Strona 390 z 476
Pokaż wyniki od 3,891 do 3,900 z 4755

Majówki 2017

Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Antosia89, Makuszka gratuluję! Dajcie znać co u Was, jak będziecie mieć chwilkę.

U mnie spadek formy i podły nastrój od kilku dni, jestem już zmęczona i obolała. Mało rozmowna się zrobiłam Na dodatek ta cholerna pogoda Na szczęście na wczorajszej wizycie wszystko ok, córcia ma między 3000 a 3100g, gin sprawdził małej przepływy, wszystko pięknie wygląda. Ilość wód spadła, ale jeszcze jest w normie. U mnie 12 kilo na plusie, szyjka się skraca, ale nadal zamknięta. Następna wizyta 17 maja, jakbym do tego czasu nie urodziła. A jakbym się nie rozpakowała do 19 maja to mam się stawić w szpitalu na wywołanie.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Kawi

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny. Pogoda nie nastraja, przynajmniej u nas i na sentymenty sie zebrało. Dzisiaj rano zaparkowałam przed witryną sklepową z super eleganckimi rzeczami i zatęskniłam za normalnymi zakupami. Chcę już wreszcie wejść do sklepu i ubrać się jak człowiek, a nie tylko wyciągnięte bluzki i jedna spódnica, bo spodnie mnie już przy siedzeniu cisną
    Ale co tam, od dzisiaj to już tylko 3 tygodnie.....

Ruda to już tylko 2 tygodnie damy radę! Musimy!

U mnie pokazało sie Słonko ale na chwilkę. Wystarczylo żeby doładować baterie mam dziś sporo energii i zamierzam ją wykorzystać na ... sprzatanie :/ taki los matki polki!
    Kamil od rana gimnastykę uprawia. Pobudka kopniakami po żebrach i wątrobie. A teraz -pupa tu, pupa tam... Co mi zrobisz jak mnie złapiesz

Miłego dnia życzę!

Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Witam się w paskudna pogodę.
    Ja znalazłam sposób na sen. Kładę się spać po 2. Wcześniej nawet nie probuje. Moja Mała od 22 do 2 wydziwia takie cuda że nie raz wydaje mi się że wyjdzie przez pępek... czyste szaleństwo. Później zasypiam, 2-3 pobudki na siku i do 7 jakoś leci. Z dnia na dzień się czuję coraz lepiej i wydaje mi się że nigdy nie urodze. A kto by powiedział że z 90% skrócona szyjka i rozwarciem na 3 cm można chodzić już 2 tygodnie i nic...

Dobrze ze któraś z was napisała o tym chudnieciu. Mój lekarz nie widzi problemu bo Malutka rosnie ale mnie to trochę zmartwilo. Przytyłam 12 kg a przez ostatni tydzień prawie 1kg spadł.. wiec jestem lekko ponad 11 na +

Zosia prezentu tatusiowi nie zrobiła.. wiec do majówki musi siedzieć bo w środę znalazłam cudna tapetę i w sobotę będziemy remontować dopiero co zrobiony pokój. I oczywiście przemeblowanie Moj M chce mnie zabić. ale moze corci się coś nie podoba i trzeba znaleźć sposób żeby ją "wywabic" i czekamy na słonko

Trzymajcie się dziewczyny! To już ostatnia prosta

Senior Member
    agucha89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-03-26 zobacz kalendarz
    Ania_88Koniecznie daj znać jak tam po wczorajszej wizycie? Syn się odwrócił główką do dołu? Jestem ciekawa, bo mamy bardzo podobną sytuację (z tym, że ja mam wcześniejszy termin porodu o prawie 2 tygodnie)

Ewcia_N, HimciaWiem, że w niektórych krajach i szpitalach obracają dziecko w brzuchu, ale mój ginekolog i ja chyba też jakoś nie jestem do tego przekonana. Z drugiej strony poczytałam trochę i wiem, że czasami każą rodzić naturalnie dziecko ułożone pośladkowo - tego też sobie nie wyobrażam i na bank nie wyrażę zgody - wolę już wtedy cc.

Ruda1988 Super, że wszystkie wieści z wizyty bardzo dobre. Ta końcówka ciąży ciężka, bo każda już zmęczona no i wydaje mi się, że już ciężko się doczekać aż dzieci nasze będą z Nami po drugiej stronie. Życzę żeby przed porodem powrócił jeszcze dobry humor

Karo90Też mi sie marzył kiedyś poród w wodzie, ale że miałam wywoływany to nawet nie było o czym dyskutować

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    U mnie pogoda okropna, leje od samego rana, w nocy kręciłam się i wierciłam a to wstawałam na siku eh... wszystko już mnie boli, brzuch ciągnie do dołu, jeszcze trochę ponad tydzień i nasza Mała będzie z nami, mam nadzieję że dosiedzi Czas by wstawać, ale strasznie mi się nie chce

Zastanawiam się nad leżaczkiem-bujaczkiem. Kupowałyście już? Mam dylemat między Tiny Love a Bright Startas, oczywiście używane, bo ceny nowych są powalające

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Ja sie w koncu musze zabrac za zamowienie łóżeczka
    Leżaczka nie kupuję bo nie mam miejsca na tyle gadżetów.
    Wczoraj mi się lekko brzuszek spinał, teraz delikatny ból miesiaczkowy pojawił...może skurcze wracają oby oby oby!!! Wtedy na weekend 6-7 poszlabym już rodzić wystarczą mi lekkie skurcze!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-28 zobacz kalendarz
    I ja się witam w ten pochmurny dzień, już kolejny zresztą, choć wczoraj mieliśmy przebłyski słońca, które wykorzystaliśmy na spacer z còrcią
    Ja z kolei na problemy ze snem nie mam co narzekać, chociaż tyle.....przylożę głowę do poduszki i mnie nie ma, przy czym nie kładę się przed 23, wstaje ok 6 (oczywiście pobudki są, córka czasem mnie budzi bo jej się pić chcę, albo ja chcę do toalety; ale załatwię co mam załatwić i zasypiam momentalnie), a i w dzień jedna drzemka obowiazkowo
    Nie wiem czy to nospa, czy fakt, że się trochę uspokoiłam i odpoczywam więcej (choć już mam dość :/ ) ale skurcze są zdecydowanie rzadziej i krótsze, więc może jeszcze trochę posiedzenia w dwupaku; oby do wizyty 09.05 , mam mieć wtedy pobrany gbs... zresztą, 37 tydzień będzie już skończony więc wezmę się w końcu do roboty i zrobię porządki po swojemu a chwalilam się Wam, że w końcu torby spakowane ?! Uf. ...tak jak ostatnio wzięłam dwie: jedną z rzeczami dla mnie, a drugą (mniejszą dla Hani
    A lezaczek mam, nawet 2, bo jeden mi został po Michasi z Fisher price, taki sobie, ale sporo go używaliśmy, a drugi mąż kupił na olx używany jakiś hybrydowy, co sam kołysze, ale nie pamiętam jakiej firmy, bo czeka jeszcze w piwnicy na wypranie...i tak w pierwszym(ch) miesiącu(ach) nie będzie pewnie używany...

Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-28 zobacz kalendarz
    A co do porodu w wodzie, to też bym chciała....ale w moim szpitalu nie ma takiej możliwości..... :/ Natomiast podobno jest tak, że na samo parcie się wychodzi z wody tradycyjnie na "samolot", przynajmniej tak mi znajoma mówiła, która poród w wodzie bardzo sobie chwaliła...

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Anabella widzisz, Ty byś chciała szybciej a ja bym chyba żeby Mała dosiedziała do terminu przyjęcia na oddział he he

kaaamiii u mnie też skurcze i stawiania są coraz rzadziej na szczęście, magnez, no - spa i odpoczynek robią dużo dobrego

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów