Strona 371 z 476
Pokaż wyniki od 3,701 do 3,710 z 4757

Majówki 2017

Kawi dokladnie 9 lat ja chcialam juz 4 lata temu tak bardzoooo bardzoooo ale musialam poczekac jeszcze 2 i potem 2 lata i w koncu sie udało! Ale nie bede mogla karmic piersia trudno sie mówi. Ważne żeby Kamil byl zdrowy!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Kawi

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Anabella ja też chciałam kilka lat temu, dokładnie chyba w 2012, czyli 5 lat, ale wtedy budowaliśmy i mąż nie za bardzo chciał się zgodzić. Także i u nas bardzo wyczekane nigdy nie ma dobrego momentu na drugie dziecko. Też mogliśmy jeszcze poczekać, aż u mnie w pracy będzie spokojniej, ale stwierdziłam, że nie możemy już czekać, bo może być za późno.

Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    Anabella to u nas pogoda taka sama, tylko, że ja nie mam obrzęków. Czasem minimalnie widzę po obrączce, że znikają luzy. Ale ściągnąć ją mogę zawsze. W nocy jak już zasnę to śpię. Wiadomo, parę pobudek jest, czasem wcale. Najgorzej zasnąć, bo zazwyczaj mi duszno i nie mogę znaleźć pozycji Ale to już chyba wszystkie tak mamy. Już kiedyś wspominałaś o problemach zdrowotnych. Zechcesz się podzielić z nami co tam u Ciebie niedobrego się dzieje?

Misia1221 wow, niby tylko ok tygodnia między nami (terminami) a ja jeszcze mam tyyyle czasu chociaż fakt, coraz częściej myślę o porodzie. Może czas zacząć jakieś ćwiczenia relaksacyjne. Znacie coś fajnego? Bo pamiętam, że miałam problem podczas partych, żeby w ogóle oddychać

agucha89 właśnie skończyłam 27 parę dni temu także akurat jeszcze macierzyński, troszkę ponad rok pracy i wypadałoby zajść w ciążę Ja akurat w zawodzie popracowałam 3 miesiące pracownik roku ze mnie ha ha ha dziwne, że kontroli z ZUS-u nie miałam. Dlatego podpowiem Ci, że warto mieć umowę Zazdroszczę budowy. Tak pozytywnie oczywiście. My jak znajdziemy swoje miejsce na ziemi to też na pewno najpierw kredyt i budowa. Nawet sami zaprojektowaliśmy nasz dom. Oczywiście nieprofesjonalnie, ktoś nam go przerobi, ale wszystko wskazuje na to, że też możemy to miejsce mieć jeszcze przed 30-stką Byłabym chyba najszczęśliwsza na świecie móc wychowywać trzecie już na swoim. O Kurczaczki!!! Ale Cię Malutka załatwiła z tym obrotem! A mój gin mówił, że spokojnie na tym etapie już głowa za ciężka i się nie obróci jak ona tam jeszcze miejsce znalazła?

Makuszka biedactwo.... Dobrze, że zdiagnozowany i leczony, zawsze trzeba szukać pozytywów :*

Senior Member
    agucha89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-03-26 zobacz kalendarz
    Makuszka Przykro, że to jednak półpasiec, ale tak jak dziewczyny piszą, najważniejsze, że nie stało sie to w I trymestrze. Życzę, aby antybiotyk szybko zadziałał i żebyś jeszcze przed porodem się z tym cholerstwem uporała

Misia1221To u Ciebie z porodem już coraz, coraz bliżej Dawaj znać na bieżąco co i jak. Powodzenia!

KawiBardzo ruchliwa ta dziewczynka mi się trafiła - początkowo leżała w poprzek, w 35 tyg. głową w dół, teraz 37 tydzień dupką w dół, ale jeszcze liczę, że uda mi się Ją przekonać do zmiany pozycji. Syn w sumie też późno się przekręcił, bo w 38 tygodniu!Uparciuchy dwa Kawi najważniejsze, że się zdecydowaliście na drugie - teraz w domku będzie Maleństwo, a to zupełnie inny komfort - swoje podwórko, starszy Syn, który pewnie sporo pomoże

Ewcia_NTo ja jestem o rok starsza - w czerwcu skończę 28 lat Z umową akurat wiem, że warto, bo z tego korzystam - mam umowę na czas nieokreślony, bo będąc na studiach dziennych pracowałam jeszcze, ale nie w swoim zawodzie i tu jest pies pogrzebany. Po tym rocznym macierzyńskim chciałabym poszukać pracy, ale już w wyuczonym zawodzie, bo boję się, że jak jeszcze poczekam to już w ogóle nigdzie mnie nie będą chcieli. A szkoda by było!To trzymam kciuki za znalezienie swojego miejsca na ziemi Teraz mieszkamy w bloku, a przy dziecku/dzieciach swoje podwórko to moje marzenie

Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    agucha89 dokładnie. Jak patrzę na te place zabaw przy domach to mnie zazdrość bierze. Pomyśl: pijesz kawkę z książką na tarasie a dzieciaki biegają ograniczone swoim płotem ehhh po raz kolejny przybijam piątkę! Też zamierzam szukać pracy po skończonym macierzyńskim. Mam tam umowę na 3 lata i kończy się akurat w maju (!) Niby wiem, że bez problemu by mi ją przedłużyli, ale jakoś tak nie podobała mi się atmosfera i to niezupełnie to, co chciałabym robić. No i nadzieja jest, że będę te pracy szukać już w nowym miejscu. Także dzięki za kciuki. Również życzę powodzenia!

Senior Member Awatar gosia65322
    Mieszka w
    Koszalin
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-02 zobacz kalendarz
    Hej dziewczynki Jejku jak to szybko zleciało Już wszystkie siedzimy i czekamy na rozwiązanie Ja bone się porodu strasznie mimo że to 2 poród ale boje się cholernie. Ja mam jakieś dziwne parcie w pochwie takie kłucia i jak próbuje zrobić siku to boli. Miałam dzisiaj jeden skurcz trwał 50 sek. Jutro dzwonie do swojego lekarza bo nadal mam pessar założony i tak myśle czy to on mnie nie uwiera. Może mi go wyjmie jutro. Zobaczymy jak się wszystko potoczy Boję się że starszak będzie zazdrosny o brata, bo już jak mąż się do mnie przytuli czy pocałuje to mnie odciąga... Jeszcze jednej rzeczy nie zakupiłam tylko :/ Prezentu na przywitanie od Kacperka dla starszaka więc musze też szybko działać z tym Męczy mnie strasznie zgaga w nocy i już nie wiem co mam robić, żeby nie męczyła tak bardzo :/

Agucha89 tobie już wyjeli pessar czy jeszcze nie ?
    Już w sumie mogłabym urodzić bo Kubuś 2 maja kończy 2 latka i nie wiem czy zamawiać torta i zapraszać gości Bo jak Kacper zechce wychodzić w urodziny Kubusia to tort pójdzie do kosza.

A planujecie dziewczymy poród rodzinny czy same ? Ja z Kubą nie myślałam o tym a teraz wiem że chcę aby mąż był ze mną, będzie na pewno lżej Nie mówiąc o opiece męża przy porodzie

Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-28 zobacz kalendarz
    Dziewczyny szalejecie z tymi postami, no i skurczami ;-) !
    mi dziś też cały dzień się brzuch spina, choć naprawdę staram się oszczędzać :-/

Marteczkaaa!- powodzenia, trzymam kciuki!!! super , że już jutro będziesz tulić swoją kruszynkę:-)

Makuszka – wspołczuję! dobrze, że dostałaś od razu antybiotyk. Tak jak dziewczyny piszą, na tym etapie półpasiec nie jest już zagrożeniem dla dzidzi, ale wiadomo, lepiej jakby go nie było..... że też na koniec musiał Ci się przyplątać eh...:-/

Anabella, ja do szpitala też biorę pieluchy 2-5 kg;

Agucha, himcia i Ewcia- trójka dzieci też mi się marzy, ale teraz to bym wolała zrobić sobie większą przerwę (przed trzydziestką i tak się nie wyrobię, bo już przekroczyłam tę magiczną liczbę :-/ ).....choć po pierwszym dziecku też się zarzekałam, że z drugim poczekamy (mąż mnie namawiał), ale jakoś jak córcia skończyła roczek, to poczułam, że jest na tyle „dorosła”, że czas na następnego niemowlaka, więc poszliśmy za ciosem ;-) dopiero jak ciąża stała się faktem, zaczęłam się zastanawiać, jak my damy rade......;-)

Misia1221- trzymam kciuki za rozwój sytuacji i życzę powodzenia!!!

agucha89- no to Ci córcia psikusa zrobiła! Może jest jeszcze szansa, że się obróci? Choć szczerze mówiąc nie wiedziałam, że dzieciaczki jeszcze mają miejsce w naszych brzuszkach na takie niespodzianki....Twój poziom hemoglobiny był dla mnie nieosiągalny nawet przed ciąża, teraz mam ok 10 :-/

gosia- ja poród planuję z mężem, pierwszy raz też razem rodziliśmy i od nikogo nie otrzymałam takiego wsparcia jak od niego; prywatną opiekę położnej też wykupuję, ale przy żadnej osobie nie czuje się tak bezpiecznie jak przy mężu; zresztą, zobaczyć jego łzy jak mi córcię kładli na piersi – bezcenne!

A właśnie, a propos prezentu (gosia mi przypomniała :-) ), kupujecie coś dla starszaka od niemowlaka? Sami się nad tym zastanawialiśmy, ale opinie są ogólnie podzielone (nawet psychologów...)....może mamy, które już to praktykowały (lub nie) coś doradzą? …..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Alez na kwietniowkach idzie rozpakowywanie. Dzidziuś za dzisiusiem. Az miło się czyta
    Ja od rana pelna energii a nie śpię juz od 3:26 zaraz ruszam na podbój sklepów i ryneczku...potem sprzatanie i gotowanie i nauka z synem (tego nie lubie najbardziej)
    Kamil od nocy bardzo ruchliwy, pewnie zimowa pogoda milu nie pasuje:/

Madzia jak tam i co u Ciebie? Akcja ze skurczami opanowana?

Member
    Makuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-01 zobacz kalendarz
    Dzięki dziewczyny za wsparcie. Dzisiaj prawie nie stałam bo te zmiany bolą jakby mnie ktoś przypalał albo prądem raził. Najgorsze jest to, że już w sobotę byłam z tą wysypką na sorze i lekarz nie podjął się diagnozy- a gdyby to zrobił to leczenie zaczęła bym wcześniej. Ehh no trudno, mam tylko nadzieję że nikogo przez święta nie zaraziłam i że maluch jeszcze posiedzi sobie w brzuchu aż pozbyję się tego cholerstwa.

Kaaamiii- to moje pierwsze dziecko ale co do kupowania prezentu dla starszego jestem za. Pamiętam jak będąc małaą dziewczynką mama przyjechała z bratem ze szpitala i podszedł do mnie dziadek i powiedział, że od teraz będę już na dalszym planie i on będzie teraz najważniejszy. Więc zadziałało to na mnie tak, że znienawidziłam tego bidałogo niemowlaka i utrudniałam mamie życie jak tylko się dało. Wydaje mi się, że upominek starszemu dziecku nie zaszkodzi a tylko przyniesie pozytywny efekt.

Gosia- my planowalismy poród rodzinny, ale teraz pewnie będę rodzić w izolatce (tak mi mówiła położna) i nie wiem czy wpuszczają tam mężczyzn. Niewyobrazam sobie porodu bez mojego D u boku.

Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    My planujemy porod rodzinny. Mój M nie wyobraża sobie ze obcy ludzie wcześniej będą widzieć jego corcie chodzi i mnie masuje bo chce się nauczyć jak mi ulżyć. Kochany. Mam nadzieję że po porodzie zainteresowanie nie zniknie. W kolko gada o Malutkiej. W ostatnich dniach bardzo mi w domu pomaga. Skarb
    Coś się chyba zaczyna dziać bo mi niedobrze od rana. I z wydzielina lecą brązowe "nitki". Chyba że to po wczorajszym badaniu. Ale mój psiak jest niespokojny. Siedzi mi na kolanach, lize brzuch przez bluzkę a jak wstaje i chodze to łazi za mną i stęka... nie odstępuje mnie na krok.. ale jak widzę w jakim tempie się rozwija to jeszcze tydzień do urodzin Męża będziemy czekać na Nasza Księżniczkę
    Współczuję Wam puchniecia. U mnie całe szczęście nic. Mam wrażenie że spala mi się stopy i dłonie czasami ale obrączkę mogę dalej nosić a po stopach też nie widzę żeby puchly...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów