Strona 389 z 476
Pokaż wyniki od 3,881 do 3,890 z 4755

Majówki 2017

Senior Member
    Karo90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2016
    U mnie też dzisiaj paskudna pogoda, leje od rana. Ja też przytyłam już 17 kg, nie objadam się, jem dużo owoców i warzyw, no ale duuużo lezę, więc zazdroszczę Wam tych codziennych aktywności.
    Byłam wczoraj u położnej i obejrzeć porodówkę, ale akurat były 2 porody. My się zdecydujemy wykupić indywidualna opiekę położnej, w sumie to pomysł mojej teściowej, Dziewczyny a decydujecie się na znieczulenie zewnątrzoponowe? Mi położna kazała zrobić morfologię i krzepliwość krwi i przyjść na wszelki wypadek na konsultację anestezjologiczną (bezpłatną) w razie czego moje papiery będą sobie czekać jeżeli bym podczas porodu się zdecydowała na to znieczulenie. W sumie o tym nie myślałam, ale zobaczymy. W każdym razie jeżeli któraś by chciała to polecam zapytać w szpitalu czy nie potrzebujecie tej konsultacji bo podczas porodu anestezjolog może nie wyrazić zgody, lepiej to załatwić wcześniej.
    I jeszcze jedno pytanie do Was Majóweczki, czy któraś z Was będzie rodzić w wodzie? Ja od zawsze chciałam rodzić w wodzie, ale moja lekarka mówi, że dobrze jest siedzieć w niej do pełnego rozwarcia a potem wyjść na fotel, że tak jest większa kontrola nad kroczem i wszystkim i już sama nie wiem. Z kolei ta położna twierdzi, że nie potrzebuje kontroli nad kroczem, bo w wodzie po prostu zazwyczaj nic nie pęka, a ona w tym roku jeszcze nikogo nie nacięła nawet... To mnie trochę uspokoiło, bo strasznie się boję tego nacinania, a ani masować ani ćwiczyć mięśni nie mogę z tym pessarem;/

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    U nas dziś śnieg padał

Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Byłam na ktg i skurcze były na poziomie 60 więc chyba jeszcze sobie poczekam na synka ☺️.

Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Życzę dziewczyny, żeby maluchy się poobracały główkami w dół. Sorki ale tel ucina posty.

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Czesc dziewczyny,

my mialysmy wczoraj wizyte. Dziecko ok 2,700, szyjka skrocona o 50% i rozwarcie na 1-2cm. Mala napiera na szyjke, wiec w sumie moze sie zaczac w kazdej chwili a moge tak chodzic jeszcze 3 tyg (dzis jest 37t4d).

Karo, ja chcialam rodzic w wodzie, ale niestety szpital, w ktorym rodze nie ma takiej mozliwosci. Maja tylko prysznice na stanie. W Stanach w szpitalach chyba sie wlasnie od tego odchodzi, bo jakby cos szlo nie tak, to nie moga od razu interweniowac. Za to ZZO jest tutaj standardem i nie wymaga zadnych konsultacji. Mozna poprosic w kazdej chwili, z tym ze trzeba pamietac, ze dopiero po jakims tam cm rozwarcia. I zanim zacznie dzialac to tez troche trwa, moze tez spowolnic porod. Poprzednim razem musieli mi podac kroplowke przez 30-40 min + cala procedura wbicia igly (nie fajnie, jak ci mowia, ze masz siedziec i nie ruszac sie nawet na milimetr nawet podczas skurczu) + zanim zacze dzialac, to prawie godzina minela.

Madzia, dobrze, ze udalo sie zalatwic wszystko

agucha, Ania, wlasnie w Stanach sa ludzi, ktorzy obracaja dzieci. W Wielkiej Brytani to tez ponoc stala praktyka. Moze jednak da sie znalesc kogos, kto to potrafi zrobic? Trzymam kciuki, by sie dzieciaczki szybko same obrocily!

Ja juz z 15kg na plusie, w nogi poszlo, chociaz nie wiem ile z tego to woda. Ale jem za duzo slodyczy.... Staram sie ograniczac, ech. Do porodu daje sobie troche ulgowa taryfe, a z doswiadczenia wiem, ze po porodzie ponad wszelki glod i jedzenie bedzie potrzeba spania.

I na szczescie nie mam problemow ze spaniem. Budze sie raz ok 3 na siku i potem wstaje o 6:30 by mezowi zrobic sniadanie i obiad do pracy. Cora tez tak wstaje (spimy razem), wiec nawet w weekendy pobudka o tej samej.

Milego dnia dziewczyny!

Rozrywkowe popołudnie mam Wizyty w wc między kolejnymi zadaniami domowymi syna.... Poszaleli w tych szkołach. Durnoty uczą i bez sensu... a zadań więcej niż w szkole!! Ja tak nie miałam. Nie wiem dokąd to zmierza...
    Bokiem mi ten żurek od teściowej wychodzi!!! Dla synka z miłości a dla mnie to chyba z jadem!! Już miałam rewolucje po barszczu czerwonym teraz po żurku.... Dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane Ależ jestem niewdzięczna. Ale tak strasznie mnie dziś od rana męczy że łzy lecą!!

Senior Member
    Ewela35

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-31 zobacz kalendarz
    Anabella wiedz że na parę dni przed porodem organizm sam próbuje się oczyścić więc występuje biegunka, moze to już tuż tuż

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ewela35 coś się boję ze to nie to....na wywiadowce dowiedziałam sie ze panuje wirusówka!!! I kolejno dzieci rozbiera piję już 3 rumianek. Ale co zjem to mnie kręci i kibelek...uch!

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Moja córka tak się zaczęła kręcić że czuję każdą część mojego ciała, uhh.... cały dzień miałam spokój to teraz wieczorem się uruchomiła, mój pęcherz już płacze w dodatku mam takie wzdęcia, że ledwo co żyję, coś czuję że to będzie dość ciężka noc...

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Madzia mój Kamil upodobał sobie prawy jajnik. Boli że aż łzy wychodzą
    Podsjakuje na krzesle z kazdym kopniakiem!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów