Strona 386 z 476
Pokaż wyniki od 3,851 do 3,860 z 4755

Majówki 2017

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Hej Majóweczki, ale załapałam doła.
    Mam tą nieszczęsną grzybicę, lekarka się bardzo zdziwiła gdzie ja mogłam to złapać. Oczywiście narobiłam paniki na fotelu i dostałam zjebki - jak ja zamierzam urodzić.
    Na infekcję dostałam 2 razy po globulce Gynoxinu, który w ulotce ma napisane, że nie jest dla kobiet w ciąży... Już się tym faktem zdenerwowałam. Dodatkowo moja hemoglobina to 10.0, a nie ma dla mnie nigdzie leku - byłam w kilku aptekach, a w jednej Pani podzwoniła po wszystkich hurtowniach i wszędzie braki. Powiedziała, że najlepiej jak podzwonię po aptekach i się popytam, ale czarno to widzę...
    Jeszcze ciśnienie miałam 138/93, potem 144/102 i znów 133/92 - położna kazała kontrolować i w razie gdyby bylo powyżej 140 na 90 to mam jechać do szpitala, po prostu cudnie. Same ,,miłe" wiadomości.

Z tych dobrych, a właściwie najlepszych to to, że z małym wszystko dobrze - waży już 3700, a to dopiero 37 tydzień. Powiedziała, że do terminu spokojnie przekroczy 4 kg, ale akurat z tego nie jestem zadowolona no bo jak ja urodzę....No i teraz się strasznie boję użyć tych globulek, bo co jak mu zaszkodzę? Z drugiej strony wyleczyć to muszę! Na szybszy poród się na razie nie zapowiada, a szkoda.
    Następna wizyta 10 maja, choć po cichu liczę, że nie dotrwam :P
    Ostatnio edytowane przez Kamowata ; 26-04-17 o 15:31

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Witajcie dziewczyny

Coś jest z tym spaniem bo ja spałam dzisiaj w nocy strasznie. Budziłam się często i nie mogłam się wygodnie ułożyć.
    U mnie następna wizyta 8 maja i coś sądzę że jeszcze na nią trafię :P

Makuszka - gratulacje
    Madzia - spokojnie jeszcze zdążysz wybrać szpital. Ja tam nadal nie wiem gdzie będę rodzić
    Najchętniej to w domu.

Kamowata - duże to twoje dziecię! Trzymam kciuki żeby wykluł Ci się szybciej zanim przekroczy 4 kg!
    A co do tego Gynomixu to mi go gin przepisywał gdzieś pod koniec 2 trymestru jak miałam upławy. I dzwoniłam do niego po przeczytaniu ulotki bo też mnie to zmartwiło. Powiedział że to dlatego że lek nie był przebadany, ale jest bezpieczny. Mi nic po nim nie było. Nie stresuj się , bo nie potrzebnie ciśnienie ci się będzie podnosić.

Kamowata nie ma w zasadzie leku który jest dopuszczony dla kobiet w ciąży. Nawet na wodzie morskiej nie umieszcza takiej info żeby pozniej kobiety nie pozywały firm farmakologicznych. Jesli lekarz zalecil lek to jak najbardziej bierz bo pozniej jak planujesz porod sn to chyba nie chcesz zeby dzidek tymi grzybkami sie najadl.... Potem konieczne jest podawanie antybiotyku dziecku. I dłużej sie jest w szpitalu -min. 7 dni! Więc bierz lek i nie stresuj sie!

Ja po ekspresowej wizycie wiem ino tyle że brak oznak porodu. Kamil wazy 3280. I że lekarz ma dyzur 6-7 maj wiec mogę rodzić

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Koteł, nawet nie wiesz jak jestem Ci wdzięczna za ten komentarz! Uspokoiłaś mnie, że u Ciebie wszystko było w porządku i teraz na pewno z mniejszym strachem zaaplikuje sobie to przed snem, uff!
    Anabella, oczywiście, że masz rację, ale jak przeczytałam, że jest niewskazany to jednak zaczęłam sobie coś tam wkręcać.
    No i udało mi się znaleźć lek w aptece! Już nie patrzę na to wszystko tak pesymistycznie jak jeszcze 2 godziny temu.
    A jeśli chodzi o wagę małego... To niech rośnie, a co tam. Najwyżej zrobią mi cesarkę, a nie wiem czy to nie byłoby lepsze wyjście dla nas

Senior Member
    Karo90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2016
    Kamowata ja raz w tygodniu też mam globulki i to odkąd mam pessar, czyli od 22. tygodnia, teraz zaczęłam drugie opakowanie, też nie jest dla kobiet w ciąży, ale przy pessarze jest obowiązkowo raz w tygodniu dezynfekcja pochwy, żeby nic się nie przyplątało. Także nie stresuj się, tak jak Anabella pisze, na pewno jakby Dzidzia przeszła przez zainfekowaną pochwę, byłoby dużo gorzej, więc dla swojego i jego dobra wkładaj i nie martw się, że mu zaszkodzisz.
    Jak lek dostałaś, że nigdzie go nie ma?

Senior Member
    Kawi

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny!
    Z czym, jak z czym, ale ze snem w ciąży to ja akurat problemów nie mam. Zasypiam ok. 20-21 na kanapie, później przechodzę do łóżka, raz na siusiu i jak się za bardzo wtedy nie wybudzę, to śpię do 7. Spałabym pewnie dłużej, ale syna do szkoły trzeba zawiezc
    Kamowata ja w poprzedniej ciąży taki problem miałam. Też dostałam wtedy w ciąży globulki. Kiedyś muałam generalnie często jakieś infekcje grzybiczne. Jak ktoś ma skłonność, to się nie trzeba dużo starać. Grzybki podobno lubią cukier, więc musiałam zawsze słodycze ograniczać. Teraz od kilku lat jest spokój. Nie zazdroszcze, bo to nic przyjemnego. Wylecz porządnie i będzie ok.

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Karo90, to którego nigdzie nie było to Feroplex - żelazo w ampułkach. 180 zł popłynę na kurację miesięczną, kosmos.
    Globulki dostałam od ręki w pierwszej aptece.
    Posłuchałam farmaceutki i dzwoniłam po aptekach, okazało się, że w Gemini mają, co prawda godzinę tramwajem ode mnie z domu w jedną stronę, ale mus to mus.
    Dzidzia najważniejsza.

Ja nigdy nie miałam problemów z infekcjami, pierwszy raz mi się coś przypałętało i nie wiem skąd, nie wiem kiedy, nie wiem gdzie. Najwazniejsze żeby do porodu to wyleczyć, więc teraz nie ma liczenia na termin z USG tylko ma czekać aż matka będzie 100% zdrowa :P

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Przespacerowałam się i nogi mi zaraz odpadną! Sapię jak stara baba! A jak wchodzę po schodach to wydaję takie dźwięki jakbym po pustyni biegała przez tydzien !!! Wstyd !! I ciagle mam zatkany nos. Ponoć w ciąży to normalne....ale jak tu oddychać?
    Kamowata az 180 zl !!! Zwariowali czy co? Nie było jakiegoś zastępczego leku w aptekach żebyś nie jeździła po polsce w poszukiwaniach?

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Anabella ja też sapie, a to pierwsze piętro. Nie wiem co by bylo gdybym mieszkala na 4! To kuracja miesieczna, wiec jeszcze nie jest tak zle. Nie ma niestety zamiennikow tego leku, bo pytałam w aptece chociaz rozmawiałam z koleżankami i one mają jakieś inne. Nie pytałam o cenę, wolę się nie denerwować :P

Ja też tylko na 1 piętro a czuje się jakbym wchodziła na szczyt góry jakiejś!

Wieczór sie zbliża i zaczynam się bać...
    Co macie dobrego na kolacje? Za mną coś chodzi ale nie wiem co....

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów