpi ze mną?

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Misia, wczoraj wlasnie czytalam, ze przed porodem moze byc nagly przyplyw energii. Trzymam kciuki, by to bylo to. A czytalam dlatego, ze ja wczoraj wieczorem moglabym gory przenosic. Pierwszy raz od X czas nic mnie nie bolalo, moglam sie schylac, podnosic rzeczy z podlogi, chodzic szybko i za pewne tanczyc, jakbym chciala. Poprasowalam mezowi wszystkie koszule od tego. A dzisiaj od rana znowu d.... Zaczynam kroic warzywa w kuchni i dostaje od tego zadyszki, hehe.

Ze spaniem nie jest u mnie zle, raz lub dwa razy wstaje na siku, ale niestety pobudka obowiazkowa o 6:30 nawet w weekend, bo cora dluzej nie spi. Mala napiera na szyjke i chyba uciska jakis nerw w prawej nodze, bo az czasami jekne z bolu, taki mnie prad przechodzi. Moja mama do nas przyjezdza 8 maja, ale chyba nie miala bym nic przeciwko rozpakowac sie wczesniej.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Witam sie z rana! Pogoda do bani, ale za to....SPAŁAM !!! Od 22:30 do teraz. 2 razy siku tylko i zasypiałam bez problemu
    To będzie cudowna niedziela! :* dużo slonka życzę

O mnie
    U nas pogoda rewelacyjna, aż chce się żyć! Słoneczko świeci, niebo bez chmurek, gdybym tylko lepiej spała byłoby pięknie!
    Oczywiście nękały mnie bóle różnej maści, ale jak zasnęłam to przeszły, muszę się chyba bardziej uspokoić i nie skupiać tak na sobie

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Anabella, agucha89 dzięki za pocieszenie :* Wiem, że wszystkie mamy takie kryzysy. Już i mi trochę lepiej.

Anabella ja mam tak samo jeśli chodzi o oddychanie, mam wrazenie, ze jestem niedotleniona. Próbuję oddychać przeponą, to chociaż na chwilę mam ulgę.

Misia1221 pokażesz tapetę? Albo najlepiej cały pokój :P

Madzia_Q89 my kupujemy Tiny Love ten z daszkiem. Ewentualnie jak się nie sprawdzi to może jakąś huśtawkę niemowlęcą.

U mnie też dziś ciężka noc. Ale przynajmniej teraz pogoda piękna, dobre i to. Miłej niedzieli!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów