Strona 378 z 476
Pokaż wyniki od 3,771 do 3,780 z 4755

Majówki 2017

Jaka tu dzis cisza......

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Makuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-01 zobacz kalendarz
    Koteł- moje kondolencje. Bardzo ciężkie chwile za Tobą.

Dziewczyny, każdy powtarza mi to co Wy, że gdyby było tak źle to nie wypuścili by mnie ze szpitala. Ale dopóki nie przytulę zdrowego syna to będę się martwiła. Inaczej wszystko sobie planowałam ale życie jak widać jest nieprzewidywalne. Lekarz mówił, że mogłam zarazić się wszędzie, spotkałam na swojej drodze kogoś chorego na ospę i tyle. Szkoda, że nie jest mi dane cieszyć się końcówkaą ciąży.

Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, dawajcie znać co u Was. Zwłaszcza te, które miały wizyty i u których już się coś zaczęło dziać. Trzymam mocno kciuki :-)
    Moja Zuzia jakaś spokojna od piątku, mniej się rusza, chyba moja aktywność tak na nią wpływa.
    Macie już przygotowane łóżeczka?

Ja sie mogę pochwalić że spałam dzisiaj jak dziecko cudowne uczucie! I dopiero sie obudziłam!

Ruda ja jeszcze nawet nie kupiłam łóżeczka
    Ale mam spakowaną torbe, kupione wszystko dla Kamila. Poprane. A pracować będzie moja mama przed porodem.

Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Dziękuję Wam dziewczyny.
    Madzia Melduj co tam u Was
    Anabella Masaż krocza nie wywołuje porodu i jest zalecany od 34 tygodnia ciąży ( wcześniejsze zaczęcie nie daje efektów). Masaż szyjki macicy wywołuje poród
    Serio nie macie łóżeczka ? Przy drugim dziecku to chyba faktycznie jest inaczej. Jakby moje nie stało już gotowe to chyba bym zwariowała ( a mój mąż ze mną )
    Ewcia jak się tam mieszczą te 4 palce to nie wiem . Zawsze uważałam że mam raczej mało elastyczne tkanki krocza a że nie mam zamiaru zgodzić się na żadne nacięcie to przykładam się do tego naprawdę solidnie. Korzystam z filmików instruktażowych na YT.
    Ruda U mnie już wszystko gotowe dla młodego.
    Przed pogrzebem taty z racji nacisków spakowałam torbę do szpitala ( wszyscy się bali że coś mi będzie) i uwierzycie że zajęło to jakieś 4 godziny ?
    Byłam w szoku bo teoretycznie wszystko było w jednym miejscu i lista gotowa. Ostatecznie spakowałam dwie torby. Jedną na poród, a drugą na po porodzie.
    Makuszka Nie martw się, na pewno wszystko będzie dobrze. Wiem, że ulży Ci dopiero jak będziesz już mieć przy sobie zdrowego synka, ale trzeba być dobrej myśli. A na końcówce ciąży to nie ma się już czym cieszyć, - jest za to mnóstwo powodów do narzekania

Ja mam jutro rano wizytę i jestem ciekawa czy te tygodniowe naciski na krocze i kłucie w pochwie oznacza skracanie się szyjki. Dwa tygodnie temu była twarda, długa i zamknięta, ale takiego nacisku na dół to nie miałam wcześniej.
    Jakoś mi tak dziwnie że to już 38 tydzień leci.

Koteł wiedziałam ze masaż czegoś w dole przyspiesza poród ale że ja CC to nie rozróżniam
    Obudził mnie ból żołądka i nadal doskwiera:/

A czas leci nieubłaganie! Niedługo bedziemy odliczać godziny a nie dni do porodu

Jaką macie pogodę? Bo u mnie deszcz i deszcz i deszcz.....w kółko paskudna pogoda;(

Junior Member
    LiKo

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-09 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny
    Ja już po ostatniej wizycie u mojego gin teraz tylko, co kilka dni chodzę na ktg i robię badania moczu.
    Do 8 maja jak nic się nie zadzieje to mam jechać do szpitala tam mi zrobią ktg i zobaczymy
    Cały czas byłam nastawiona, że urodzę wcześniej tak było z pierwszym synkiem tydzień przed terminem, ale teraz już sama nie wiem
    Czuje się dobrze włączyło mi się chyba wicie gniazdka od 3 dni piorę ubranka gotuje, sprzątam
    Gin powiedział, że mam szyjkę skróconą, w 70% więc liczę, że urodzę w terminie.
    Zamówiłam dostawkę do naszego łóżka, ale jeszcze czeka niezłożona i muszę torbę do szpitala spakować.
    Zostały 2 tygodnie z jednej strony brzuch mi już przeszkadza, ale z drugiej mam świadomość, że to raczej moja ostatnia ciąża, więc cieszę się każdą chwilą
    Miłego dnia

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Ewela35

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-31 zobacz kalendarz
    Ja może też powinnam się już zabrać za spakowanie torby,choć ja w tyle za Wami bo 35 tydz. Ciągle mi się wydaje że mam jeszcze czas, łóżeczka też nie mam a ciuszki nie poprasowane,czas się wziąść za to

Member Awatar Antosia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-02-21 zobacz kalendarz
    Dziewczyny melduje tylko ze urodzilam dzisiaj o 5.50 mala wazy 3330 i 55cm Kornelka :-)

Junior Member
    LiKo

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Antosia89 Zobacz posta
    Dziewczyny melduje tylko ze urodzilam dzisiaj o 5.50 mala wazy 3330 i 55cm Kornelka :-)
    Gratulacje !!! w wolnej chwili napisz coś więcej

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów