Strona 379 z 476
Pokaż wyniki od 3,781 do 3,790 z 4755

Majówki 2017

Antosia89 GRATULACJE!!! super !!!
    Jak dojdziesz do siebie to koniecznie napisz cos wiecej!

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Makuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-01 zobacz kalendarz
    Antosia89- gratulacje! Dużo się zdrowia dla Was!

Ja mam jutro kontrolę u dermatologa i ginekologa więc zaczynam się stresować. Proszę trzymajcie za nas kciuki

Senior Member
    Kawi

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Antosia wielkie gratulacje!! Rodziłaś SN?
    Makuszka doskonale Cię rozumiem. Też miałam przeboje i sie cały czas boję, czy będzie ok. Oczywiście mój mąż mnie strofuje, jak się martwię, ale matki tak mają i już.

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Antosia - serdeczne gratulacje

Pulo, ja jestem z Gdańska, ale nie bardzo wiem co mam Ci powiedzieć :P U nas są 3 szpitale i każdy z nich ma swoich zwolenników i przeciwników. Szpital na Klinicznej to u nas tzw ten od cięższych przypadków, nie jest łatwo tam się dostać,bo ma III stopień referencyjności. Przez bardzo długi czas był uważany za ten najlepszy, ale odkąd WOŚP odnowiła Zaspę to większość chce rodzić tam. Faktem jest,że Kliniczna ma najgorsze warunki sanitarne i sale, ale to przecież nie o to chodzi Pracują tam dobrzy lekarze i to się najbardziej liczy. Znam wiele osób, które rodziły na Klinicznej i były zadowolone, ale w internecie roi się od złych opinii własnie przez warunki. Z drugiej strony to wszystko będzie przeniesione, dlatego nie są tam prowadzone remonty.
    Mi zależy żeby urodzić gdziekolwiek w Gdańsku, czy to Wojewódzki, czy Zaspa czy Kliniczna - obojętnie, byle mnie nie odesłali :P
    Jeśli Twój lekarz uważa, że to dobry szpital to na pewno tak jest i cały Twój poród przebiegnie sprawnie

Madzia, coś się nie odzywasz...Czyżby już po?

Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    LiKo ile masz już dzieciątek, ze nie planujecie więcej? Ja chyba nigdy z przekonaniem nie powiem, że to moja ostatnia ciąża. No, chyba, że wymyślą jakąś nową metodę antykoncepcji

Antosia89 wow! Ale nas zaskoczyłaś tylko kurcze już za tydzień maj, wiec za chwilkę się zacznie wysyp. Gratulacje Opowiadaj! W Wałczu rodziłaś? Jak się czujecie?

Makuszka Ty również daj znać po wizycie. Mam nadzieję, że jest już lepiej i będziesz troszkę spokojniejsza.

Ja mam dzis nerwowy dzień i przez te nerwy boli mnie brzunio dołem, szczególnie z lewej strony tak kuje
    Jestem czasami straszną zołzą i troszku krzyczę... I dziś mi nerwy puściły. I na zmane krzycze i płacze z bezsilnosci jestem zmeczona już chyba...
    Nawet melisa nie pomaga.

Madzia jak tam i co z Toba? Czyzby 4 rozpakowana?

Senior Member
    Ewela35

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-31 zobacz kalendarz
    Antosia kolejna majowkowa dziewczynka jest już na świecie ☺serdecznie gratuluję!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Ewela35

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-31 zobacz kalendarz
    Makuszka zobaczysz że wszystko będzie dobrze☺daj jutro znać ☺
    Madzia milczy więc albo odsypia przez weekend w szpitalu albo też się rozpakowała

Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    Antosia gratulacje. Czekamy na więcej informacji od Ciebie.
    Makuszka trzymam kciuki.
    Ja jutro mam wizytę, mam nadzieję, że coś się tam zaczyna dziać

Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    Madzia_Q89 daj znać koniecznie co u Ciebie.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów