Strona 382 z 476
Pokaż wyniki od 3,811 do 3,820 z 4755

Majówki 2017

Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    Witam się po wizycie. Ode mnie wieści takie, że dużo wskazuje na to, że jednak moje dziecko będzie kwietniowe, choć i to nie jest pewne. Szyjka nie skrócona ale skurcze są. Lekarz powiedział, że raczej się już nie zobaczymy, a wizytę wyznaczył mi na 4.05, czyli za 10 dni. Wczoraj wieczorem obudził mnie mocny skurcz, na który nic nie pomagało - ani zmiana pozycji, ani chodzenie - nic. Skurcze odczuwam co chwilę właściwie, ale nie tak bolesne jak ten z nocy. Mąż ma na rano pracę, boję się tylko, że zacznie się jak go nie będzie. Jelita się oczyszczają, więc tylko czekam aż na dobre się rozkręci. Ale ile to potrwa? Któż to może wiedzieć..
    Madzia daj znać, co tam w szpitalu załatwiłaś. Ja się wypisałam na własne żądanie i nie żałuję. Mój ginekolog powiedział, że ta lekarka chyba sobie coś pomyliła skoro jej na usg wyszło o tyle młodsze i mniejsze dziecko. Pokręcił tylko głową na to.
    Dalej nie wiem gdzie będę rodzić. Jak się zacznie, to wtedy zdecyduję.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Ewela35

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-31 zobacz kalendarz
    Chyba większość z nas przeżywa teraz kryzys,ale pocieszmy się tym że już niebawem będziemy tulić nasze dzieciątka.
    Makuszka jak po wizytach? ☺

Zapisałam sie do klubu ENFAMIL. Dostalam dzis upominek od nich

Pudełko, w którym było...pudełko, w ktorym bylo.... Pudełko! W którym bylo !!! Pudełko !!! O zgrozo a w tym pudełku były ......3 pudełka!!!
    I koniec

Ewela35 jak tak czytam kwietniowki to u nich dopiero po porodzie zaczynają się kryzysy! Nie przespane noce. Bolace sutki. Ból poporodowy...
    Szczególnie jeśli przy 1-szym dziecku jest sie tylko z mężem.
    Ja mialam do pomocy jeszcze mame. Po cc bardzo nam pomogła.
    A do tego Mialam straszne schizy przez pierwsze 2 tyg. Budzilam sie w nocy i lunatykowałam. Szukałam dziecka nawet pod łóżkiem! Nosiłam poduszkę jak dziecko do karmienia :/ a mój M slodko spał to mama mnie wybudzała i pilnowała żebym dziecko nakarmiła a nie poduszkę
    No i przy kolkach było nas troje do noszenia

Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    Cytat Zamieszczone przez LiKo Zobacz posta
    Teraz będzie drugi synek, wcześniej chciałam trójkę, ale teraz już nie jestem taka pewna może jak wygram w totka kupie wielki dom zatrudnię nianie i sprzątaczkę to się zdecyduje
    O tak, dobrze prawisz. Boję się, że i ja po porodzie nie będę już taka pewna trójki. Jeszcze mi dziś teściowa powiedziała, że trzeci poród najgorszy i o podobno nie tylko u niej. Nie wiem po co mi teraz takie opowieści

Antosia89 to tylko pozazdrościć tak szybkiej akcji! Czekamy na więcej szczegółów. Napisz jeszcze jak nie zapomnisz jak długo trwał Twój pierwszy poród dla porównania

Anabella a na cóż Ci tyle pudełek ?

DanCia no to ładnie, życzę żeby faktycznie Ci się te skurcze rozkręciły

Ewcia_N ano sama nie wiem o co chodziło...może zapomnieli włożyć próbkę mleka.... Albo robot pakowniczy sie pomylił. Albo to nowoczesna matrioszka? Zagwozdka dla wszystkich domowników

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny!
    Przepraszam że nie odpisywałam, ale wczoraj byłam już zupełnie wykończona.
    Wyszliśmy wczoraj ze szpitala, póki co zapakowane jeszcze. Jutro jadę do mojej ginekolog na wizytę, bo zależy mi też na jej opinii, ale mam już skierowanie wystawione gdzie indziej, bo to co się tam działo przez ostatnie dni napawało mnie strasznym niepokojem względem porodu. Kurde, byłam tam raptem trochę ponad miesiąc temu i byłam przekonana że będę tam rodzić, a teraz w 37 tygodniu ja szukam szpitala do porodu i bije się z myślami.... Niby wyznaczyli mi termin CC na 9 maja (8 mam się zgłosić), ale zrobiłam to bardziej dlatego, żeby mieć gdzieś zaklepane miejsce.

Jestem generalnie w podobnej frustracji co wy, boli mnie już chyba wszystko, Mała kręci się niesamowicie, co niestety sprawia mi ból, dowiaduję się o istnieniu wszystkich mniejszych i większychinne kościach i narządach, o których istnieniu nie miałam bladego pojęcia. Cieszę się i jestem dumna z samej siebie, że całą wyprawkę zrobiłam wcześniej, bo bym się chyba teraz zapłakała.
    I wiecie co? Nawet gdybym teraz dostała skierowanie na do szpitala to bym chyba nie płakała, bo czułabym się bezpiecznie i w spokoju czekałabym już na CC

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Madzia juz na 9 masz cc zaplanowane? Ale Ci zazdroszcze
    Ja mam wizyte jutro i usg
    Kamil też macha nogami po calym brzuchu-mały kosmita!
    Ja odczuwam silne nerwobóle i do tego prawy jajnik mam niesamowicie skopany. Delikatne dotknięcie sprawia duży ból;(

Member
    Makuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-01 zobacz kalendarz
    Hej majóweczki.
    Niedojechalam wczoraj do dermatologa. Od 5 rano skurcze, odszedł krwisty śluz. O 12 mialam wizytę na której dostałam skierowanie na porodowke. 2cm rozwarcia, szyjka skrócona. Na porodowce, na ktg żadne skurcze się niepisaly a mnie bolało jak diabli. Przyszła zmiana położnych i nagle 7cm rozwarcia. I tym oto sposobem 20minut po północy po 12 godzinach porodu na świat przyszedł najpiękniejszy kawaler 3320g i 53cm. Oczywiście zebrałam wszystko czego się obawiałam: przebicie wód płodowych, oksytocyna i nacięcie krocza ale jakoś dałam radę. Co do polpasca to czekamy na konsultację dermatologa ale małemu raczej nic nie zagraża.

Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-28 zobacz kalendarz
    Makuszka, gratulacje !!!! No to Cię Twój kawaler wziął z zaskoczenia!!! Ale przynajmniej masz już to za sobą i tulisz bobaska teraz odpoczywaj, jeśli to możliwe....

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów