Strona 388 z 476
Pokaż wyniki od 3,871 do 3,880 z 4757

Majówki 2017

Od pół godziny nie śpię.... Kocurek przybiegł z pomocą i mruczy ile sił ale jakoś nie chce mi się spać:/ wzdecia mam i duszno mi.... Wrr
    Trzeba dietę zmienić.

Ewela35 zgadzam się z Tobą. Ma niby dzidek spać przez większość dnia i nocy, ale ja tego nie zauważam. Tak daje czasem popalić że na drugi dzien szukam siniakow na brzuchu

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Bo te nasze dzieciaki majowe to jakieś nadpobudliwe he he moja też się kręci , mam wrażenie że non stop i bez przerwy, wypycha wszystko, wszędzie gdzie się da i to boleśnie, do tego tak jak u Anabelli straszliwie masakruje mój pęcherz (co boli konkretnie rzecz jasna). Lekarka powiedziała że ona ma już dużą główkę i ciśnie i dlatego tak się dzieje.

Kawi będę rodziła w innym szpitalu, trochę dalej od tego w którym na początku miałam zamiar. Tu niestety nie dzieje się dobrze i nie wiadomo co z tym oddziałem w ogóle będzie. Dziś jak będę dzwonić to muszę popytać co mam ze sobą zabrać do tego szpitala dla siebie i Małej, bo może jakieś inne zasady są.

Anabella też muszę popracować nad dietą, bo ostatnio strasznie przyszła mi ochota na gazowane rzeczy, co jak u Ciebie, skutkuje potężnymi wzdęciami i bólem brzucha niestety.

Ewela bo zaczęłam wczoraj modyfikować tabelkę i nie zdążyłam wszystkiego zmienić, dziś będzie już ok

Torbę wczoraj spakowałam od nowa, teraz niech już spokojnie czeka do tego 10 maja

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Usnelam w koncu o ....6!! I pobudka o 7 -do szkoły:/

No i mam rewolucje żołądkową! Akurat to mi odpowiada bo mniej na wadze bedzie

Pogoda fatalna!! Myślicie że czeka na nasze dzieciaczki? Jak sie już porodzą to bedzie idealne majowe Słoneczko?!

Senior Member
    agucha89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-03-26 zobacz kalendarz
    KamowataŻyczę żebyś po tych globulkach jak najszybciej pozbyła się tego cholerstwa!Super, że udało Ci się dostać w końcu ten lek - najważniejsze, że dzień zakończony na plus

Jakoś brakuje mi czasu żeby się położyć, poleżeć, albo pospać, bo cały czas coś. Ale to chyba przez to, że ja wymyślam sobie co chwila coś do zrobienia, dużo lepiej się czuję jak jestem na "wysokich obrotach" i może też dzięki temu nie mam problemu ze spaniem w nocy :P. W nocy budzę się czasami ale to przez Syna, bo wychodzą mu zęby piątki, ale bez problemu dalej usypiam. Z tym, że chodzę spać o 22-23 a wstaje o 6 rano.

AnabellaMoże i jest szansa na ładniejszą pogodę, taką już majówkową U nas od wczoraj ładne słoneczko i co najważniejsze - wiatr się uspokoił w końcu Oby jak najdłużej....

Madzia_Q89Dobrze, że na wczorajszej wizycie Twoja lekarka Cię uspokoiła - do terminu Twojej cesarki to już niewiele czasu - szybko minie. Najważniejsze, żebyś się niepotrzebnie nie stresowała i nie nakręcała...Może w ramach relaksu jakaś dobra książką albo film? I możesz mi dopisać termin kolejnej wizyty na 30 marca.

Ja ogólnie mogłabym już urodzić, ale czuję po ruchach, że Mała nadal dupą w dole ;/ Ciągle liczę na to, że ostatecznie się obkręci i 30 marca ginek powie, że czekamy na rozwój sytuacji Pierwszy poród miałam SN (co prawda wywoływany), więc teraz też bardzo liczę na SN - tym bardziej, że troche obawiam się cc. Wydaje mi się, że wtedy dłużej dochodziłabym do siebie i ciężko byłoby mi opiekować się dwójką - szczególnie Starszakiem, którego mimo wszystko zdarza mi się w ciągu dnia wziąć na ręce....Więc trzymajcie dziewczyny kciuki, żeby moja córa się jeszcze obkręciła!!!

Member
    Ania_88

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-20 zobacz kalendarz
    hej laski
    dziś ważny dzień jadę do gin i się okaże czy mój Filip raczył się odwrócić główką do dołu czy nie, ale coś czuje że nic z tego. A ja tak się boje cesarki

Pogodę od majówki zapowiadają! więc liczę na słoneczko jak będę rodzić ;p

Też mi wzdęcia dokuczają dziś od rana macie jakieś sprawdzone sposoby?

Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Witam się dzisiaj i ja

U mnie pogoda średnia. Ale przynajmniej nie pada tak jak wczoraj
    Ja też mam ostatnio dość dużo energii i to widać na wadze: od świąt zleciał mi kilogram nadprogramowego obżarstwa.
    Także teraz mam 11 + i mogłoby się to już nie zmienić do porodu
    Dzisiaj planuje poodkurzać mieszkanko umyć podłogi i wylecieć na spacero/zakupy

Madziu dopisz mi proszę wizytę na 8 maja.
    Dzieczyny trzymam kciuki aby dzieciaczki zrobiły fikołka

Z całych sił i ja trzymam kciuki żeby pupy poszły w górę a głowa w dół
    Koteł Ty to potrafisz zdołować człowieka z samego rana!!!! ja mam 16 kg na + A Ty nie dość że ledwie powyżej 10 to jeszcze chudniesz???? Czyś Ty OSZALAŁA?? ( Oczywiście wszystko z uśmiechem na ustach piszę)
    U Was Słońce u mnie deszcz i brzydko i zimno... brrrr!!!
    agucha89 i ja się nie oszczedzam w ciągu dnia. Codziennie spacer i porządki i gotowanie i zakupy i syn i szkoła i .... dużo tego!! A spać nie mogę od samego początku ciąży Jeszcze nie wiedziałam że jestem a już nie spałam. Dlatego czekam na poród to się wyśpie
    Jeszcze tylko RÓWNE 2 tygodnie!! No chyba że Kamil się postara i na weekend 6-7 da jakieś skurcze to będziemy się wczesniej widzieć Trzymajcie kciuki za skurcze macicy!! Bo na razie to mam tylko skurcze żołądka :/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Hej, hej!
    Anabella, ja też od samiutkiego początku mam problemy ze spaniem, od pazdziernika ani jednej nocy nie przespałam! Ale dziś to jakos tak lepiej, 3 pobudki tylko i czuje się zregenerowana, bo wczoraj to w ogole bylo przegiecie - zasnęlam ok 3 i od 6 już nie spalam z tych wrażen, że wizyta mnie czeka. Na szczęście dziś nadgoniłam Od niedzieli ma być ciepło! Codziennie śledzę pogodę, bo chcialam sobie siedzieć na balkonie z książką pod koniec ciąży, a tu klops.

Ewela35, dokladnie tak jak mówisz nie wiem kto wypisuje bzdury o tej aktywnosci. Synuś prawie ciągle się rusza, ale ja mam to szczęście, że mnie nie boli - moze bedzie delikatny i nie bedzie mnie też gryzł :P

Agucha89, dziękuje - pozbędę się. To moze glupie, ale już jest zupelnie inny komfort i mam wrażenie, że zaczęlo działać Ja Ci życzę żeby malutka się jednak obróciła jesli Ci na tym zalezy Czerpię sily z takich postow jak Twoj, że zalezy Ci na SN już po jednym przebytym wiec tym bardziej trzymam kciuki!

Koteł, jaja sobie robisz z tym chudnięciem Ja jestem +18 kg ale niewiele osób mi wierzy jak im to mówię :P Najciekawsze jest to,że naprawdę nie szaleje z jedzeniem - żadnych zachcianek, moze trochę slodyczy jem, ale sama ich nie kupuje haha :P

Dziewczyny zazdroszcze Wam że znacie już konkretne daty porodów! Ja nawet przybliżonej nie znam oprocz tego,że to mój ukochany maj!

Senior Member
    Ewela35

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-31 zobacz kalendarz
    Noc minęła nie najgorzej tylko jakieś 5 razy wstawalam na siku,eh pogoda paskudna szaro buro,plan na dziś spakować się do szpitala i poprasowac ciuszki dla małej,miłego dnia dziewczyny

Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    agucha89 mam zupełnie tak jak Ty ze spaniem i powodem stresu przedcesarkowego. Dziś mój szkrab nie spał od 3 do 7 a jak w końcu zasnął to i tak przez sen jęczał. Kurcze co będzie po porodzie... najgorsze jest to, że ja nie wyczuwam, żeby miał te piątki jakieś rozpulchnione więc nie wiem co to go tak budzi. Zaczęłam się zastanawiać czy i mnie nie czeka cc. Trzeba wziąć taką opcję pod uwagę, żeby nie było zgrzytu. Może dzieć już będzie za duży jak przyjdzie do porodu, abym dała mu radę z moją "tuszą". Tobie życzę, aby się córcia obróciła i żebyśmy obie jednak pozostały na sn

Ania_88 widzę u Ciebie podobnie. Gdzieś mi się obiło o ucho, że istnieją położnicy, którzy potrafią dzieci naprowadzić ręcznie do obrotu. Ale jak ich szukać? Na wzdęcia nie pomogę, bo chyba mnie szczególnie nie męczyły. Ale na tej Laximamie, którą piłam był napis, że jest na wzdęcia i zaparcia dla kobiet w ciąży. Ogólnie chodziło coś o wchłanianie cukru. Może warto spróbować. Wiem, że dziewczyny też normalnie Espuminsan brały.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów