Strona 393 z 476
Pokaż wyniki od 3,921 do 3,930 z 4755

Majówki 2017

Ewela35 Ja tak mam z lewą strona. W ogóle nie moge na niej spac. Problem z drętwieniem reki i brzuch identycznie reaguje jak Twoj. Jakby mi ktoś do środka nóż włożył i kroił mnie przy przewracaniu!
    A teraz to mi stopy nie daja spać. pieką jak diabli!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Ewela35

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-31 zobacz kalendarz
    Tej przyjemności jeszcze nie zaznałam: -D tych piekących stóp..ale strasznie mnie irytuje czkawka dziecka, ma ją strasznie często jakieś 5,6 razy na dobę. Miała pół godziny temu i teraz znów,czy to aby nie jest niepokojące?

O rany! jak mnie tez czkawka wnerwia! Kamil ma podobnie do 5 razy na dobe. Cos tylko zjem i On już czka. I toooo tak dlugoooo trwa! Nie lubię tego.

Usunęłam po 12:30 obudzil mnie pol godz. Temu silny ból miesiaczkowy! Kamil jakby reke przez pochwe wyciaga takie durne uczucie mam w kroczu.
    Kot nie odstepuje mnie ani na kroczek... Wygrzewa mi plecy i brzuch na zmianę ( bo sie krece szukajac ukojenia w bólu)

Ha! I czkawki dostał !! Tak na złość.....

Dzień doberek!
    Noc koszmarna. Poranek jeszcze gorszy! Jak juz po 5 Usunęłam to o 6:30 sasiedzi zaczeli odkurzanie!!! Potem Obudził sie mój M i zaczął tłuc... Wiec nie bylo mowy już o spaniu jestem obolała, zmeczona i bardzo nerwowa i nadal czuję takie parcie w kroczu ...

Member Awatar Justinne
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-20 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny!
    Jejjjjju łączę się z Wami w bólu Wczoraj już leżałam z bezsilności i płakałam... Żołądek mnie bolał jak nigdy, nogi i ręce drętwieją, kręci mi się w głowie, zgaga pali niemiłosiernie, brzuch ciągnie dołem i stawia się... W żadnej pozycji nie jest dobrze, nie mogę oddychać

Mam dość !!!!

Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    To i ja dzisiaj dołącze do koła narzekań
    Noc fatalna , pół przewierciłam się z boku na bok. Brzuch faktycznie jakoś coś tak ciąży przy przekręcaniu.
    Jak już zasnęłam to miałam nieprzyjemne sny i ostatecznie jestem dzisiaj diabelnie niewyspana.
    A do tego małżon śpi w najlepsze obojętny na wszystko ... grrrrrr.

Anabella jeden z moich kotów też lubi leżeć na brzuszku przychodzi i ugniata a później się układa. Jak młody go podszturchuje to ma to w poważaniu. .
    Kochane są te mruczki.
    Dzisiaj przez tą noc jakoś średnio mi się chce cokolwiek, ale w końcu widzę słońce i jakoś tak odrazu dzień lepszy. Jeszcze dzisiaj umówiłam się z przyjaciółką ( ostatni raz widziałyśmy się w marcu), więc myśl o ploteczkach i jakimś takim zwyczajnym czasie też poprawia mi humor

Czy Was też doprowadza do szału pytanie kiedy rodzisz ?. Ja odpowiadam ,,nie wiem" , no bo skąd mam wiedzieć kiedy się zacznie :P
    Zapowiada się że prędzej urodzimy w terminie lub po bo mały jeszcze dość wysoko i żadnych bóli nie mam. Tylko piersi ciężkie i sutki swędzą i skóra z nich schodzi. Czy ktoś jeszcze tak ma? ( smaruje dwa razy dziennie balsamem, rozstępów brak).

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mnie wkurza litość i współczucie w głosie i oczach na moj widok. I te pytania sa tak irytujace!
    Kocham mój brzuszek! (Meczy mnie tylko wieczorem,to wtedy chcialabym juz urodzic)

Czy któraś z mamuś miala uczucie rozpychania w pochwie? Jakby pileczka była w wejściu...
    Jeszcze 3 tyg do terminu z OM. Więc to raczej nie oznaki porodu...a moze jednak?

Justinne doskonale Cie rozumiem z tym oddychaniem. Niby nabieram powietrza ale ono nigdzie nie dociera i mam takie uczucie niedotlenienia...
    I ja nie mam słońca tylko deszcz ;(

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Czyżby jakaś fatalna noc? Ja też ledwo żyję, zasnęłam koło 1... boli mnie wszystko, a szczególnie kręgosłup lędźwiowy i nogi + miednica. Mała też chyba niewyspana, bo mniej ruchliwa jakaś.

U mnie nadszedł moment frustracji, wkurza mnie wszystko, z jednej strony odliczam każdy dzień w oczekiwaniu na CC, z drugiej chcę żeby dzieć mój siedział tyle ile należy. Wkurza mnie że jestem taka niepełnosprawna, że niewiele mogę zrobić, a mój m jak sprząta to patrzeć nie mogę, ale już się nic nie odzywam, dobrze że w ogóle to robi.
    Justinne odpowiem śpiewająco: "mam tak samo jak Ty", dziś się poryczałam, nie daję już rady. Niby tylko 10 dni, a ciągną się dłużej niż cała ciąża do tej pory.

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    Ewela35

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-31 zobacz kalendarz
    Rany dziewczyny jak my nazekamy: -D ja jak usnelam koło 1 to potem już tylko na siku wstawalam.Anabella ja też nie raz czuje takie straszne rozpieranie jakby dziecko juz miało wyskoczyć ale nic się nie dzieje oprócz tego ze praktycznie kroku nie mogę wtedy zrobić. Mnie jak pytają kiedy rodze to są zdziwieni że to już nie długo.kobietki miłego dnia i uśmiechu pomimo pogody niewyspania itp.:-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów