Strona 384 z 476
Pokaż wyniki od 3,831 do 3,840 z 4757

Majówki 2017

9 lat temu o tej porze wcinałam na pół zielone pomidory z lidla... kilogramami jadłam!!! Teraz jem kilogramami ogórki

Ewela 35 nie wiem czy przed urodzeniem da się dopasować biustonosz. Nawał pokarmu w pierwszych dniach będzie niesamowity... a potem chyba lepiej dopasować na zywo biustonosz... Takie jest moje zdanie. Po porodzie zmieniałam biustonosz do karmienia ze 4 razy tak mi się wahał rozmiar... to obwód to miseczka...to jedno i drugie...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Makuszka gratulacje
    Ale z nas się robią kwietniówki :P
    Mi się dziś snilo, że weszlam tu na forum i był post Misi,że już urodziła i zaraz potem Anabelli :P Jedna urodziła 9 45, a druga 9 50 :P

Jak ja bym też już chciała... Jutro mam wizyte u gina to moze się czegoś wiecej dowiem. Niestety na sam koniec przypałetalo mi się jakieś dziadostwo, boli, obrzmiale i napuchniete mam wargi sromowe. Smaruje trivaginem, ale niewiele pomaga... Ale wstyd. Mały musi posiedzieć aż to zalecze, bo nie wyobrazam sobie teraz siebie na porodówce. To chyba jakas zmutowana wersja drozdzycy.

Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Kamowata. Może jutro? Maz dalej obstawia czwartek (jego urodziny). My już od wczoraj stosujemy 5s i nic a mi się dzisiaj śniło że oglądałam suknie ślubne dla mojej corci... troszkę wybiegam w przyszłość ale mój M się dzisiaj budzi o 6 i mnie szarpie za rękę jak się czuje bo właśnie urodziłam Małego pulpeta (jak z reklamy Michellin) sny są fajne ale za dobrze czuje żeby urodzic. Skurcze mam cały czas ale to nie takie...

Współczuję Ci. Na koniec jakieś paskudztwo... oby szybko się wyleczyło..

Ja mam dzisiaj nadmiar energii... biegam, sprzątam, tancze. I co chwile wymyslam po co iść do sklepu żeby zaliczyć schody (3 piętro) już chyba z 6 razy z domu wychodzilam.. nawet babcie odwiedziłam na 4 piętrze

Misia przed porodem zwykle wzrasta poziom energii a w szczególności jesli chodzi o sprzątanie kto wie czy w czwartek już nie bedziesz rozpakowana.
    Kamowata jak ja juz bym chciała urodzic...!!
    ale jeszcze spokojnie 2 tyg.
    Ostatnie dni są spokojne-zero skurczy. Mały fika. Jutro wizyta wiec się dowiem co między nogami piszczy

My po wizycie ☺ Natalka trochę przystopowala i w 38 tc waży 3150 i jest równo w 50 percentylu☺ a już się stresowalam, że będę rodzic klocka, tak szybko rosła
    Poza tym wszystko gra ☺ Mała gotowa do przyjścia na świat ☺szyjka skrocila się i ma niecałe 2 cm.
    Gin kolejną wizytę wyznaczył za 10 dni, ale mówi, że chyba szybciej spotkamy się na porodowce

Zaczynam się bać wieczorów. Chwila kiedy mam się położyć jest okropna niby chce mi sie spać. A jak sie kładę to nogi nie dają mi zasnąć;(;(;(
    I tak pół nocy się krece i męczę;( uch!

Senior Member
    Ewela35

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-31 zobacz kalendarz
    Ja też jak przychodzi noc to się zastanawiam czy usnę w końcu,wcześniej bez drzemki popoludniowej nie byłam w stanie funkcjonować i w nocy spalam bez problemu a teraz bez drzemki a i tak w nocy nie mogę spać albo budzę się co chwilę bo mi się zaczyna śnić że rodze

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Ewela35

O mnie
    A jak się budzę to za każdym razem łapie się od razu za brzuch i sprawdzam czy go mam

Senior Member
    Ewela35

O mnie
    Misia może włączyło Ci się tzw wiecie gniazda

Senior Member
    Ewela35

O mnie
    Ponoć zaraz przed porodem to taki power się ma

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz: